Hudba z filmů, kde sehnat, nemyslím soundtrack

Co posloucháte, co doporučíte; rádia, koncerty, vlastní produkce

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod ES0 20. 10. 2005 14:12

znate to, takove ty gradujici melodie pri akci apod. vetsinou udelane jen pro ten film, takovy "zvlastni druh" vazne hudby, naposledy se mi to treba libilo ve filmu Pan a Pani Smithovi behem zaverecnych titulku...
Nachystejte uzenáče, na snídani jsem zpátky!
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 20. 10. 2005 14:28

OST k filmu by to mel mit ;-) ... ev limitovana edice OST (VZDYCKY vyjde limitovana edice ;-))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 20. 10. 2005 14:43

takze treba tohle:
http://www.showpark.cz/scripts/search/h ... arch=O.S.T.

nejsou soundtracky tak jak si kazdy predstavuje, ale ( nevim jak to napsat) proste InMovie hudba?

to je divne, hm, co znamena presne to OST?
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 20. 10. 2005 14:52

Original SoundTrack :-) ...

btw : dnesni soundtracky stojej pekne za zlamanou gresly .. driv to bylo komplet .. dneska je to o tom kolik skupin si to tam priplati :-)))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 20. 10. 2005 14:59

2Pix píše:Original SoundTrack :-) ...

jasne, se divim, ze mi to nedoslo hned :)

takze kdyz bych chtel tu "inmovie" hudbu, tak bud doufat ze to nacpou i na to dvd a ne jen ten klasicky soundtrack(jakoze vyber kapel ktere tam hraji, coz mi prijde samostatne neposlouchatelne, nebot nektere z nich bych si nikdy ani nepustil):)

takze neni nikde primo moznost si koupit ten komplet hudebni "doprovod"? :? jen tedy doufat v ty limitovane edice?
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 20. 10. 2005 15:14

tak tak ... musis hledat bud promo, Collectors nebo limited ... (takhle mam napriklad Hunt For the Red October, Pul Fiction CE a Matrix CE)
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 20. 10. 2005 15:21

:hm , nojo, kdyz chce clovek kvalitu, tak musi hledat kvalitu...

treba ten Pan a Pani Smithovi, v soundtracku je tato pisen :
joe strummer and the mescaleros mondo bongo, ktera normalne zni tak nejak bez naboje, hrozne vypatlane, proste opilecky, ale v tom filmu je z ni uplne skvelej remix a hlavne v tom soundtracku vubec nejsou ty ostatni melodie(nemyslim pisne)...

ale dik za vysvetleni :wink:
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 21. 10. 2005 13:19

no, vzhledem k tomu ze jsem pojal pochybnosti zda se oba bavime o teze veci, rozhodl jsem se nahrat ukazku stejne veci jak z filmu tak z soundtracku,
jen skocim koupit nejaky baterky, neb muj mp3 player je bez stavy, pak to hodim na web pro srovnani :wink:
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 21. 10. 2005 13:31

ja se bavim vo tom, ze existujou promo CD, Collectors edition CD, nebo Limited edition CD ... o DVD nepadlo ani slovo ;-) ...
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 21. 10. 2005 13:50

jo takhle, aha, ja furt myslel o specialnich edicich dvd,.. :)

ale stejne, pro srovnani,
tohle je z filmu:
roztocto.webpark.cz/film.rar

a tohle ze soundtracku:
roztocto.webpark.cz/ost.rar

ten film neni tak kvalitne nahrany, ale poznat rozdil tam jde,...
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod ES0 21. 10. 2005 14:28

taak a uz jsem to nasel, konkretne k Smithovym, jak zni ty dva ruzne soundtracky

tohle by melo byt to co chci:
http://www.amazon.com/ ... B0009Y25Z0 ...

a tohle co nechci:

http://www.amazon.com/ ... B0009HLDBE ...

je to tak, ne? Smile

a asi bych k tomu vzal i toto, hm, to je taky dobre...
http://www.amazon.com/ ... B0002IQI3I ...

Naposledy upravil ES0 dne 21. 10. 2005 14:43, celkově upraveno 1
RED DWARF RULEZZZZ!!!
ES0
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 22. 10. 2005 17:20

sikulka .. to je presne vono ... :-) ... proste je OST a pak "lepsi OST" :-))) ... tady to prodavaj takhle zvlast (coz vidim poprvi), jinak se to prodava normalne ve forme (napr) 2CD baliku ... no a nekdo trebas rovnou DVD-A :-)
2Pix
Přeborník