Já panic, ona 3 partnery -> Problém

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod SadOne 13. 2. 2012 17:55

Dobrý den, páni a dámové,

I když mi to není moc příjemné, potřebuju se dneska svěřit, protože ani jeden kolega, se kterým jsem plánoval skočit na pivo, dnes nemůže.

Jde o to, že mám rád jednu slečnu, ona má ráda mě, ale bohužel jsem se dozvěděl, že už měla 3 sexuální partnery. Chtěl jsem to vědět pro jistotu, kdyby k něčemu došlo, tak jestli si mám brát kondom, nebo ne. Problém je v tom, že mě to nějak silně zasáhlo. Mám jí rád a trápí mě, že bych byl až čtvrtý, možná i víc, kdoví, co teď dělá, je pryč :)

Bude to znít divně, ale prostě se nedokážu smířit s představou, že to, co s ní budu dělat já, s ní dělali už tři kluci, že bude hekat (možná si věřim, ale nějakej zvuk by snad vyloudila :)) stejně, jako s nima, že tak, jak s ní budu, už s ní někdo byl... Nemůžu se ani podívat na porno, protože mi v pozadí běží ona a představy, jak si třeba tuhle pozici užívala s někým jiným.

Chtěl jsem se proto zeptat, jestli jste někdo prošel něčím podobným a jak jste to vyřešili, jestli jste to hecnuli a šli do toho a jak jste se cítili potom, nebo jste se na to vykašlali a zkusili to jinde? Mám to v hlavě celý den, je mi z toho psychicky špatně a nějak mě nenapadá, jak to vyřešit.

Díky za rady.
SadOne
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 13. 2. 2012 20:49

Podobné téma se tu - myslím - již probíralo. Zkus/te pohledat
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 13. 2. 2012 20:51

Já si řekl "a tak život chode" a šel jsem do toho a nelitoval jsem. Je pravda, že nikdy jsem u partnerky nevěděl, kolik jich bylo přede mnou, ale panna nebyla žádná.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 13. 2. 2012 20:54

HYPEREXTRASUPERMEGALOL
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SadOne 13. 2. 2012 20:56

Já se neměl ptát, ale znáte to, je něco, co (ne)chcete vědět. U příštího vztahu to asi už řešit nebudu, teď mi jde spíš o to, že to nesu hůř, než jsem si myslel, 3 mi zkrátka připadají docela dost. I když musím uznat, že nevím, jestli by mi i 2 nepřišli hodně. Ideál by byl jeden, ale to jsem si neurčil a její vina to samozřejmě taky není, ale docela to ve mně dře.
Na druhou stranu bych nerad přišel o tu možnost s ní být, ale nevím, jestli jsem schopnej se přes to dostat, je mi to hrozně nepříjemný. Proto jsem rád za vaše zkušenosti a rady, díky hobitte.
SadOne
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 13. 2. 2012 21:01

No - píšeš, že žádný z kolegů nemůže na pivo. Tudíž Ti asi 18 bylo. Myslím, že na dnešní morálně uvolněnou dobu řešíš poměrně podružnou záležitost - pro některé. Osobně Tě chápu.
Přesto ... jsi skutečně v 18+ panic?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SadOne 13. 2. 2012 21:12

Ano, jsem :)
Jsem v tomhle trošku... Jak bych to řekl... "Náročnej" bude asi to nejlepší slovo. Pořád jsem čekal na slečnu, se kterou by to nebyl jen úlet, kterou bych měl vážně rád. Rozebírat tu to, že šance jsem měl nemá cenu, věřte mi, nebo ne :)
Upřímně, žil jsem v představě, že ta, u který to přijde, bude žít podobným životem, prostě bude čekat. O to víc mě to uhodilo, i když vím, že jsem byl hodně naivní. Na druhou stranu, těch holek, který žijou ve stejným rozpoložení jako já, je v mým okolí docela dost, no zrovna tahle k nim nepatří.
A navíc, nevidím na tom, že by někdo byl v 18+ panic, něco špatnýho. Možná si to jen namlouvám, ale nevidím na tom nic, za co bych se měl stydět, setkal jsem se i s názorem, že mi někteří závidí, ale to není podstatný. Lidi z toho dělaj věc, která je trapná, za kterou se člověk má stydět a přitom se šíleně diví, když někdo řekne, že začal sexuálně žít v 15. Správnej čas má každej jinej a nejde říct, že 18 je pozdě a 16 brzo :)
SadOne
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 13. 2. 2012 21:19

No, já to nemyslel ani jako pochvalu, ani jako kritiku. Každá věc má svůj čas - stejné je to i se sexem. Ovšem tvrdit, že nejčas je až po 18 roku, nebo po 16 atp. je hloupost.

Osobnostní charakteristika a vyzrálost každého jedince je přísně individuální, což sebou nese i různorodou možnost mít sexuální styk v rozličném věku.

Škoda, že nehledáš mnou popisované vlákno. Proběhlo tam několik zajímavých informací ... pokud se nepletu.
Sám sobě musíš odpovědět, zda jsi ochoten překousnout případnou bolístku, jestliže vztah nevyjde a bude z toho JEN tzv. jedna noc. Sám sobě musíš odpovědět na otázku zda - když vše vyjde a vztah se bude postupně budovat, nebudeš jí brát jako děvku, která toho má za sebou víc, než Ty, což není zrovna OK ... pro Tebe.

Jestliže nepřeneseš přes srdce výše uvedené - ponoř se do světa mladších žen (slečen) a tam hledej nějakou, která ještě sex neměla a přitom Ti bude vyhovovat i jinak. Nebudeš to mít ale jednoduché. Někdy může platit, že kdo přebírá - přebere ...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SadOne 13. 2. 2012 21:29

Přesně tak, nikde netvrdím, že na první sex je nějaká škála ohraničená věkem. Jak jsi napsal, každý to má jinak.

Zmíněný vlákno hledám, i když ne výlučně, projíždím témata a vždycky se u nějakýho zaseknu, takže než se dopracuju k Tvému, asi mi to chvilku potrvá.

Že by to byla jen jedna noc, toho se nebojím, snad to tak můžu říct, člověk nikdy neví a stát se může cokoliv, jde spíš o to, jak píšeš, jestli to přenesu přes srdce. Ono to možná zase povolí a nebo opadne, až se vrátí, ale tím, že je teď daleko a vrací se až za několik dnů, vznikla mi tu velká mezera, kterou jsem vyplnil přemýšlením o minulých dnech s ní, a takhle to dopadlo.

A k tý děvce, tak se snažim nebrat žádnou holku, i když, jak zjišťuju, posuzovat holku, na který mi záleží a kterou mam rád, se tohle slovo nabízí mnohem výrazněji, než u jiných holek, u kterých je mi jedno, kolik lidí je šimralo na pupíku zevnitř. Smůla je, že tomu hraje do karet i to číslo 3, nechci si to představovat, ale nějak se s tim nemůžu vyrovnat. Vyčítat jí to nebudu, problém není v ní, ale ve mně, akorát je to na mě docela velký sousto, nečekal jsem to.

Nepotřebuju vyloženě pannu, ale vzhledem k tomu, že bych se rád dostal na druhou stranu barikády, ovšem ne za každou cenu, tak jsem si to aspoň z části představoval tak, že budu jeden z prvních, čtvrtej už je na mě, na začátek, nějak moc.
SadOne
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 13. 2. 2012 21:51

Tak ono půjde taky o věk oné ženy. Jestliže jí je - dokonce - více než Tobě ... řekněme dvacet jedna a měla 3 sexuální partnery (což může a nemusí být pravda!), pak se vše asi bude hodnotit jinak, než když jí bude sedmnáct.

Tobě by postupně vadil i jeden - myslím. Je to stav, který muž nemající před sebou pannu, bude muset překonat. Jinak jeho vztah je již od počátku poznamenán křehkými základy, na kterých se špatně staví. K překonání nedojde - samozřejmě - hned. Vyjít vstříc musí i partnerka. Jedno zaváhání a vše se bortí.

Jsou muži, kteří Ti napíší ... že je lepší mít pro začátek zkušenější partnerku, než nějaký „dřevo“. Z určitého úhlu pohledu se může jednat o pravdivý názor. Uvědomit si musíš jednu věc. Možná ona je/bude Tvá první sexuální partnerka, ale ... váš vztah nemusí trvat navěky. Mohou (a s velkou pravděpodobností přijdou) přijít i další. Tudíž bych nehodnotil situaci jako konec světa, nebo vstup do ráje. Zažiješ jen realitu. Předpokládám, že s ní již chvíli chodíš - znáš jí - tedy ne ... hups na to po týdnu, protože už jsme si dali dva francouzáky.

EDIT: a odpověď na otázku zda si vzít kondom ... ano, samozřejmě
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SadOne 13. 2. 2012 22:09

Je jí 19, měla tři, abychom mluvili o faktech a nejen hypotézách.

S tím, že bychom spolu byli do konce života nepočítám, ale jak už jsem psal výše, člověk nikdy neví, třeba jo :)

Znám jí v řádech let, chodíme spolu do školy, ale trošku intimněji ji znám opravdu jen asi dva týdny, paradoxem je, že kdybychom na to vlítli dřív, než jsem tohle zjistil, tak by nejspíš nebyl nejmenší problém a už bych to neřešil (možná). Tím, že odjela, se situace změnila a já si teď ani nejsem jistý tím, co k ní cítím, jestli vážně chci zrovna jí, samozřejmě to zase souvisí s tou trojkou...

Další věc je, že čím dýl budu čekat, tím víc žen bude mít víc partnerů, takže asi bude nejjednodušší se přes to pokusit přelézt, a když to nezvládnu, tak budu zase čekat. Možná se do jejího návratu nějak rozhodnu, nebo se stane něco novýho, srovnám si to, potkám jinou, co já vím.

EDIT: K Tvému editu, to je další věc, která mě trošku odrazuje. Trošku dost, abych pravdu řek. Jasně, počítal jsem s tím, že si kondom vemu, v peněžence už ho nějaký ten rok nosím, ale tímhle se nabízí další otázky jako "byli ty kluci zdravý, nechytla jsi něco...?" Nezeptal bych se takhle, ale tohle jsou zrovna věci, který nechci s holkou, kterou mam rád, tak úplně řešit, přináší to další myšlenky co a jak.
SadOne
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 13. 2. 2012 22:21

Není jediná. Ty do toho chceš jít jako do vztahu (ač píšeš o sexuálním aktu) ... raději než o počtu partnerů přemýšlej, zda se Ti něco takového nemůže vymstít.

Evidentně chceš vztah a jako bonus - sex. Přemýšlíš moc na sex hned. Možná ji znáš hodně, ale ve špatném směru. Doporučil bych ještě více poznávat, ptát se a nechat si odpovídat - ač odpovědi mohou bolet/být nepříjemné. Pravda není příjemná. Zjistíš, zda za zájem stojí ... alespoň se o cosi takového pokusíš. Netvrdím, že vše máš odložit o půl roku, rok. Nejde o čas, jde o stav Tvé mysli, její naladění a rozpuštění negativ, která s Tebou nyní cloumají.

Klidně jí prozraď své obavy - uvidíš jak zareaguje. I to může být cenná informace. Počítej však s možností, že není vždy sdělována plná pravda v její celkové a totální čistotě.

Ten kondom, co máš nějaký ten rok v peněžence vyhoď a kup čerstvej ;-) :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 13. 2. 2012 22:23

jestli ho nosíš nějaký rok tak by možná stálo za to koupit nový...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 13. 2. 2012 22:26

SadOne píše: nechci s holkou, kterou mam rád, tak úplně řešit, přináší to další myšlenky co a jak.

Ty víš, že ji máš rád - jsi poblázněn. Ale měl by sis být jistější stavem její mysli. Jejím „rád“. Ona - když za vztah bude stát - pochopí Tvé dotazy a obavy.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SadOne 13. 2. 2012 23:01

Pánové, s tím kondomem to bylo obrazně řečeno, samozřejmě, že tam nemám 3 roky starou gumu :)

Ano, asi jsem poblázněn, ale jsem zvyklej, nebo spíš, snažím se o to, abych trápení, který mam, spláchnul co nejdřív to jde a nemluvím teď jen o tom, o čem se tu bavíme. Nechci se trápit a jasně, pravda bolí, tak to vždycky bylo. Problém je, že čím víc nad tím přemejšlím, tak tím víc jí vlastně nechci. Možná je to právě ta obrana proti bolesti, namluvit si, že za to nestojí, že je až moc projetá, když to řeknu takhle, a já nevim co ještě. Vědomě si to nenamlouvám, podvědomě možná ano a tam asi vzniká ten pocit, kterej v sobě teď mám.
Prostě nevím, jestli jí tu šanci chci vůbec dát. Vím, že to zní strašně sobecky a divně, když odstrkuju holku jen proto, že spala s x klukama, ale pro mě, jako nezkušeného, je to něco, co prostě bolí, co mi nejde jen tak přejít. Je mi smutno z toho, že se to tak pěkně vyvíjelo, všechno bylo super, ale pak přišlo tohle a všechno to vzalo sebou, jako velká vlna, zůstaly tu jen kusy věcí a já prostě nevím, jestli je zkusit dát dohromady a opravit, nebo je všechny hodit do koše a začít znovu a jinde...
SadOne
Čtenář

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků