VanDaal Fest - Far'n'Hate + Dead Label! + Doomas + B.B.R.

Festival, koncert, nebo veřejná párty: Podělte se s námi o vaše plány a zážitky, dejte nám vědět o akcích konaných ve vašem okolí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Aramon 1. 9. 2013 10:04

15.11.2013 - Eso Bar, K nemocnici 9, Nový Jičín
Far'n'Hate + Dead Label! + Doomas + B.B.R.

Španělská metalcorová smečka Far'n'Hate se již potřetí vrací v tomto roce do České republiky za svými fanoušky. Tentokrát se vydávají na severní moravu, kde ještě nehráli, aby si je užili i zdejší fanoušci, jejichž základna se velmi rychle rozrůstá. Své fandy si získává díky energetickému vystoupení, kdy na nikom nezůstane nit suchá.
https://www.facebook.com/FarnHate

Sekundovat jim bude hardcorová kapela z Irska Dead Label!. Jejich famózní grify, tvrdá muzika a jednoznačné vyjádření strhává všechny do moshování. Zajímavostí je také to, že téhle hudbě rytmus udává bubenice, což se také jen tak nevydí.
https://www.facebook.com/DeadLabel

Ze Slovenska k nám zavítá doom-gothic kapela Doomas . Vznik kapely se napsal již v roce 2006. Kapela má za sebou již několik vystoupení po celé Evropě a české fandy navštěvuje velmi často, přesto v Novém Jičíně bude mít premiéru a věřím, že vás zaujme.
http://www.facebook.com/DoomasOfficial

Další kapelou, kterou netřeba novojičíňákům představovat je thrash metalová grupa B.B.R. Je to již pár let, co brázdí vody metalu. Jedněmi jsou zatracováni, druhými vyzdvihováni. Určitě vás taky dostanou, pokud jste je ještě neslyšeli na živo.
https://www.facebook.com/pages/BBR/157932427553943?

Přijďte na tento jedinečný koncert, kdy jsou kapely při hraní v přímém kontaktu se svými fanoušky, protože nebude existovat žádná bariéra mezi kapelou a návštěvníky. Užijte si fantastický večer, v podstatě jedinečný koncert přímo v Novém Jičíně, který se již pravděpodobně nebude opakovat.

Samozřejmostí je bohaté občerstvení v běžných cenách, od nealka, přes alko až po možnost naplnit si žaludek kvalitním jídlem z rukou kuchaře Tomas Prokl.

Vstupné:
Předprodej do 19:00 je vstupné 100,- (včetně VIP dárku)
od 19:00 je vstupné 120,-

Rezervaci vstupenek můžete provést pouze přes formulář pod popisem akce na adrese:
http://metalsvet.cz/akce/vandaalfest
nebo telefonicky na +420 733 47 1111

Veškeré rezervované vstupenky budou vydávány na jméno pouze do 19:00 hodin, později jsou rezervace neplatné. Vzhledem k omezené kapacitě doporučujeme dorazit co nejdříve. Kapely budou přítomny již odpoledne, takže si budete moci koupit veškerý merchandis pěkně v klidu, stejně tak budou kapely připraveny vám vše podepsat a fotit se s vámi.

https://www.facebook.com/events/656001394412009/

Obrázek
Aramon
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 10. 9. 2013 14:54

Aramon píše:nevydí
No-do-pr-de-le
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků