Pauza za zenitem?

Rady, náměty a připomínky k tomuto fóru

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 11. 12. 2009 11:05

já už ani nevím jaký měl kolesa avatar... :|

Svého času tady na pauze byl exot Pade, ale takový "zdravý".. Docela chybí :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 11. 12. 2009 11:27

Kolesa tam měl svou "zarostlou" fotku. Něco jako Marcel před 40-ti lety. :-D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod DevAstor 11. 12. 2009 13:24

Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 11. 12. 2009 13:37

To je přesně on. Jen jsem nikdy nepochopil jestli to vše myslel vážně.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 13. 12. 2009 02:11

A co mám dělat Sám doma Jannnne, že ...připočítej si k Tomu Mladej, ještě: DIGI FOTO Gallery a Doupě.cz a Eurogamer a pár čudel na Netu jinde, he. Hlavně, že je na co reagovat, že...,,Nevděk Světem vládne aj na Pauze, he,,. Brou Ponocnej Marcel od Zvonu...neboj i Ty půjdeš Jannnne na Paškál, dočkej času, a již si v Kartotéce SF, s Černou Markou, bal si kufry, zlobivý chlapče...
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 24. 12. 2009 16:51

Jo jo. Prarodiče si taky stěžovali, že dnešní svět, politika, mladí, obloha, všechno už není jako dřív :-D Všechna fóra, která navštěvuji, mají svoje "dědečky." Všichni nadávají, jak to dřív bylo jiné, vždy lepší. Každá změna (zvláště je to vidět ve hrách), je špatná atp. Prostě dědečkové a babičky komunity.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod DevAstor 19. 3. 2010 13:22

Toto je můj osobní názor.

    (\_/)
    (°.°)           <=(čert s dvouma půllitrama)
   c(”)(”)
DevAstor
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod sioga 27. 11. 2010 14:12

vcera jsem si o tom myslel proc fora jsou v upadku, pomynu li fakt, ze dnes uz se ty diskuze kvuli zenskym presouva do soukromych sfer facebooku, tak na vine jsou diskuze pod clanky, kazde den, jsou nove clanky a tudiz i namety k diskuzi, a misto toho aby se to resilo na foru, vsechni si vyrikaji tam, ale jsou to takove rychlovky, na jeden ci par dni a pak ta diskuzi upadne v archivech a nekdo si je najde ledatak pres google a narozdil od fora, uz nejde navazat diskuze, ale ty clanky/novinky se opakuji, tak zas znova, kazdy se bude psat svuj nazor a predvadet svou inteligenci, a co na tomto foru mi vadi? delate z toho jen pokec, zadne vazna diskuze.
tady nechatuji, jelikoz mi na pauze predschvaluji prispevky lini moderatori s nekolikadennim zpozdenim.
sioga
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 27. 11. 2010 15:10

já nevím jak ostatní, ale právě to, že tady býval skvělý pokec byl jeden z hlavních důvodů proč jsem sem začal chodit. Byla tu sranda, ale dalo se taky diskutovat o závažnějších tématech.
Ale souhlasím s tebou v tom, že se většina diskutérů prohání na zpravodajských webech a na facebooku a pauza tak příchazí o potencionální debatéry
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 27. 11. 2010 20:21

Já bych problém viděl spíše v tom, že zpřátelená fóra mají svá smetiště, kde se probere všechno, co by se mohlo probrat zde.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 12. 2010 16:52

Tak mě se tu líbí .... A přiznám se, že mi ani moc nevyhovuje, když za půlden přibude ve fóru třeba deset stránek v jednom tématu. Poznal jsem tu pár skvělých lidiček se kterými se občas i sejdeme, pár věcí jsem se tu dozvěděl. Prostě taková pohodka.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 14. 12. 2010 18:45

Já to mám tak nějak tak, jako Slonik, akorát s tím, že příspěvků by mohlo být trošičku víc. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 14. 12. 2010 19:21

Pauza je dlouhodobě místo, kam chodím na netu rád chodím.


Slonik píše:se kterými se občas i sejdeme

BTW: hele všímáš si, že zvířata spolu nikam nechodí? :D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 14. 12. 2010 20:52

Tolik zvěře tu není.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků