1.sex - obavy?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod party boy 18. 2. 2006 20:48

Ahoj, mam takovej dotaz. Pokud to tady je tak to smažte.
Měli jste strach před svým 1. pohlavním stykem? Jako nějaké obavy, že guma prdne, prášky nezaberou, neudělám se moc brzo, neskazim něco? Hele nemějte mě za poseroutku a prosim nesmějte se ,ale já si takové otázky pokládám.
party boy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod vizitix 18. 2. 2006 20:54

si myslim,že každej si tydle otázky někdy určitě položil!!!
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 18. 2. 2006 21:57

No, strach sem neměl. Se slečnou sme se nejdřív dohodli na to, že začne brát prášky a to byl jeden problém fuč. Vůbec sem se nebál toho, že bysme třeba mohli mít mimčo :)
Druhej problém byl ten, že se netrefim, tak to je pravda:D trvalo to asi na desátej pokus než se nám to povedlo :D Dycky 10 sekund zkoušení ho tam dostat ale mezitim mi slehnul a takhle se to opakovalo několikrát. Ale z toho si nic nedělej, jak se tak ted ptám a dhoěj se mě hlavně ptát jiný kluci, tak se jim stáá to samý :) Je to normální, ted se ti to třeba nezdá, ale uvidíš, že se u toho budete smát :)

no, a ten třetí problém je že se brzy uděláš, no, tak tim trpim docela eště ted, ale našel sem nákou tréningovou metodu a docela to pomáhá :)

PS: neboj se, chce to zkoušet, neni na tom nic a ber to jako zábavu a srandu :)
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vincent 18. 2. 2006 22:00

pokud do toho půjdeš s holkou se kterou se fakt máte rádi a nějakou dobu spolu jste tak se nemáš čeho bát (až na to že prdne guma). Jestli bude vědět že do toho jdeš poprví tak určitě pochopí to, že seš nervozní. A jestli ona už nebude panna tak ti určitě poradí a ukáže ti jak na to ;o)
Vincent
Návštěvník

Odeslat příspěvekod party boy 18. 2. 2006 22:08

Koby píše:no, a ten třetí problém je že se brzy uděláš, no, tak tim trpim docela eště ted, ale našel sem nákou tréningovou metodu a docela to pomáhá :)
>/quote]


Můžeš říct co je to za terapii? :nenapadne
party boy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod _peper 18. 2. 2006 23:58

Koby: Myslím, že vím co máš na mysli, zkouším to, ale nějak mi to nejde. Má to na mě spíč opačné učinky :D
Party boy: Já měl poprvé obavy jako ty, Že se brzo udělám, a nakonec to dopadlo úplně obráceně. Bušil jsem do ní čtyři hodiny a nebyl jsem se schopnej udělat. Pak jsme si promluvili a během pěti minut hotovka :lol:
No prostě koukej tyhle věci vyhnat z hlavy, je to hlavně o komunikaci, mezi váma ;) Tím odstraníš nejvíc obav a zábran.
MotoE398
BMW E36 318iS coupe
_peper
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 19. 2. 2006 00:40

1.sex - obavy?

Já bych se na takovou událost asi ze všeho nejdřív pořádně najedl. Hladový je mi synonymem pro nevýkonný.
Deleted user

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 19. 2. 2006 00:49

Majkl vP. píše:
1.sex - obavy?

Já bych se na takovou událost asi ze všeho nejdřív pořádně najedl. ni]Hladový /i]je mi synonymem pro [i]nevýkonný
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 19. 2. 2006 01:45

To ja zas plne najeden byt nemuzu ;-) To ja tak 2/3 hodky po jidle
;-) Ale tohle si musi kazdy vyresit sam
jinak muzete se inspirovat na
http://www.zpovednice.cz :mrgreen:
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 19. 2. 2006 03:30

neresil sem .. probral sem se z hrozny alkoholickyp arty az druhej den .. tak sem vlastne premejslel nad tim proc mam bouli na hlave ... jo a to probuzeni bylo na kachlich v koupelne :-D
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod kodl 19. 2. 2006 11:01

Niceho se neboj. Vsak ono to nejak dopadne...
Jsem z Plzně, tak hádejte co piju ...

"Může se vám to nelíbit, můžete s tím nesouhlasit… ale to je tak asi všechno, co s tím můžete dělat." Jára Cimrman
kodl
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 19. 2. 2006 11:32

Ne, protože sem ještě neš*kal :D
anonymni

Odeslat příspěvekod Jim 20. 2. 2006 22:56

Netřeba mít obavy... :)

pokud je holka rozumná, v pohodě...tak to pochopí..
Fabia RS Dieselpower - 274PS@578Nm - EX
BMW 335Cd Dieselpower - 340PS@707Nm
Jim
Návštěvník

Odeslat příspěvekod adamek.jan 20. 2. 2006 23:43

Alespon poprve, jak tu jiz nekolikrat padlo, je dulezite si najit partnerku ktere budes verit, budes ji mit rad a budes vedet ze je to "ona"! Pokud se Ti takovou povede najit, poznas to a poznas to i tim, ze zadny strach a pochybnosti nebudou a bude to prijemne.. Jak by nekdo rekl "Ver svemu srdci" a zbytek pujde sam ;) Kazdopadne Ti drzim palce at to vyjde jak si predstavujes.
adamek.jan
Nadšenec

Odeslat příspěvekod ES0 kteremu se nechce pri 20. 2. 2006 23:50

jeden muj znamy to mel poprve na zachode na rockovem koncerte :-), myslim ze to taky moc neresil...
ES0 kteremu se nechce pri

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků