Jak to máte daleko ke své přítelkyni/svému příteli?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod hobitt 17. 10. 2011 12:27

Ono to tak nejspíš nakonec skončí.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 17. 10. 2011 12:39

pošli taky nějakou sz i mě. Já ti taky dobře poradím.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 17. 10. 2011 12:41

Ušetři si práci a pošli to veřejně, ať to nemusíš posílat každému zvlášť. ;-)
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 17. 10. 2011 12:50

A ona se dozví, že existuje nějaká Pauza a zabije mě :D

trent: přepošlu Ti tu stručnou, co jsem psal Vencovi. Ono by se to chtělo rozepsat, aby byly vidět souvislosti, ale to jsem schopny stihnout až někdy večer.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 17. 10. 2011 12:54

Hmm... Tak počkej do zítřejšího večera. Tedy s tím navázáním kontaktu.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olimant 17. 10. 2011 19:08

No kdyz se vam to hrouti tak by musela stihnout rychle zjistit, ze existuje pauza a ze tam jeden prebornik pres vztahy dava rady ostatnim. jestli to nestihne nez se rozejdete (coz podle toho co pises a co uz jsi napsal bude velmi brzo, tyden?) tak jsi za vodou ;-)
Kdo víno má a nepije, kdo hrozny má a nejí je, kdo ženu má a nelíbá, kdo zábavě se vyhýbá, na toho vemte bič a hůl, to není člověk, to je vůl.
Olimant
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 17. 10. 2011 19:19

Ty Láďo, moc se v tom rejpeš a děláš z toho moc vědu a tajnosti... neděje se nic neobvyklýho a neni to nic co by se muselo tajit, hoď to sem,ať se porejpou i ostatní, slečna to stejně nenajde,leda bys jí to vyprdlelil
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 17. 10. 2011 19:32

No prostě já se snažím jak blbec a ona o to nestojí.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 17. 10. 2011 20:01

Snazis se jako blbec ale proste ti nestoji? No... to se stava...

Jinak, kdyz uz dalku - proc nejet treba stopem? :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 17. 10. 2011 20:41

Není důvod, vlaky jezdí a já vlakem jezdím rád :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 17. 10. 2011 20:51

hobitt píše:Ono to tak nejspíš nakonec skončí.


hobitt píše:No prostě já se snažím jak blbec a ona o to nestojí.

Jasný, nejdříve to sám zařízneš, kvůli totální prasečině. Následně si budeš stěžovat a litovat se, že to stejně skončí ... no a Ty jsi chudáček - co se snaží a ona o to nestojí.

Jestli spíš ona dívčina nemá z Tebe trochu depku, jak se chováš - nevyzpytatelně, nepředvídatelně atp. No, možná kdybys jí dal přečíst pauzu.cz, věděla by - vo co s Tebou go a nebyla by tudíž tak překvapená.

Co říkáte kucí, že to má raději ukončit? Vždyť vztah za snahu nestojí. Lepší jsou nářky a kecy kolem.

-- 17. 10. 2011 21:53 --

Ty Tvý vztahy nemají žádnej problém. Nepřítelem Tvých vztahů jsi sám - hobitte. Ty sám zabíjíš vztahy, protože je vlastně nechceš. Jsi sebemrskačský pesimista - neochutnáš polévku, protože již dopředu „víš“, že je přesolená.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 17. 10. 2011 21:30

To, že jsem před časem udělal téměř neodpustitelnou blbost je pravda, nebudu říkat že ne a bylo od ní velmi vstřícné gesto, že dovolila,, aby to něco mezi námi pokračovalo dál.

Jenže...já se vždy snažil (a snažím se dále), aby se cítila co nejlépe, jakkoli je to na dálku strašně složitý a zas tak moc toho zpátky nechci. To, co jsem udělal, budu žehlit ještě dlouho, to je jasná věc. Ale i přes to všechno chci do vztahu nejen dávat, ale i brát. A nezlob se na mě, ale třeba napsat blbou smsku tolik času nezabere...

Nicméně stále věřím, že to je jen mráček, který se povede odfouknout někam do pryč.

Že jsem nepřítelem mých vztahů já, to vím. Jsem k ženským až přehnaně hodnej, ony to rychle zjistí a využívaj/zneužívaj toho. Proto po určitých ne moc hezkých skutečnostech jsem prostě ve všem hodně opatrný, možná až trochu paranoidní. Ale nemyslím si, že je to problém. Nebo alespoň ne nějak velký.

A jsem jenom rád, že má slečna o Pauza.cz neví. Protože v tu ránu bych u ní skončil, to vím najisto. A upřímně řečeno, vůbec bych se jí nedivil. Zjistila by, co jsem vlastně za člověka a už bych letěl...

Tím nechci říct, že se před ní přetvařuju...z tohohle jsem už vyrostl, nicméně se snažím být lepším, než jsem, aby se za mě nemusela stydět.

Takže ano, největším problémem jsem já - nepochybuji, že by jí s jiným bylo lépe. Ale jako objekt svého zájmu si vybrala mě, tak snad ví, co dělá. A ač máme spoustu větších či menších překážek, jsem po dlouhatánské době díky ní konečně šťastný. I když to odporuje pár dřívějším příspěvkům. Ano - máme problém, ale ve kterém vztahu problémy nejsou...teď je na nás obou, jak se k tomu postavíme a co s tím budeme chtít dělat.

Utéct před prvním problémem není hrdinství (ano, ode mě to zní směšně, ale prostě do toho chci jít). Uvidíme, jak se to vyvrbí. Já konec nechci a věřím, že ona taky ne.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 17. 10. 2011 22:15

hobitt píše:Není důvod, vlaky jezdí a já vlakem jezdím rád :)
Vlaky sou drahyyy :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 17. 10. 2011 22:16

Průkaz ZTP je na cestě :)

Ale mít ŘP, tak si od máti půjčím auto, spojení je pěkně blbý...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 17. 10. 2011 22:52

Ty máš v avataru Little Caprice?
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků