Nevím jestli mám věřit své přítelkyni

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Karmans 31. 5. 2020 17:29

Začlo to normálně... Přítelkyně mi řekla že pojede za svou kamarádkou. Řekl jsem si ok proč ne znám tu kamarádku a dlouho se s ní neviděla. Bylo mi ale divné že tam jede nějak brzo než jezdila předtím. V ten moment mi to nepřišlo až tak divné a řekl jsem si že třeba má ta její kámoška volno. Když jsem se jí ptal proč jede tak brzo tak mi řekla že jede za ní. (Už ale nevím jestli se zmínila o tom že tam má být i přítel od té její kámošky) Ona tvrdí že ano ale podle mě ne protože mě to později naštvalo. Tak nějak už mi ale neřekla že ten přítel od té její kámošky ji pozval domu na rum. Ona s tím souhlasila což mě překvapuje protože ho viděla jednou v životě. Takže si to setkání domluvila s ním a kámošce jen oznámila že dojede. Té její kámošce se moc nelíbilo že jede tak brzo protože byla v práci. Přítelkyně tam jela kolem 12 a ta její kámoška přišla z práce až v 5. Aj když se to té kámošce moc nelíbilo tak stejně moje přítelkyně jela. Pak mi přišlo divné že mi napsala že už tam dojela a že čeká až za ní na zastávku přijde ten partner od té kamarádky. Řekl jsem si ok třeba ho ta její kámoška za ní poslala. Pak už mi psala že hrajou karty a vypila tam s ním 2 flašky rumu. Takže tam s ním byla 5 hodin sama a neřekla mi že tam je s ním a že ta její kámoška tam není. Když ta její kámoška přišla tak na ni byla naštvaná a nějak se s ní nebavila. (Pak jsem se ještě dozvěděl že prej se té své kámošce nevěnovala) V 9 hodin se strhla hádka protože ta kámoška po ní chtěla aby šla domů tak šla ale zapomněla si u ní roušku a ujel jí bus. Tak ta kámoška odešla z bytu od svého přítele do svého. Pak moje přítelkyně začla brečet a on ji objal a utěšil. V 11 ji jel další spoj ale ten zase zmeškala protože místo toho aby sledovala hodiny tak si s ním dál vesele povídala. Kolem 12 jsem jí napsal a řekla mi že se s ní pohádala že mi o tom řekne zítra. Ale už mi zas neřekla že tam je od 9 jen s ním. Kecala s ním až do 1. Ten přítel od té kámošky se pak ještě vykecal že si z mé přítelkyně udělal srandu aby dojela že prej se toho chytla. Já ale tu konverzaci viděl a vím že ten přítel od té kámošky lže. A lhal i v další věci. Když jsem té kámošce kolem 1 volal tak mi tvrdila že ten její přítel spí že nechápe na co tam ještě moje přítelkyně ještě v 1 je když ji v 11 jel spoj. Přitom ten její přítel nespal a ta moje mi ještě tvrdila že jí v 11 spoj nejel což je lež. Oba lžou... A já nevím co si o tom mám myslet. Přítelkyně tvrdí že prej s ním nespala že měla své dny že by to nešlo. Mrzí mě že místo toho aby se mi po té hádce vybrečela do mobilu tak se nechala utěšit chlapem kterého viděla jednou v životě. Stalo se to 2 měsíce zpět a ta její kámoška se s ní dodnes nebaví.

-- 31. 5. 2020 18:42 --

Ještě bych chtěl dodat že si s ním nějakou dobu psala a neřekla mi o tom
Karmans
Čtenář

Odeslat příspěvekod Kamarádka na pokec12 23. 6. 2020 22:45

Je rozumné chtít vědět, zda tě přítelkyně podvedla, či ne. Jednou z nejdůležitějších věcí ve vztahu je důvěra. Já jsem však zastánce toho, že důležité je i pochopení. Otázkou je však, co uděláš potom až zjistíš pravdu, ať je jakákoliv. Dokázal bys to přijmout, nebo se s ní rozejdeš? Z vlastní zkušenosti vím, že tajemství a pochybnosti o druhém ničí vztah, ať je to jakýkoliv. Myslím, že pokud se zamyslíš nad těmito 2 otázkami, odpovědět si můžeš sám bez "bystanders". Přeji jinak hodně štěstí a v životě. Život není vždycky černý a bílý, takže nezoufej ;-)
Kamarádka na pokec12
Čtenář

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 24. 6. 2020 09:17

Nejúčinnější obranou je protiútok. Sbal tu její kámošku a budeš mít všechny informace z první ruky.... Včetně vyrovnanýho skóre.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků