Já panic, ona 3 partnery -> Problém

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mikicz 16. 2. 2012 20:23

KOSŤA KOSTIČ píše:Nikdy nebuď lepší, než její exmilenci! Jestli se neovládneš, uděláš z ní stíhačku a nezbavíš se jí!

lepší než ti před tebou být můžeš, problém nastane když bys byl lepší než ti co budou po tobě...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 17. 2. 2012 11:28

To není problém, to je přímo tragédie! To pak chce zpátky mnohem víc a neodbytně! Navíc to vyslepičí kámoškám a místo jedný vtěrky jich máš celou frontu...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 17. 2. 2012 15:54

mikicz píše:
KOSŤA KOSTIČ píše:Nikdy nebuď lepší, než její exmilenci! Jestli se neovládneš, uděláš z ní stíhačku a nezbavíš se jí!

lepší než ti před tebou být můžeš, problém nastane když bys byl lepší než ti co budou po tobě...



+1
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ryder24 14. 7. 2012 19:35

Já mám naprostou pannu, sice nebude tak zkušená, ale za ten pocit, že jsem první, to stojí :-)
S tím, že měla před Tebou tři nic neuděláš, buď to prostě překousneš nebo ne, jiný možnost nejsou.
ryder24
Čtenář

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 8. 2012 21:21

Nejhorší situace je, když se o první sex spolu pokouší panic+panna. Vždycky by měl být jeden z nich zkušenější....
anonymni

Odeslat příspěvekod MgX 7. 8. 2012 21:49

Jintaj to je ale totální nesmysl. To se na mě nezlob, ale neváhal bych to nazvat blbostí.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 8. 2012 22:18

To není jen můj názor, ale i renomovaných sexuologů a psychologů z poraden pro mezilidské vztahy.
anonymni

Odeslat příspěvekod MgX 8. 8. 2012 11:29

Jintaj ok. Z mého pohledu je to celkem nesmysl. Samozřejmě je jasné, že když jeden z partnerů za sebou něco má, může (ale nemusí) být styk zajímavější/s menšími „problémy“. Ovšem v tomto směru nelze věci napočítat na „zralost“, či „naběhané kilometry“.

Pokud by se dívka, panna, měla řídit výše uvedeným, pak by ignorovala veškeré své kamarády panice a raději by šla vykonat svůj první pohlavní styk s nějakým promiskuitním jedincem, neboť to bude „lepší“. Ano - příklad je extrémem.

Oni dva nezkušení by se neměli bát před sebou o své nezkušenosti pohovořit. Měli by očekávat různorodé problémy, než se společně naučí užívat svá těla při vzájemném přibližování i v tomto rozměru vztahu. Ne, nic není dokonalé. První pohlavní styk v životě člověka nemusí končit extrémně silným orgasmem na obou stranách. Chvíli to může trvat. Ale i to společné učení znát sebe a druhého při milování, je neskutečným obohacením vztahu do jeho budoucna. I kdyby se následně pár rozešel, jistě se cenná zkušenost využije dále ... zůstane v nich obou nesmazatelně zapsána.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 10. 8. 2012 13:16

Jintaj píše:Nejhorší situace je, když se o první sex spolu pokouší panic+panna. Vždycky by měl být jeden z nich zkušenější....
Mel jsem to skoro-tak (zkusenosti naprosty minimum (sotva tuseni, jak to "dole vypada"), ona vubec zadne) a bezvadne sme se na dlouho zabavili ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Qual 25. 8. 2012 10:54

Jintaj
Proč nejhorší situace? My jsme to s partnerkou takhle měli a musím říct, že to vůbec nebyla žádná překážka a vzhledem k tomu, že jsme zas tolik nechvátali, dokázali si předtím promluvit (spolu dokážem opravdu otevřeně komunikovat o všem a hlavně našich představách), tak rozdíl mezi prvním a teď je opravdu propastný :-)

A i ten pocit, že nikoho předtím neměla, není vůbec k zahození :-)
Qual
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SadOne 24. 9. 2012 17:33

Pánové, díky za rady, půl roku uběhlo jak voda, za tu dobu to máme spolu za sebou asi 1000x :)
Nakonec jsem to překousl, mám ji rád, ale byl to slušný oříšek.
Dnes už se na to samozřejmě koukám jinak a mohl bych tu dávat moudra, že na tom nic neni a že po tom "poprvé" je to úplně v pohodě (když to teď píšu a zas nad tím přemýšlím, tak vlastně úplně není, pořád mě to malinko mrzí). Ale je pravda, že zpočátku jsem se neubránil představám jako "sakra, tohle už s ní někdo dělal..."

Nicméně, kdyby někdo, kdo by sem zavítal, řešil stejný problém a doufal, že se dočká té první, se kterou si to oba užijí poprvé, tak zkuste popřemýšlet o tom, že do toho vlítnete s kýmkoliv (samozřejmě pozor na breberky). U muže je panictví vlastně jen stav mysli, nic se neprotrhne, jen se prostě lehounce změní myšlení o sobě samém :)
Jasně, musí to být super, když si to člověk užije s někým poprvé, ale dneska těch možností moc není a čím déle bude člověk čekat, tím je větší pravděpodobnost, že ono číslo bývalých partnerů bude mnohem vyšší, než je teď.

Hodně štěstí :)
SadOne
Čtenář

Odeslat příspěvekod hovnotsuts 6. 11. 2012 19:21

Ja osobne bych predtim prostouchl nejaky ty lasicky, pak bude dobre.
hovnotsuts
Návštěvník

Odeslat příspěvekod darkast 13. 11. 2012 16:09

Zvláštní téma..Já nikdy s pannou nespal. Všechny moje partnerky i náhodný známosti už přede mnou někoho měly a to mi vždycky naprosto vyhovovalo. Ta představa krve a naprostý nezkušenosti mě nikdy nelákala a myslel jsem, že je to tak u všech. :hm
Samozřejmě, když je holka promiskuitní a měla předemnou x krát víc partnerů, tak bych do toho nešel.

Jsem rád, že sis to v sobě vyřešil, hodně štěstí i dál. 8-)
darkast
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 13. 11. 2012 16:20

Krev... copak neexistuje sprcha? To se da prezit, navic to vetsinou zase tak moc krve neni. A nezkusenost ma svy vyhody - udela vsecko, co ji reknes. Jen to teda je potreba rict, bez toho neudela nic :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hovnotsuts 13. 11. 2012 21:27

Lepší je*at zkušené
hovnotsuts
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků