Já panic, ona 3 partnery -> Problém

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod SadOne 13. 2. 2012 16:55

Dobrý den, páni a dámové,

I když mi to není moc příjemné, potřebuju se dneska svěřit, protože ani jeden kolega, se kterým jsem plánoval skočit na pivo, dnes nemůže.

Jde o to, že mám rád jednu slečnu, ona má ráda mě, ale bohužel jsem se dozvěděl, že už měla 3 sexuální partnery. Chtěl jsem to vědět pro jistotu, kdyby k něčemu došlo, tak jestli si mám brát kondom, nebo ne. Problém je v tom, že mě to nějak silně zasáhlo. Mám jí rád a trápí mě, že bych byl až čtvrtý, možná i víc, kdoví, co teď dělá, je pryč :)

Bude to znít divně, ale prostě se nedokážu smířit s představou, že to, co s ní budu dělat já, s ní dělali už tři kluci, že bude hekat (možná si věřim, ale nějakej zvuk by snad vyloudila :)) stejně, jako s nima, že tak, jak s ní budu, už s ní někdo byl... Nemůžu se ani podívat na porno, protože mi v pozadí běží ona a představy, jak si třeba tuhle pozici užívala s někým jiným.

Chtěl jsem se proto zeptat, jestli jste někdo prošel něčím podobným a jak jste to vyřešili, jestli jste to hecnuli a šli do toho a jak jste se cítili potom, nebo jste se na to vykašlali a zkusili to jinde? Mám to v hlavě celý den, je mi z toho psychicky špatně a nějak mě nenapadá, jak to vyřešit.

Díky za rady.
SadOne
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 13. 2. 2012 19:49

Podobné téma se tu - myslím - již probíralo. Zkus/te pohledat
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 13. 2. 2012 19:51

Já si řekl "a tak život chode" a šel jsem do toho a nelitoval jsem. Je pravda, že nikdy jsem u partnerky nevěděl, kolik jich bylo přede mnou, ale panna nebyla žádná.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 13. 2. 2012 19:54

HYPEREXTRASUPERMEGALOL
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SadOne 13. 2. 2012 19:56

Já se neměl ptát, ale znáte to, je něco, co (ne)chcete vědět. U příštího vztahu to asi už řešit nebudu, teď mi jde spíš o to, že to nesu hůř, než jsem si myslel, 3 mi zkrátka připadají docela dost. I když musím uznat, že nevím, jestli by mi i 2 nepřišli hodně. Ideál by byl jeden, ale to jsem si neurčil a její vina to samozřejmě taky není, ale docela to ve mně dře.
Na druhou stranu bych nerad přišel o tu možnost s ní být, ale nevím, jestli jsem schopnej se přes to dostat, je mi to hrozně nepříjemný. Proto jsem rád za vaše zkušenosti a rady, díky hobitte.
SadOne
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 13. 2. 2012 20:01

No - píšeš, že žádný z kolegů nemůže na pivo. Tudíž Ti asi 18 bylo. Myslím, že na dnešní morálně uvolněnou dobu řešíš poměrně podružnou záležitost - pro některé. Osobně Tě chápu.
Přesto ... jsi skutečně v 18+ panic?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SadOne 13. 2. 2012 20:12

Ano, jsem :)
Jsem v tomhle trošku... Jak bych to řekl... "Náročnej" bude asi to nejlepší slovo. Pořád jsem čekal na slečnu, se kterou by to nebyl jen úlet, kterou bych měl vážně rád. Rozebírat tu to, že šance jsem měl nemá cenu, věřte mi, nebo ne :)
Upřímně, žil jsem v představě, že ta, u který to přijde, bude žít podobným životem, prostě bude čekat. O to víc mě to uhodilo, i když vím, že jsem byl hodně naivní. Na druhou stranu, těch holek, který žijou ve stejným rozpoložení jako já, je v mým okolí docela dost, no zrovna tahle k nim nepatří.
A navíc, nevidím na tom, že by někdo byl v 18+ panic, něco špatnýho. Možná si to jen namlouvám, ale nevidím na tom nic, za co bych se měl stydět, setkal jsem se i s názorem, že mi někteří závidí, ale to není podstatný. Lidi z toho dělaj věc, která je trapná, za kterou se člověk má stydět a přitom se šíleně diví, když někdo řekne, že začal sexuálně žít v 15. Správnej čas má každej jinej a nejde říct, že 18 je pozdě a 16 brzo :)
SadOne
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 13. 2. 2012 20:19

No, já to nemyslel ani jako pochvalu, ani jako kritiku. Každá věc má svůj čas - stejné je to i se sexem. Ovšem tvrdit, že nejčas je až po 18 roku, nebo po 16 atp. je hloupost.

Osobnostní charakteristika a vyzrálost každého jedince je přísně individuální, což sebou nese i různorodou možnost mít sexuální styk v rozličném věku.

Škoda, že nehledáš mnou popisované vlákno. Proběhlo tam několik zajímavých informací ... pokud se nepletu.
Sám sobě musíš odpovědět, zda jsi ochoten překousnout případnou bolístku, jestliže vztah nevyjde a bude z toho JEN tzv. jedna noc. Sám sobě musíš odpovědět na otázku zda - když vše vyjde a vztah se bude postupně budovat, nebudeš jí brát jako děvku, která toho má za sebou víc, než Ty, což není zrovna OK ... pro Tebe.

Jestliže nepřeneseš přes srdce výše uvedené - ponoř se do světa mladších žen (slečen) a tam hledej nějakou, která ještě sex neměla a přitom Ti bude vyhovovat i jinak. Nebudeš to mít ale jednoduché. Někdy může platit, že kdo přebírá - přebere ...
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SadOne 13. 2. 2012 20:29

Přesně tak, nikde netvrdím, že na první sex je nějaká škála ohraničená věkem. Jak jsi napsal, každý to má jinak.

Zmíněný vlákno hledám, i když ne výlučně, projíždím témata a vždycky se u nějakýho zaseknu, takže než se dopracuju k Tvému, asi mi to chvilku potrvá.

Že by to byla jen jedna noc, toho se nebojím, snad to tak můžu říct, člověk nikdy neví a stát se může cokoliv, jde spíš o to, jak píšeš, jestli to přenesu přes srdce. Ono to možná zase povolí a nebo opadne, až se vrátí, ale tím, že je teď daleko a vrací se až za několik dnů, vznikla mi tu velká mezera, kterou jsem vyplnil přemýšlením o minulých dnech s ní, a takhle to dopadlo.

A k tý děvce, tak se snažim nebrat žádnou holku, i když, jak zjišťuju, posuzovat holku, na který mi záleží a kterou mam rád, se tohle slovo nabízí mnohem výrazněji, než u jiných holek, u kterých je mi jedno, kolik lidí je šimralo na pupíku zevnitř. Smůla je, že tomu hraje do karet i to číslo 3, nechci si to představovat, ale nějak se s tim nemůžu vyrovnat. Vyčítat jí to nebudu, problém není v ní, ale ve mně, akorát je to na mě docela velký sousto, nečekal jsem to.

Nepotřebuju vyloženě pannu, ale vzhledem k tomu, že bych se rád dostal na druhou stranu barikády, ovšem ne za každou cenu, tak jsem si to aspoň z části představoval tak, že budu jeden z prvních, čtvrtej už je na mě, na začátek, nějak moc.
SadOne
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 13. 2. 2012 20:51

Tak ono půjde taky o věk oné ženy. Jestliže jí je - dokonce - více než Tobě ... řekněme dvacet jedna a měla 3 sexuální partnery (což může a nemusí být pravda!), pak se vše asi bude hodnotit jinak, než když jí bude sedmnáct.

Tobě by postupně vadil i jeden - myslím. Je to stav, který muž nemající před sebou pannu, bude muset překonat. Jinak jeho vztah je již od počátku poznamenán křehkými základy, na kterých se špatně staví. K překonání nedojde - samozřejmě - hned. Vyjít vstříc musí i partnerka. Jedno zaváhání a vše se bortí.

Jsou muži, kteří Ti napíší ... že je lepší mít pro začátek zkušenější partnerku, než nějaký „dřevo“. Z určitého úhlu pohledu se může jednat o pravdivý názor. Uvědomit si musíš jednu věc. Možná ona je/bude Tvá první sexuální partnerka, ale ... váš vztah nemusí trvat navěky. Mohou (a s velkou pravděpodobností přijdou) přijít i další. Tudíž bych nehodnotil situaci jako konec světa, nebo vstup do ráje. Zažiješ jen realitu. Předpokládám, že s ní již chvíli chodíš - znáš jí - tedy ne ... hups na to po týdnu, protože už jsme si dali dva francouzáky.

EDIT: a odpověď na otázku zda si vzít kondom ... ano, samozřejmě
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SadOne 13. 2. 2012 21:09

Je jí 19, měla tři, abychom mluvili o faktech a nejen hypotézách.

S tím, že bychom spolu byli do konce života nepočítám, ale jak už jsem psal výše, člověk nikdy neví, třeba jo :)

Znám jí v řádech let, chodíme spolu do školy, ale trošku intimněji ji znám opravdu jen asi dva týdny, paradoxem je, že kdybychom na to vlítli dřív, než jsem tohle zjistil, tak by nejspíš nebyl nejmenší problém a už bych to neřešil (možná). Tím, že odjela, se situace změnila a já si teď ani nejsem jistý tím, co k ní cítím, jestli vážně chci zrovna jí, samozřejmě to zase souvisí s tou trojkou...

Další věc je, že čím dýl budu čekat, tím víc žen bude mít víc partnerů, takže asi bude nejjednodušší se přes to pokusit přelézt, a když to nezvládnu, tak budu zase čekat. Možná se do jejího návratu nějak rozhodnu, nebo se stane něco novýho, srovnám si to, potkám jinou, co já vím.

EDIT: K Tvému editu, to je další věc, která mě trošku odrazuje. Trošku dost, abych pravdu řek. Jasně, počítal jsem s tím, že si kondom vemu, v peněžence už ho nějaký ten rok nosím, ale tímhle se nabízí další otázky jako "byli ty kluci zdravý, nechytla jsi něco...?" Nezeptal bych se takhle, ale tohle jsou zrovna věci, který nechci s holkou, kterou mam rád, tak úplně řešit, přináší to další myšlenky co a jak.
SadOne
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 13. 2. 2012 21:21

Není jediná. Ty do toho chceš jít jako do vztahu (ač píšeš o sexuálním aktu) ... raději než o počtu partnerů přemýšlej, zda se Ti něco takového nemůže vymstít.

Evidentně chceš vztah a jako bonus - sex. Přemýšlíš moc na sex hned. Možná ji znáš hodně, ale ve špatném směru. Doporučil bych ještě více poznávat, ptát se a nechat si odpovídat - ač odpovědi mohou bolet/být nepříjemné. Pravda není příjemná. Zjistíš, zda za zájem stojí ... alespoň se o cosi takového pokusíš. Netvrdím, že vše máš odložit o půl roku, rok. Nejde o čas, jde o stav Tvé mysli, její naladění a rozpuštění negativ, která s Tebou nyní cloumají.

Klidně jí prozraď své obavy - uvidíš jak zareaguje. I to může být cenná informace. Počítej však s možností, že není vždy sdělována plná pravda v její celkové a totální čistotě.

Ten kondom, co máš nějaký ten rok v peněžence vyhoď a kup čerstvej ;-) :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 13. 2. 2012 21:23

jestli ho nosíš nějaký rok tak by možná stálo za to koupit nový...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 13. 2. 2012 21:26

SadOne píše: nechci s holkou, kterou mam rád, tak úplně řešit, přináší to další myšlenky co a jak.

Ty víš, že ji máš rád - jsi poblázněn. Ale měl by sis být jistější stavem její mysli. Jejím „rád“. Ona - když za vztah bude stát - pochopí Tvé dotazy a obavy.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SadOne 13. 2. 2012 22:01

Pánové, s tím kondomem to bylo obrazně řečeno, samozřejmě, že tam nemám 3 roky starou gumu :)

Ano, asi jsem poblázněn, ale jsem zvyklej, nebo spíš, snažím se o to, abych trápení, který mam, spláchnul co nejdřív to jde a nemluvím teď jen o tom, o čem se tu bavíme. Nechci se trápit a jasně, pravda bolí, tak to vždycky bylo. Problém je, že čím víc nad tím přemejšlím, tak tím víc jí vlastně nechci. Možná je to právě ta obrana proti bolesti, namluvit si, že za to nestojí, že je až moc projetá, když to řeknu takhle, a já nevim co ještě. Vědomě si to nenamlouvám, podvědomě možná ano a tam asi vzniká ten pocit, kterej v sobě teď mám.
Prostě nevím, jestli jí tu šanci chci vůbec dát. Vím, že to zní strašně sobecky a divně, když odstrkuju holku jen proto, že spala s x klukama, ale pro mě, jako nezkušeného, je to něco, co prostě bolí, co mi nejde jen tak přejít. Je mi smutno z toho, že se to tak pěkně vyvíjelo, všechno bylo super, ale pak přišlo tohle a všechno to vzalo sebou, jako velká vlna, zůstaly tu jen kusy věcí a já prostě nevím, jestli je zkusit dát dohromady a opravit, nebo je všechny hodit do koše a začít znovu a jinde...
SadOne
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 13. 2. 2012 22:08

SadOne proč tomu nedáš trochu času. Máš „v pácu“ teď hned nějakou jinou? Ne. Tak to neřeš. Vždyť ji nechceš nijak ublížit. Oddálit sex - není ublížení. Promluv s ní. Jestli jí věříš a v tomto ji trochu znáš - řekni jí to. Minimálně budeš mít cennou zkušenost. Ano, možná se všechno podělá, ale budeš vědět proč. Navíc jsi pro pokrok - pro svůj pokrok, něco udělal. Získal jsi (nebo se snažil získat) informace. Takové, aby ses mohl rozhodnout, zda jít dál, nebo říct sorry, nemůžu.

Nenechávej si ujít příležitost ke zkušenosti. Nejde o zkušenost se sexem, ale s tím vším okolo - o čem píšu. Trocha bolavých informací ještě nikomu nepodrazila nohy - ne v tomto směru a duchu.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SadOne 13. 2. 2012 22:21

Možná se špatně chápeme. O sex jde, samozřejmě, ale ne v první řadě.
Nevím, jak to správně vysvětlit, asi to nebudeme oba chápat stejně. Nejde o to, že se s ní chci vyspat. Jde o to, že ta souvislost s tím, že předemnou už byli tři mě nějak hrozně odrazuje. Nedokážu říct proč, nevím, jak to vysvětlit. Je to hrozně pocitů najednou, který nedokážu popsat slovama.

Možná je na můj vkus až moc opotřebovaná, když to řeknu takhle hloupě. Snad tam ani nejde o strach, že zklamu, nebo že to nebude dobrej výkon a ona mě porovná se svojí kamarádkou, já se bojim, že k tomu ani nedojde, nedám jí šanci, protože se na tomhle totálně zaseknu a pošlu ten vztah pryč, protože je to pro mě, v tuhle chvíli, nepřekousnutelný. A jak se znám, tak toho budu litovat, jenže tý lítosti se zbavim snad dřív, než týhle nerozhodnosti. Nakonec to dopadne tak, že zůstanem kamarádi, pořád tam ta touha nejspíš bude, ale dokud budu panic, tak s tím asi nehnu. A hledat někde jeden pich jen abych se zbavil tohodle pocitu, kdoví, jestli vůbec, to se mi taky nechce.

Nechám to chvíli projít hlavou, možná dělám ukvapený závěry, díky za příspěvky.
SadOne
Čtenář

Odeslat příspěvekod mikicz 13. 2. 2012 22:37

SAdOne: hele, nech to plavat. Až budeš mít víc rozumu, nebudeš řešit takové kraviny. Než přijdeš na to co je a není důležité, holt to potrvá.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SadOne 13. 2. 2012 23:08

Aha, tak to jsi mi moc neporadil, spíš je to úplně zbytečnej příspěvek, kterej s ničím nepohnul, akorát ses mě snažil ponížit.

Priority se v životě mění pomalu každej den s tím, jak čas plyne, rozšiřují se obzory, jak se člověk učí, v jaký je situaci, v jaký společnosti a tak, co je důležitý pro Tebe nemusí vůbec být důležitý pro mě, je to relativní. Co je pro Tebe kravina, je pro mě zrovna nejdůležitější věc, protože jí mam v hlavě pořád. Ty teď možná řešíš rodinu a jak jí zabezpečit, z mýho pohledu je to něco, co ještě xy let řešit nebudu (kdybych to vzal Tvojí řečí, je to pro mě kravina). Nechápu, co jsi tím chtěl říct, ale možná jsi měl radši mlčet.
SadOne
Čtenář

Odeslat příspěvekod mikicz 14. 2. 2012 09:55

Ted jsi mi to nandal... Tobe nejde poradi ty se tu chces jenom vybrecet a politovat. Takze si preber svoje priority a udelej co si myslis ze je spravne. Ty jsi ten co bude s nasledky toho rozhodnuti zit.
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 14. 2. 2012 10:14

Zde je ono zmiňované téma.
viewtopic.php?f=617&t=1147344
Už nevím, co vše jsem napsal tam, ale snad jen... pokud ji máš opravdu rád, tak se nestarej o to, s kolika lidmi spala. Jak psal Brian o těch základech vztahu... to jsou hodně špatný základy. Buď ji chceš takovou, jaká je, nebo ji nechceš a nech ji někomu, kdo si ji bude vážit víc. ;-)
Další věc co bych k tomu napsal... čím starší budeš, zůstaneš panicem(což samo o sobě není nic špatného) a necháš si své přesvědčení o neposkvrněnosti svého protějšku, tím více budeš narážet. Aby jsi pak v pětadvaceti nebyl překvapen, jak málo panen je v tvém věku.
K tomu kondomu... je docela vtipné, že přemýšlíš apriori o minulých partnerech, ale nenapadá tě, že by ti mohli ujet nohy a mohl bys být tatínkem.
Naposledy upravil trent dne 15. 2. 2012 07:45, celkově upraveno 1
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 14. 2. 2012 10:39

Ženská neřeší prvního chlapa - to je jen zvědavost, ale posledního . Což příroda postavila do protikladu oproti mužskému myšlení. Pokud ti je teď 18,ber to jen jako počátek nového poznání, určitě se ti stane pokud nebudeš úplnej blbec a šereda s pivním mozolem,že i v 35 se kolem tebe budou ženský kroutit.
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 14. 2. 2012 19:27

SadOne píše:Možná se špatně chápeme. O sex jde, samozřejmě, ale ne v první řadě.

No, já myslím, že do jisté míry chápu poměrně dostatečně o co Ti jde a jak to myslíš - možná jsem příliš domýšlivý. Ovšem ... nesnažím se reagovat pouze jen na to co píšeš. Snažím se reagovat i na to, co nepíšeš. Vlastně co - tak nějak - čtenář může cítit z oněch příspěvků. Zda si z mých rad něco vezmeš, nebo ne - je jen čistě Tvá věc. Věř, že Ti ale radím dle reálných zkušeností a nejlepšího svědomí.

Upřímně - mám pocit, že je Ti spíše šestnáct ... možná i míň ... a trochu mi připomínáš - svoji nerozhodností - „našeho“ hobitta.
Nebo se jen tváříš ... mladě a děláš si z nás normálně šoufky/srandu ;-)

Dle Tebou napsaného - o sex jde, ale přemýšlíš i nad vyšším cílem, než jen jedním pohlavním stykem s dotyčnou.
A tak se připojím k těm, kteří odhadují, že nedostatek vyzrálosti Ti nedává momentální možnost se k věci postavit čelem. Je to moc tvrdé? Realita bývá - bohužel. Až budeš za pár let vzpomínat na pár promarněných možností, možná zjistíš, že čas který jsi nechal jen tak volně plynout, byl Tvým největším životním problémem. Příliš mnoho dotazů položených sama sobě a velmi málo odpovědí plynoucích z dialogů ... s protějškem.

Tudíž shrneme si z amatérského psychologického pohledu náhled na celou situaci ... zde se náznak ponechaného kamarádství, může rovnat určité formě zbabělosti - dobrá, nebudu tak tvrdý ... tedy nesmělosti. Je to logické. Logické jsou i věci a otázky, které Tě napadají. Včetně různých dotazů ohledně nemocí atd. atd. Ovšem to vše není v rovnováze s vyjádřením, které jsi zde prezentoval, totiž - že onu dívku znáš mnoho let. Tak přeci víš, jestli je schopna vlézt do postele s každým, nebo spala pouze s určitým typem partnerů. Ano, neznamená to, že nic nemohla chytnout ... ale i panna může mít HIV, žloutenku atd. atd.

Radil jsem - nemít sex, mít dialog, začít mít vztah ... a při jeho pokračování se možná dopracujete i k sexu. Váš vzájemný vztah dozraje do určité fáze ... v oné fázi se budete navzájem více znát, budete tedy oba - zvláště Ty - klidnější.

Ač je partnerce 19 let a měla již 3 sexuální partnery, pořád to neznamená, že je děvka.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 15. 2. 2012 07:49

Za předpokladu, že začala v 15, tak to je jeden partner na rok a kousek. To není tak hrozné. To by možná i odpovídalo délkám jednotlivých vztahů.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SadOne 15. 2. 2012 15:28

mikicz: Neměl jsem v úmyslu Ti nic nandat, jen se mi moc nelíbí způsob, jakým lidi pohradají problémy ostatních. Každý prostě máme jiné a nejde říct, že člověk řeší kravinu, i když se to druhému tak zdá.
A samozřejmě, potřeboval jsem se určitým způsobem vybrečet, ale chtěl jsem hlavně nastínit mou situaci a získat na ni pohled jiných, možná v tomto ohledu zkušených, lidí.

trent: Máš pravdu, už teď jsem byl dost překvapenej, jak jsem pozadu, i když to neni nic, co bych si vyčítal. Zkrátka jsem to necítil jako správný, tak jsem to neudělal. Teď už možná přijde ta správná chvíle, ale nerad bych to uspěchal.

polda: Díky :)

MgX: Šestnáct mi není, bohužel, bohudík? Asi to tak vypadá, protože tohle je oblast, kde jsem vážně hodně nezkušenej, vztahy mi dlouhou dobu nic neříkaly, až teď, a najednou toho na mě bylo tolik, že jsem vůbec nevěděl, jak s tím naložit, sesypalo se to na mě.

Uplynuly dva dny od mého prvního příspěvku a myslím, že jsem si už udělal jasno, i díky vám a vašim komentářům. Máte pravdu, že zahazovat vztah, kterej může, ale nemusí, trvat dlouho a být super kvůli minulosti je hloupost. Je možné, že se nám to rozpadne kvůli jiný banalitě, ale to člověk nikdy neví a když to nezkusí, tak to ani nezjistí, proto jsem se rozhodl, že to chci zkusit. Mám pocit, že jsem si to srovnal tak, že ani snad nebudu mít potřebu jí tímto popichovat, že to budu držet někde v kleci a až mě to přestane trápit, tak to pustím a ono to odejde :)) Ono to hlavně nemá cenu, jsou to zbytečný bolístky, který bych oživoval pořád dokola a mohl bych na to dojet.

A jak jste říkali, nemá cenu se bránit nějakým posunům v životě, novým zkušenostem. Je třeba to zkoušet, hodně mě to naučí a rád bych svůj deficit nějak dohnal, i když to už asi nepůjde, ale to neznamená, že to za to nebude stát :)
SadOne
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 16. 2. 2012 08:57

SadOne: Zase tak pozadu nejsi. Znám spoustu lidí, co začli později... někteří nezačli dodnes a táhne jim klidně na 28. ;-)
Myslím, že jsi o nic zásadního nepřešel. Myslím to v kontextu toho, jestli začít v patnácti, nebo o 3 roky později.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 16. 2. 2012 09:23

Kamarádovi je 30 a stále je panic.. Nijak mu to nevadí, občas si po pár pivech postěžuje a to je asi tak vše..
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 16. 2. 2012 14:25

Tak třeba čeká, že se ho v hospodě hned nějaká ujme nebo mu něco dohodí kamarádi :-)
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 16. 2. 2012 16:37

SadOne: Jestli se ti po třech týpkách zdá opotřebovaná, máš na výběr. Buď hledat mladší, jak tu už zaznělo, nebo přijmout jiný úhel pohledu. Ber to tak, že pokud tamti týpci před tebou byli na nějaké úrovni, už ji obvykle nemusíš nic učit. I holky mají mezi sebou ukecané "přebornice". Ber holky s nadhledem, je jich všude spousta. Mám jednu radu... Nikdy nebuď lepší, než její exmilenci! Jestli se neovládneš, uděláš z ní stíhačku a nezbavíš se jí!
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 16. 2. 2012 16:47

4honza: jeden kamarád se už pokoušel, marně..
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mikicz 16. 2. 2012 20:23

KOSŤA KOSTIČ píše:Nikdy nebuď lepší, než její exmilenci! Jestli se neovládneš, uděláš z ní stíhačku a nezbavíš se jí!

lepší než ti před tebou být můžeš, problém nastane když bys byl lepší než ti co budou po tobě...
it is not about the money. it is about sending a message
mikicz
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 17. 2. 2012 11:28

To není problém, to je přímo tragédie! To pak chce zpátky mnohem víc a neodbytně! Navíc to vyslepičí kámoškám a místo jedný vtěrky jich máš celou frontu...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 17. 2. 2012 15:54

mikicz píše:
KOSŤA KOSTIČ píše:Nikdy nebuď lepší, než její exmilenci! Jestli se neovládneš, uděláš z ní stíhačku a nezbavíš se jí!

lepší než ti před tebou být můžeš, problém nastane když bys byl lepší než ti co budou po tobě...+1
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ryder24 14. 7. 2012 19:35

Já mám naprostou pannu, sice nebude tak zkušená, ale za ten pocit, že jsem první, to stojí :-)
S tím, že měla před Tebou tři nic neuděláš, buď to prostě překousneš nebo ne, jiný možnost nejsou.
ryder24
Čtenář

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 8. 2012 21:21

Nejhorší situace je, když se o první sex spolu pokouší panic+panna. Vždycky by měl být jeden z nich zkušenější....
anonymni

Odeslat příspěvekod MgX 7. 8. 2012 21:49

Jintaj to je ale totální nesmysl. To se na mě nezlob, ale neváhal bych to nazvat blbostí.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 7. 8. 2012 22:18

To není jen můj názor, ale i renomovaných sexuologů a psychologů z poraden pro mezilidské vztahy.
anonymni

Odeslat příspěvekod MgX 8. 8. 2012 11:29

Jintaj ok. Z mého pohledu je to celkem nesmysl. Samozřejmě je jasné, že když jeden z partnerů za sebou něco má, může (ale nemusí) být styk zajímavější/s menšími „problémy“. Ovšem v tomto směru nelze věci napočítat na „zralost“, či „naběhané kilometry“.

Pokud by se dívka, panna, měla řídit výše uvedeným, pak by ignorovala veškeré své kamarády panice a raději by šla vykonat svůj první pohlavní styk s nějakým promiskuitním jedincem, neboť to bude „lepší“. Ano - příklad je extrémem.

Oni dva nezkušení by se neměli bát před sebou o své nezkušenosti pohovořit. Měli by očekávat různorodé problémy, než se společně naučí užívat svá těla při vzájemném přibližování i v tomto rozměru vztahu. Ne, nic není dokonalé. První pohlavní styk v životě člověka nemusí končit extrémně silným orgasmem na obou stranách. Chvíli to může trvat. Ale i to společné učení znát sebe a druhého při milování, je neskutečným obohacením vztahu do jeho budoucna. I kdyby se následně pár rozešel, jistě se cenná zkušenost využije dále ... zůstane v nich obou nesmazatelně zapsána.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 10. 8. 2012 13:16

Jintaj píše:Nejhorší situace je, když se o první sex spolu pokouší panic+panna. Vždycky by měl být jeden z nich zkušenější....
Mel jsem to skoro-tak (zkusenosti naprosty minimum (sotva tuseni, jak to "dole vypada"), ona vubec zadne) a bezvadne sme se na dlouho zabavili ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Qual 25. 8. 2012 10:54

Jintaj
Proč nejhorší situace? My jsme to s partnerkou takhle měli a musím říct, že to vůbec nebyla žádná překážka a vzhledem k tomu, že jsme zas tolik nechvátali, dokázali si předtím promluvit (spolu dokážem opravdu otevřeně komunikovat o všem a hlavně našich představách), tak rozdíl mezi prvním a teď je opravdu propastný :-)

A i ten pocit, že nikoho předtím neměla, není vůbec k zahození :-)
Qual
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SadOne 24. 9. 2012 17:33

Pánové, díky za rady, půl roku uběhlo jak voda, za tu dobu to máme spolu za sebou asi 1000x :)
Nakonec jsem to překousl, mám ji rád, ale byl to slušný oříšek.
Dnes už se na to samozřejmě koukám jinak a mohl bych tu dávat moudra, že na tom nic neni a že po tom "poprvé" je to úplně v pohodě (když to teď píšu a zas nad tím přemýšlím, tak vlastně úplně není, pořád mě to malinko mrzí). Ale je pravda, že zpočátku jsem se neubránil představám jako "sakra, tohle už s ní někdo dělal..."

Nicméně, kdyby někdo, kdo by sem zavítal, řešil stejný problém a doufal, že se dočká té první, se kterou si to oba užijí poprvé, tak zkuste popřemýšlet o tom, že do toho vlítnete s kýmkoliv (samozřejmě pozor na breberky). U muže je panictví vlastně jen stav mysli, nic se neprotrhne, jen se prostě lehounce změní myšlení o sobě samém :)
Jasně, musí to být super, když si to člověk užije s někým poprvé, ale dneska těch možností moc není a čím déle bude člověk čekat, tím je větší pravděpodobnost, že ono číslo bývalých partnerů bude mnohem vyšší, než je teď.

Hodně štěstí :)
SadOne
Čtenář

Odeslat příspěvekod hovnotsuts 6. 11. 2012 19:21

Ja osobne bych predtim prostouchl nejaky ty lasicky, pak bude dobre.
hovnotsuts
Návštěvník

Odeslat příspěvekod darkast 13. 11. 2012 16:09

Zvláštní téma..Já nikdy s pannou nespal. Všechny moje partnerky i náhodný známosti už přede mnou někoho měly a to mi vždycky naprosto vyhovovalo. Ta představa krve a naprostý nezkušenosti mě nikdy nelákala a myslel jsem, že je to tak u všech. :hm
Samozřejmě, když je holka promiskuitní a měla předemnou x krát víc partnerů, tak bych do toho nešel.

Jsem rád, že sis to v sobě vyřešil, hodně štěstí i dál. 8-)
darkast
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 13. 11. 2012 16:20

Krev... copak neexistuje sprcha? To se da prezit, navic to vetsinou zase tak moc krve neni. A nezkusenost ma svy vyhody - udela vsecko, co ji reknes. Jen to teda je potreba rict, bez toho neudela nic :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hovnotsuts 13. 11. 2012 21:27

Lepší je*at zkušené
hovnotsuts
Návštěvník

Odeslat příspěvekod sona134 19. 11. 2012 17:32

Tak především si uvědom, že mít holku, která měla "jen" tři partnery je vážně terno a raději ji neodstrkuj. Najít dívku, která by byla panna je téměř nemožné a když už pannu najdeš, tak bude buď děsně ošklivá, nebo tak strašně nábožensky založená, že nedá ani tobě .)
sona134
Čtenář

Odeslat příspěvekod hobitt 19. 11. 2012 22:03

Není pravda.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 20. 11. 2012 23:06

Urcite je. Panny se rodi jen osklive. Ty krasne nejsou panny a nikdy nebyly. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 20. 11. 2012 23:37

Jo, vlastně, já zapomněl...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
2017 Dacia Dokker 1.6 LPG
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Flendrs95 20. 3. 2022 11:00

Ahoj, o deset let později :) mám podobný problém, nevím jak si to duševně a morálně odůvodnit a prostě nad tím mávnout rukou. Mohu se zeptat jak to nakonec dopadlo, jak jste svůj problém vyřešil a k jakému poznání jste dospěl. Děkuji.
Flendrs95
Čtenář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků