Požádáni o ruku ...

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Veolw 4. 12. 2009 08:07

Ahoj,

chtěl bych Vás poprosit o nějaký originální nápad, jak přítelkyni požádat o ruku. Místo, kde bych to chtěl uskutečnit mám už předem promyšlené, ale způsob předání prstýnku mi stále není jasný. Co se týče místa, tak se jedná o místo s úžasným výhledem. Dále bych chtěl upozornit, že nejspíš už bude sníh. Problémem je také to, že přítelkyně určitě něco tuší.

Díky moc za rady.
Člověk, který nic neví, nevidí problém, člověk, který hodně zná, vidí moře problémů.
<-- Leonardo Da Vinci -->
Veolw
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 4. 12. 2009 08:43

Jestli něco tuší, tak až jí na to místo vezmeš, bude jí to jasný. Myslím, že nejorignálnější bude, když jí požádáš o ruku a řekne, žě jsi prstýnek zapomněl doma. :-)
Já třeba předal prstýnek tak, že jsem ho nechal v dětské potýlce a počkal až bude malej řvát.
Není tam nějaká větev? že bys to tam pověsil a ona by to |"náhodou" našla...?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 4. 12. 2009 12:49

strčit ho do rudý růže :D takový klišé, málem se stydím :D ale holce závidím, pokud se takhle snažíš
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 4. 12. 2009 13:11

Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod audis 4. 12. 2009 13:38

ka jsem koupil takovou semisovou umelou ruzi, ktera ma v kvetu primo drazku na prstynek a kvet se odklapi. cca 200kc, ami to nebylo drahy a libilo se mi to. vlastni kytku uz jsem take kupovat nemusel kdyz... :)
Mohli bychom prosím vystoupit ihned z Evropské Unie?
audis
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 4. 12. 2009 15:01

Audis Fujky, takovej Kýč, že...za to by byla krásná řezaná kytka.. Veolw: najdi jiné hezké místo, kde Ti to překvápko vyjde na 100%, nech pracovat lépe svoji fantazii a Empatii, a také nezapomeň na malou voňavou Kytičku(co rozkvetlé Frézie?! má ráda?) hned na úvod tohoto dne(někde schovej na tom new místě finálního ,,Aktu,, Tu druhou Kytku(aby ji nikdo nenašel nebo radši pro sichr dvě každou jinam, he a aby to přežila v plné krase, he nebo si ji nechej na čas přivézt taxíkem či kamarádem, blbej nápad , vrtulníkem by to bylo lepší a efektnější, no dle Tvé kapsy, že! k tomu prstýnku, finta, že a další překvápko! Prostě musí to být Den plný překvapení a Lásky s Jahůdkou na Dortu,... né, aby si ji tam(na to Neznámé místo Vaše památné , že), odtáh jak Haluz, musí to být vyvrcholení nějakého hezkého a plně prožitého dne, kdekoliv s ,,programem,, který má nejraději?! To snad již víš co má ráda v Životě a znáš její zájmy a koníčky?! Né , když jste již tak daleko ve vztahu?!...Tož namáhej Hlavinku, teď Ti jde o Hodně, tak to nezmrskej a když tak se mi ozvi pro jistotu na SZ či Majla, jsem ochoten to s Tebou probrat a pomoci Ti, aby to klaplo k oboustranné spokojenosti, he Tísíce děkovných dopisů a svatebních oznámení přišla ke ZVONU: No vážně...ozvi semi , tady se to pořešit nedá, jestli to opravdu myslíš vážně a hmmm nežádají se pak o to samé i její rodiče, jestli Ti ji vůbec dají?! i Toto naštěstí se vrací jako,,IN,,že. Starec Romantik, Marcel od Zvonu, ale tahle akce bývá ještě náročnější, ale je stejně důležitá, no ona bývala kdysi tím I. počinem, že...hlavně , že již obojí krásný počin je opět ,,IN,,.
Přílohy
P1180777A.jpg
Naposledy upravil Marcel Kudlvasr dne 4. 12. 2009 15:19, celkově upraveno 3
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 4. 12. 2009 15:02

Já myslím, že když si klekneš a dáš jí ten prsten, tak jí to taky dojme.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marcel Kudlvasr 4. 12. 2009 15:08

Cyniku Trente, takhle mi To kazit Ty ty týýý, Marcel od Zvonu, počkej jak budou Dámy nad Tímto návrhem romantického scénáře vzdychat, ách, já chci taky,...bez legrace...Marcel od Zvonu. Když radit tak,,na Úrovni,,že.
Marcel Kudlvasr
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 4. 12. 2009 19:10

Ráno výlet, večer kino, večeře a potom na nějakém místě jí to říct a dát...takhle bych to udělal já :))

Záleží ale, jaká je, že...třeba když je turistka, připravit mapu s bodama, kde budou nápovědy a vyvrcholení prsten...každej to má jinak, no :)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 4. 12. 2009 19:36

Veolw přilep si ho na penis ... a řekni - hledej, šmudlo :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 5. 12. 2009 09:56

Marcel: No já bych řekl, že moje drahá je celkem náročná, ale já jsem ji požádal o ruku tak, že jsme byli na kafi a já si klekl na zem a požádal ji o ruku. Myslím, že cynický to nebylo a ona byla dojatá i nadšená. A pokud bych to udělal na krásném místě a plácnul bych sebou do sněhu, tak by to bylo ještě lepší. Ale ono spíš jde o to, jak to oba cítí. A pokud pozitivně, tak si myslím, že ona bude nadšená i když to bude bez efektů. Tím neříkám, že když najde někde originálně umístěný prstýnek a Weolv pohotově požádá o ruku, že to nebude pěkné.
Weolv: Ta má to taky tušila a i tak byla na měko. Tak jí dělej těch hezkých chvil na hezkých místech trochu víc a tím ji zmátneš a ona nebude čekat až to opravdu přijde.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 5. 12. 2009 12:01

V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 5. 12. 2009 17:50

Kup si druhou krabičku, kam strč třeba napíchnutého brouka na špendlíku. Záměrně si předem rozvaž tkaničku, pak vytáhni krabičku, klekni si, upři na ni dlouhý a romantický pohled a prones: "Jejda, rozvázala se mi tkanička." Zavaž ji, vstaň a svojí milé ukaž toho krásného brouka v krabičce, co se ti podařilo chytit. :D

Až z toho bude mít nervy nadranc, tak jí bude úplně jedno, jak ji požádáš 8-D 8-)
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 5. 12. 2009 21:08

Hele to je fakt výborný...vtipný a originální. Marcel to sice zkritizuje, ale mě se to líbí.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 5. 12. 2009 21:12

No, něco takovýho bych si představoval já, až přijde pravý čas a pravá osoba :)
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků