Kam z Brna na víkend s manželkou v 9. měsící?

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod lrotrekl 24. 6. 2012 10:21

Na prodloužený víken 5-9. 7. jsme bez dvou stávajících dětí... Máme šanci po dlouhé době vyrazit jen spolu (když nepočítám mrně v pupku :-) ).

Jedem autem, pokud možno ne po hrbaté silnici (takže asi nikam :) ). Dojezdová doba do Brna max. v jednotkách hodin (3-4). Manželce se asi nebude moc chtít do vody, i když po konzultaci s gynekologem by neměl být problém.

Vůbec mě nenapadá nic.......
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 24. 6. 2012 10:29

zůstal bych doma
Rattus rattus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 24. 6. 2012 10:48

Na pohledu na jednu stranu nejlepší nápad, na stranu druhou potřebujem oba dva aspoň na ty tři dny vypadnout z domu.....Od práce, od domácích prací od ..... nebo se vzájemně sežerem...
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 24. 6. 2012 10:51

tomu rozumím. Na přehradu?
Rattus rattus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 24. 6. 2012 11:02

No ke tchánům do Bástru, to bude levný ubytko, ale moc to nepomůže :-D
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod krtenek 27. 7. 2012 19:54

Do porodnice, ne?
krtenek
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 27. 7. 2012 20:23

Ne to ma jeste cas (aspoň doufám). Jinak jsme nakonec jeli k Balatonu, bylo to v pohode co se pupku týče a super co se týče pohody a vzájemné atmosféry....
2DSC_8610.jpg
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 15. 8. 2012 20:09

No, chtěl bych vědět, jak bys u Balatonu hledal porodnici. Ano, v době internetu se dá odrodit i s mobilním rádcem ve founu ... pokud jde vše standardně :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 16. 8. 2012 00:53

Rodili jsme o měsíc později :D

ale i tak:
http://www.siokorhaz.hu/index.php?optio ... &Itemid=39

Měli jsme to od ubytování asi 5minut pěšky. To by šlo i se stahy :D
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 16. 8. 2012 07:05

To by rodila s tlumočníkem? Mě stačilo se motat celou noc kolem Kestheli. Nikdo (policajti, benzinky) neuměli jinak než maďarsky. :oboze
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 16. 8. 2012 18:26

Ono - vagína je možná mezinárodní termín a veliké břicho se silným řvaním budoucí matky asi prozradí zbytek :D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ka-spel 16. 8. 2012 20:16

Já myslel to domlouvání, kdy tlačit atd. :D
Felicia 1,6 kombi LPG -> Octavia II 1,9 TDI kombi
Časy se mění : praskají řetězy místo řemenů a lehčí je nastartovat nafťák v mrazu než zahřátý po jízdě
ka-spel
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 16. 8. 2012 20:20

Jako myslíš ... tlačit do hlavy? :D Že by typicky po jejich nabídli nastávajícímu otci hrnéček pálenky a nějakou dobrou klobásku.

Neboj ... pochopil jsem ;-)

lrotrekl
a co máte ... hlavně nepiš, že brontosaura ... to bych Tě znal :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod lrotrekl 16. 8. 2012 20:39

Kluka, 53cm, 3,95kg, už jsem aji zapoměl, jak sou čerstvě narozený děti malý :) a to tenhle byl největší..
Po asi milionu let změna značky - po Italovi mám Žabožrouta vyrobenýho ve Španělsku převlečenýho za Japonce. Globalizace vpirjód. :D
lrotrekl
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 16. 8. 2012 20:41

Takže gratuluji za sebe, ale i za pauza.cz :-)

Předpokládám, že maminka je v pořádku a až teď ji dochází, že Maďarsko nebyl zrovna dobrý nápad :mrgreen:

BTW: na té fotce je manželka?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků