Batoh na turistiku i všední použití.

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trencherman 23. 8. 2014 12:32

Ahoj, chtěl bych poprosit o tip na nějaký vhodný batoh pro turistiku, ale i pro všestrané využití. Věnuji se hodně pěší turistice, ale pěšky chodím i do práce, po městě atd. Vystřídal jsem již celou řadu batohů, ale zatím jsem nebyl s žádným spokojený. Když už je kvalitně provedený co se týče výztuhy zad a odvětrání pro eliminaci spocených zad, tak má zase zcela nedořešené vnitřní rozložení a tak je zcela nemožné někam vhodně uložit peněženku, doklady, klíče a jiné věci, jež není vhodné házet do hlavního prostoru. A když už se náhodou najde batoh splňující obě stránky věci, tak jej zase mají pouze příliš velký. Jsem člověk menšího vzrůstu a nenosím sebou zase mnoho věcí a tak nechci batoh přehnaných rozměrů. Většinou sebou nosím jen zmíněné doklady, klíče, pití, svačinu a náhradní svršky, především bundu pro případ deště. Pokud máte někdo batoh splňující kritéria, budu rád za případný tip. Děkuji.
trencherman
Čtenář

Odeslat příspěvekod roxor 26. 10. 2014 06:32

Tiež som dlho laboroval nad vhodným, univerzálnym baťohom. Kupoval som všelijaké neznačkové šunty do 20€.
Pred rokmi som kúpil baťoh v riadnom športovom obchode. Dal som zaň cca 80€, ale ani po rokoch nebadať na ňom známky používania. Keď ho mám na hrbe, po chvíli si ho prestanem uvedomať (pokiaľ ho nemám príliš naložený), tak dobrú ergonómiu má riešenú. Značka je Quiksilver
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jitka_K 26. 1. 2016 14:35

Já jsem hon za univerzálním báglem vzdala a mám doma čtyři. Jeden expediční 75l, jeden "něco mezi" 45l, jeden malý na kolo a jeden na notebook, ve kterém je dost kapes a nepomačká formát A4. Myslím, že mít batoh na všechno není úplně reálné, turistické batohy se vždycky propotí a do města nejsou úplně OK.
Jitka_K
Čtenář

Odeslat příspěvekod škrabal 9. 2. 2017 08:54

Zkuste značku Salomon - mám 2 batohy této značky+boty na turistiko/běh a jsem spokojená...
škrabal
Čtenář

Odeslat příspěvekod jaroke 13. 2. 2017 18:24

Taky mám Salomon, můžu doporučit.
jaroke
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 13. 2. 2017 22:26

Mám Husky a jsem nejspokojenější.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků