Jak se díváte na satanisty?

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Irbis9 7. 1. 2013 21:52

jste tak hloupí. Vyhledejte si něco o exorcismech, kterých bylo v minulosti (daleké i nedávné) mnoho, abyste věděli, s čím si někteří zahráváte. Není to legrace a ti, co prováděli exorcismus=modlitba za osvobození, vědí nejlépe, co to je, když to zažili na vlastní kůži.

Satanisti sou pro vás lepší než křesťané? Víte, co vůbec dělají? Ptejte se sami sebe, jestli se vám líbí strach, smrt apod. (zabíjení novorozených dětí, v dnešní době rituály s dětmi, které byly zabity interupcí...)
Četli jste někdy příběhy lidí, co se zapletli se satanismem a jaké potom měli problémy a co se s nimi dělo?

Kdo hledá, najde!

Tak hledejte a dávajte pozor.
Irbis9
Čtenář

Odeslat příspěvekod icotech852 7. 1. 2013 23:12

Správne píšeš,Boh nám dáva lásku a rovnocennost,ale pokial sa niekto rozhodne v zlo je to jeho volba,každopádne ale netuší s čím sa zahráva.
Zatial čo s Bohom budeme zdielat radosť,Satan vás len využije pre svoje ucely a odhodí.Ak si niekto myšli že bude nejako dokonalejši má to v hlave trošku popletené.
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 7. 1. 2013 23:26

Irbis9: Tak exorcismus neprovádějí satanisté, ale právě naopak křesťani a islamisté. Každopádně lidé, kteří tohle podstupují (ať na straně posedlých nebo vyháněčů) jsou lidé trpící nějakou duševní chorobou. Člověk nemůže být posedlý duchem, když duch neexistuje. Stejně tak nějaký zabíjení dětí nebo co to meleš za blbosti. To nedělaj satanisti, ale nemocní lidi.
Ale například LaVeyův satanismus není úplně špatný. Rozhodně lepší než křesťanství :-D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Irbis9 8. 1. 2013 08:46

Jack111: je vidět, že si nic nehledal, hloupost z tebe přímo sálá. Až si něco o tom přečteš a pochopíš základy, tak potom se můžeme bavit, jinak to nemá cenu.
Irbis9
Čtenář

Odeslat příspěvekod icotech852 8. 1. 2013 09:08

spravne,toto su vyroky ateistov,ktory si myslia ze zivot je len nejaka hra,ze si mozu robit vsetko "co sa im zachce".Ziju zvrhly zivot lebo si myslia,ze to je to prave a ked podpisu zmluvu s diablom je uz neskoro a dopadne to takto ;)
http://www.youtube.com/watch?v=z-Wnb1VLaCQ a prosia o pomoc
http://www.youtube.com/watch?v=OnWwjM07yCk
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 8. 1. 2013 09:58

Irbis9: Ukaz mi jediny pripad posedleho clovek dablem, ktery byl dusevne zdrav.
Je to snuzka hovadin. Argument, abych si o tom neco precetl, povazuji na stejny urovni. Hehe ty sam si o tom neco nastuduj ;-)
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 8. 1. 2013 12:19

fyzicky zdravy ci dusevne zdravy
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Irbis9 8. 1. 2013 14:27

ty ses opět ukázal. Tak sem chvilinku hledal místo tebe, když ti to lenost nedovolí. Prosim:
http://www.spiritdaily.net/amorthinterview.htm
http://www.amazon.com/Exorcist-Tells-Hi ... 0898707102
http://www.jesus.sk/svedectvi/moc_modlitby_v_jazycich
http://blisty.cz/art/51564.html
http://www.ikarmel.cz/kniha/Exorciste-a ... 01091.html
http://www.topky.sk/cl/11/1299523/Vyhan ... eho-z-nas-
http://vedomie.wordpress.com/2011/08/19 ... ova-demon/
http://gloria.tv/?media=173730
http://gloria.tv/?media=150099
http://gloria.tv/?media=136070
http://gloria.tv/?media=137759
http://gloria.tv/?media=359531 - jeden z nejznámějších

a další. Je ti to málo?
Kdybys jen hledal. Já sem řikal, kdo hledá, najde. Ale ty se bojíš, že mam pravdu. No jo, co se dá dělat

-- 8. 1. 2013 14:47 --

http://www.vojtechkodet.cz/svedectvi/byla-jsem-satanistkou-svedectvi.html také zláště toto svědectví si přečtěte
Irbis9
Čtenář

Odeslat příspěvekod Jack111 8. 1. 2013 15:44

Je to málo. Kdo to tvrdí. Vždy a pouze VĚŘÍCÍ. Není to divný? Žádný nevěřící nemůže být posedlý. Není to divný? No není. Nikdo nemůže být posedlý něčím, co neexistuje.
Co to je ve skutečnosti? Porucha nebo poškození mozku. V některý tvých odkazech to dokonce i píší. Nejčastěji paranoidní schizofrenie.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 8. 1. 2013 17:45

Boh miluje srdcom každého a neveriaci sú len tí,ktori sa este nerozhodli alebo sú sklamaní zo svojich životných skúsenosti,prípadne problémov v rodine.
Najhoršie je pre neveriaceho ked v živote zažije traumu,ktora s ním otrasie,uzavrie sa do seba prípadne podlahne zlosti,s ktorou si nevie poradiť,alkoholu,drogám atď.Takže odtial je už malý kročik smerom nadol.
No a pokračuje to tým,čo popisujes schizofréniou atď.To ale v nemocnici neliečia a takéhoto človeka berie zlo ako lahku korisť.
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 8. 1. 2013 17:54

Alkoholici jsou ve všech skupinách. S vírou to nemá nic společného. Maximálně tak křováci používají psychotropní látky ke svému náboženství, ale to je zanedbatelný vzorek.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 8. 1. 2013 18:18

jasne,takze vsetko je to normalne vlastne podla teba.A ze niekto pouziva psychotropne latky ku svojemu nabozenstvu? Prosim ta co uz su to len za nabozenstva - akurat tak z chorej mysle nejakych fetakov.To je o tych drogach co som hovoril.
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 8. 1. 2013 20:00

Jak normální? To píšu kde? Jonem alkoholik může být klidně věřící i nevěřící. Žádný rozdíl.
Který to jsou? No snad všechny přírodní maj šamany holdujícím nějakým houbám a kytkám. Takže vlastně původní náboženství lidstva :-)
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 8. 1. 2013 20:50

napis co si myslis o tomto dievcati.Cital som to v casopise Zivot a cast je uploadnuta i na net
http://zivot.azet.sk/clanok/12006/neuve ... dusit.html
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zyzzy 8. 1. 2013 21:03

Mimo téma: Vždycky mě fascinovali oblečení "duchové". Materialisti jedni :-D
"...Aj v dobovom oblečení, takže viem približne rozlíšiť, z akého storočia pochádzajú."
Zyzzy
Návštěvník

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků