Apollo podvod

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trodas 24. 6. 2009 19:23

Umisteni kamenu je presne, porid si lepsi oci ;-) Proste...

Dost těch lží!

NASA si s skenováním starých fake fotek ve vysokém rozlišení sama naběhla :) Už není třeba ani složitěji dělat "falešné barvičky" aby byla žárovka v "Slunci" očividná, stačí obyčený posun v křivkách!

Obrázek

Jak to to vyzkoušet doma? Tadyhle:
http://www.lpi.usra.edu/resources/apoll ... 007e045377
stáhněte si plné rozlišení fotky pod "Print resolution"
http://www.lpi.usra.edu/resources/apoll ... 045377.jpg
A jděte do Photoshopu. Zaměřte se na "Slunce" a použijte křivky k tomu, abyste z fotky vymáčkli její sladké (jak pro koho... :) ) tajemství :D

Aneb Slunce obsahuje žárovky a Amíci byli na Měsíci :) Jasně, uďo!



PS. Slunce přes clonu: http://solarcycle25.com/index.php
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 26. 6. 2009 17:21

trodasi a rado, nemáte něco k Michaelovi Jacksonovi? Zatím jsem slyšel pouze verzi, že byl mrtvý už dávno a posledních pár let vystupoval jeho dvojník, ale bylo to dost slabé.
Jsou vůbec nějaké stránky, které se konspiračními teoriemi přímo zabývají, které je shromažďují? Zatím jsem našel pár stránek ,ale ty byly dost nevěrohodné díky přidáním jakýchsi zaručených pravd o mimozemšťanech, živých mrtvých atp.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 1. 7. 2009 00:16

Apollo 16 "Jump salute" scéna.

video: http://www.youtube.com/watch?v=nol6DILek3o

Obrázek

fotografie:

Obrázek


Oficální tvrzení: Jde o video a fotografii ze stejné události.
Je očividné, že se nejedná o foto z stejné události, jako je video - čiže další krásný příklad lži NASA. 2 hlavní problémy. Odchlípnutý trojúhelníkovitý cíp krytu systému podpory života v skafandru je na fotce, ale chybí na videu. Na fotce zachycená kamera míří téměř přesně na záda skákajícího kosmonauta, zatímco na videu ho zachycuje z výrazně většího bočního úhlu. Dále by se dalo argumentovat tím, že vrchní hrana vlajky na fotce je téměř v pravém úhlu k tyčce, zatímco na videu výrazně padá, fotící kosmonaut je na "špatné straně vlajky"...
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 16. 7. 2009 22:45

Apollo 16 lunární modul se přibližuje k velitelskému modulu :)

Obrázek
hi-res originál: http://spaceflight.nasa.gov/gallery/images...-122-19533.html (3061 × 3072 pixelů)

Závěr - abyste si postavili lunární modul, potřebujete větší množství lepenkových krabic a lepidla :P



PS: zajímavé videjko o odrazech světel a Slunce ve vizorech: http://www.youtube.com/watch?v=1gD2P-Po_Gk
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 20. 7. 2009 06:55

Podvod: Američané na Měsíci vůbec nepřistáli. Nebo snad ano?
Argumety pochybovačů vs fakta:

1. Tvrzení: Na Měsíci chybí atmosféra, takže by měly být vidět hvězdy. Proč nejsou? To je jasné. Každý astronom by z jejich postavení poznal, že procházky kosmonautů po povrchu se pořizovaly v exteriéru na Zemi.

Protiargument: Je to otázka kontrastu. Už první kosmonauti ke svému překvapení zjistili, že když letí nad denní stranou, nemohou pouhým okem pozorovat na jinak černém nebi hvězdy. Stejně tak na měsíčním povrchu odražené světlo od půdy znemožňuje pozorovat nebo fotografovat hvězdy.

2. Tvrzení: Kosmonauti na snímcích vrhají stíny, které nejsou stejně velké. To se stává, když jsou osoby nasvíceny blízkým bodovým reflektorem. Měsíc však osvětluje vzdálené Slunce, proto by měly být stejné.

Protiargument: Povrch Měsíce není dokonale plochý, naopak velmi zbrázděný. Proto mají stíny různou délku.

3. Tvrzení: Motor přistávacího modulu měl silný tah. Měl by proto vytvořit na povrchu Měsíce hluboký kráter. Místo toho nezanechal prakticky žádné stopy. Ani známky tavení hornin pod motorem nebyly vidět, přitom teplota jeho tryskajících plynů přesahovala 2800 stupňů.

Protiargument: Ano, v zemské atmosféře by mohl silný motor přesouvat i velké balvany. Nicméně tento nebyl tak mohutný, aby to při testování na Zemi dokázal. A ve vakuu, jaké panuje na Měsíci, se tryskající plyny a plameny šíří bez obtíží do okolí, takže žádný výrazný tlak na podloží nevyvine. Také k tavení nemohlo docházet, protože zmíněná vysoká teplota je pouze ve spalovací komoře, při úniku z trysek má jenom 1550 stupňů a při kontaktu s povrchem už pouze 550 stupňů. Opět platí, že ve vakuu se rychle rozpíná a ochlazuje. Navíc k tavení by byly zapotřebí nikoli sekundy, nýbrž dlouhé minuty.

4. Tvrzení: Americká vlajka na snímcích z několika expedic vlaje. To však není možné, vždyť na Měsíci není atmosféra.

Protiargument: Není pravda, že by vlála, je pouze pokrčená. Během cesty byla složená. Vlajka vyrobená z jemného nylonu by ve vakuu nedržela tvar, proto ji konstruktéři vyztužili zasouvacími kovovými tyčemi. Kosmonauti z Apolla 11 nedokázali vzpřímit výztuhu úplně nadoraz, proto zůstala vlajka nejen přikrčená, ale i zprohýbaná.

5. Tvrzení: Kosmonauti museli zemřít následkem ozáření způsobeného při průletu radiačními Van Allenovými pásy, které jsou okolo Země, anebo následkem rentgenových paprsků ze slunečních erupcí. K přežití by potřebovali loď se stěnami o síle dvou metrů z olova – ale pak by byla velmi těžká.

Protiargument: Není pravda, že by průlet Van Allenovými pásy byl smrtelný. Tvoří je lehké částice protonů a elektronů ze slunečního větru, na jejich odstínění stačí lehčí materiál, jako je hliník anebo vysokohustotní polymer. Navíc tyto pásy obklopují Zemi jenom částečně. A pokud se týká slunečních erupcí, expedice Apollo létaly v době nízké sluneční aktivity, erupce už umí astronomové předpovědět a v době těchto letů se žádné velké nevyskytly.

6. Tvrzení: Rentgenové záření ničí anebo výrazně poškozuje filmy. Kosmonauti tedy nemohli žádné přivézt na Zemi.

Protiargument: Předně žádné silné rentgenové výboje nebyly zaznamenány – to za prvé. A za druhé firma Hasselblad dala NASA fotoaparáty se speciálně ochranným stíněním pro filmy.
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod srato 20. 7. 2009 11:42

Trodas ma pravdu, Mesic totiz vubec neexistuje, je to totiz pouze obraz promitany na oblohu svobodnymi zednari a iluminaty
srato
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 20. 7. 2009 16:42

http://www.nasa.gov/mission_pages/LRO/m ... sites.html

Nyná nás chce NASA přesvědčit fotkami, že na Měsíci jsou pozůstatky Apollo misí. Jenže jak to mají dokázat fotky od té samé agentury, jenž před 40 lety vyslala 7 výprav na Měsíc (z toho 6 úspěšných a jedna "neůspěšně úspěšná"). A dnes na to prý "nemá prostředky" - to skutečně nikoho přesvědčit nemůže. To je tak leda k smíchu. Ale třeba se mýlím... Jenže ty fotky samotné jsou jednoznačný fake na první pohled, čiže pokud mě měly o něčem přesvědčit, tak se to podařilo. Přesvědčily mě :D

Proč říkám, že ty fotky jsou fake na první pohled? Protože délka stínu:

Obrázek

Tak dlouhý stín neodpovídá výšce zbytku LEMu ani náhodou.
Srovnej délu stínu v kráterech. Zhruba délka stínu odpovídá hloubce kráteru. Stín je spíš o něco delší, řekněme 60% kráteru.
Délka stínu na fotce je 23 pixelů. Šířka objektu vrhajícího stín je jen 6 pixelů. 23 / 6 je 383%. Přinejmenším je tedy stín 3,2m vysokého spodku LEM modulu 3,8x delší, než jeho výška. To je v příkrém rozporu s stíny v kráterech, jenž mají při nejlepší vůli délku cirka 120% jejich výšky...
Pro názorné vysvětlení - průměr velkého kráteru je 28 pixelů, ciže když to v měřítku srovnáme, tak z 6-7 pixelů šířky (4,2m) máme cirka 5 pixelů výšky spodku LEMu (3,2m) a tedy:

Obrázek


NASA pohotově ukazuje "pro srovnání velikosti" LEM v celé své kráse:
Obrázek
...což je zdařilá manipulace, nicméně ne každý trpí poškozením mozku. Každý, kdo netrpí poškozením mozku ví, že spodek LEMu není tak moc vysoký:
Obrázek
NASA udává 3,2m ( http://en.wikipedia.org/wiki/Apollo_Lunar_Module ) nicméně jejich údaje je třeba brát s značnou rezervou. Jak je v článku Karla Pacnera uvedeno, místo "Mladá Fronta" byl podle NASA vyslán časopisem "Milada Fronta" a Českých novinářů u startu bylo 5 a ne 7, jak NASA udává... Jsou to jen detaily (asi jako Czechoslavakia místo Czechoslovakia), ale tyto "detaily" jsou v celém Apollo programu konzistentně špatně. Kupříkladu na zmíněném linku na popis LEMu je uvedena výška LEMu 6,37m. Dále je rozepsáno že vršek LEMu (kabina) má 3,76m a spodek 3,2m. 3,76 + 3,2 je odjakživa 6,96 m a ne 6,37m. Než někdo začne namítat, že vršek (kabina) LEMu se "zasunuje" do spodku, měl by se podívat pořádně. Naopak, vršek je na LEMu uchycen držáky, jenž alespoň 10 (spíš 15cm nebo víc) výšky naopak LEMu přidají...
Neříkám, že mě tyto drobné nepřesnosti přesvědčují o čemkoliv, nicméně stále více mi připadá, že agentura neschopná ani spočítat počet novinářů či udat správně rozměry a rychlosti (viz debata o 2 kosmické 4 stránky tématu dozadu) asi těžko může člověka někam vyslat. Dobře to řekli v filmu "Funny thing happend on the way to the Moon" - když NASA poprvé vypustila Hubbla, tak neměl ani čočky, jenž by dokázaly zaostřit... takže o čem se tu jako bavíme? :lol:

Jak se tak dívám, tak nejen že LEM odlétá z povrchu bez jakéhokoliv přispění nějakého motoru v něm, ale dokonce ani ten motor není vidět, čiže to nafilmovali na ještě jiném, zmenšeném modelu modelu (to není 2x bezvýznamně...) LEMu...

Obrázek

LEM motor je na jiných fotkách VELMI dobře vidět, třeba zde: http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...scent_Stage.jpg ...pro alespoň "malý náznak" té výstupní trysky bych rád viděl i na videu, nemám-li si myslet, že je to celé jen trapný, opravdu trapný podvod. Živený lidmi, kteří se na něm přiživují a jehož odhalení by znamenalo, že by se oni ztrapnili a přišli by o penízky... Neboť kdo by se zajímal o nějakého Pacnera, kdyby přihlížel jen jednomu z mnoha US-made podvodů, že?

Jinak tato fotka command modulu ve mě vzbuzuje stejnou otázku, jako nedávno do hiresu naskenovaná jedna fotka z titulní stránky tohoto threadu - proč jsou okna command modulu zabarvená do modra odrazem světla od atmosféry Země, když ten krám má být u Měsíce?! Měsíc má na vodu a kyslík bohatou atmosféru, nebo co to jako má být?!

Obrázek

WTF! :P

Zmíněná fotka z první stránky threadu v nové kvalitě je zde: http://www.lpi.usra.edu/resources/apollo/i...S11/40/5872.jpg
Na modré okno LEMu se nějak zapomělo, asi v souvislosti s vážnějším problémem dvou neoříznutých světel předělaných na lensflare :) No, možná to skutečně jsou lensléry - ale pak jde jen o výřez z daleko větší fotky! Nelze mít lensflare tam, kde objektiv nezabírá zdroj světla...
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 20. 7. 2009 17:21

ad 1) - žádné hvězdy - hvězdy jsou zdrojem světla samy o sobě, nelze tvrdit, že je jejich viditelnost otázkou "kontrastu". Je to asi jako tvrdit, že viditelnost rozsvícené žárovky je "věcí kontrastu". Pokud je na fotkách například Země v kosmu, jenž odráží (odráží, ne přímo generuje) cirka 29 - 34% dopadajícího světla, pak tam musí být hvězdy. Lež o tom, že nad denní stranou nelze pozorovat hvězdy je nehorázná. I v hluboké studni lze vidět hvězdy, stejně tak když vyletíte v Migu 25 na hranici 20, 22km tak nebe ztmavne a hvězdy se rozsvítí. Piloti U2 o velkém zážitku z krásy hvězd mluvili rovněž a lze najít další stovky příkladů. Než se Discovery rozložil v atmosféře, tak posádka se shodla na tom, že zážitek z hvězd je ten nejsilnější z celého letu - snad kromě pobytu v stavu beztíže, jak dodali v interview...

ad 2) - stíny různé délky - povrch Měsíce je relativně plochý a zmíněný příklad se odehrál téměř na rovině. Jde očividně o umělé osvětlení, stejně jako v mnoha a mnoha dalších případech.
http://img116.imageshack.us/img116/7075/ph...1problemwn4.jpg

ad 3) - motor a kráter - motor vyvíjející víc než pětitunový tah (9,982 lbf) bude velké balvany odmršťovat tlakem plynů jak na zemi, tak na Měsíci. Aby motor ubrzdil a udržel patnáctitunový LEM (2,5 tuny na Měsíci) nad povrchem, bude třeba síly. Tato síla koncentrovaná a i když se oblak plynů od konce trysky bude dík vakuu dosti rozpínat, hlavní tlak a tím i tah směrem dolů bude ještě daleko od motoru VELMI silný. Tryska motoru LEMu zůstala 30cm nad povrchem při přistání. Teplota výstupních plynů z uváděného hypergolického paliva je podle tlaku v komoře 2800 - 3200°C. Vakuum funguje jako naprosto dokonalý teplotní izolant (termoska) a žár plynů nemá tedy co ochladit. Minimálně 3000°C horké plyny se tedy opřou o Měsíční povrch... Pemza (spálená hornina a kámen) vzniká na Zemi u sopek mezi 700 až 1000°C - následky z trojnásobné teploty zasahující Měsíc z 30cm by se musely projevit. A nejen to, ta tryska je navíc zcela neopálená (zřejmě také je jen z kusu nabarveného (!!!) plechu s zahnutou hranou...), což značí že nebyla použita:
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...S11-40-5921.jpg
(srovnejte s výfukovým potrubím u motorů/motorek vystaveným podstatně nižším teplotám)

as 4) - vlajka vlaje - tvrdit že nevlaje vyžaduje hodně odvahy, zmiňovali to při misích samotní astronauti, jako že "vlaje jako ve větru". Vlajky vlají, aniž by na ně nekdo chytal:
http://www.youtube.com/watch?v=8Vl0JJhVSVQ
http://www.youtube.com/watch?v=n1UEv2PIzl4

ad 5) - Van Allenovy radiační pásy radioaktivita v kosmu vůbec - ono Slunce je takový nekrytý nukleární reaktor a bez magnetického pole by Země dopadla jako Mars. Stačí, když raketoplán vyletí moc vysoko a je z toho problém: http://youtube.com/watch?v=vENebR5hsRs - a to se spodního okraje Van Allenových pásů ani nedotkl - jak by asi kosmonauté přežili v něm za ním? Argumenty o "rychlosti" Apolla a zmenšování tloušťky těchto pásů ( Van Allenovy pásy podle NASA: http://img525.imageshack.us/img525/4739/va...llenexp1fg1.jpg Van Allenovy pásy a magnetosféra podle Encyklopedie Britannica: http://img299.imageshack.us/img299/8435/va...lenbeltsui6.gif Van Allenovy pásy podle Aldebaren.cz http://img119.imageshack.us/img119/859/mag...tosphererl1.gif ) jsou asi jako argument že když v dešti poběžíte, tak méně zmoknete. Bohužel z radiace se nelze usušit a tak zůstává tou největší překážkou v dobývání kosmu. Proto Rusové na Měsíc neletěli, Koroljova zabili (už jste někdy viděli, aby se na operaci hemoroidů umíralo? Nebo aby se mozek tak důležité akce vystavoval nebezpečí v klimaxu příprav (1966) na tak důležitou akci v historii lidstva?) a N1 rakety zesabotovali/zrušili. Aby se radioaktivní záření odstínilo, bude třeba napodobit jak magnetické pole, tak ozónovou vrstvu Země. "Odstínění" tak tenkým plátkem hliníku (Apollo modul nelze ani natlakovat na tlak atmosféry ve vakuu, jak je tenký) a polyetylenu (!) by, pokud by bylo skutečně použito, situaci jen zhoršilo. Při nárazu vysokoenergetických částic kosmického záření dochází k jejich fragmentaci a tak místo jedné částice je po nárazu do hliníku a PVC vnitřek modulu pokropen celou sprškou nebezpečných částic...
To, že Apolla létala jen v době mezi Slunečními bouřemi, je lež. Stačí se podívat, kolik silných bouří bylo zaznamenáno mezi Apolo misemi, a mimochodem protože Slunce má 11 letý cyklus a na jeho konci má největší aktivitu, hádejte, kdy byl jeden z vrcholů tohoto cyklu? Na sklonu 1969 a začátku roku 1970 - když Apollo 11 údajně letělo na Měsíc... Nedosti na tom, jedna z nejsilnějších solární bouří vůbec zaznamenaná se odehrála v srpnu 1972 - přesně mezi Apollo 16 a 17 misemi. V žádném případě se nedá mluvit o tom, že by se bouře odehrála jen mezi dubnem a prosincem 1972 - utišení takové bouře trvá delší dobu... Navíc solární bouře probíhají defacto neustále. Jde o jejich intenzitu... http://youtube.com/watch?v=2KP4gKCHeCo
Solární bouře může přinést lidstvu katastrofu
http://www.novinky.cz/clanek/159930-.html
Když je Slunce v aktivní fázi jedenáctiletého cyklu, může rozpoutat silné magnetické bouře. Nejhorší z nich mohou vést k vytvoření proudu, který taví transformátory a vyřazuje rozvodné sítě. V roce 1989 po solární bouři vypadla elektřina v celém kanadském Québeku. Nicméně astronauti na Měsíci, nechránění atmosférou, ionosférou a magnetickým polem Země (a ani skafandry nevybaveni proti radioaktivitě) neměli nejmenší problém :)

ad 6) - rentgenové ráření vybledne film - to je bohužel smutná realita, a fotografové u Černobylu se o tom velmi nepříjemně přesvědčili: http://youtube.com/watch?v=umflebSZSM8 Žádné záření nelze zaznamenat na Zemi ve studiu, to je pravda, nicméně NASA dnes tvrdí, že na Měsíc kvůli radiaci nemůžou... Nevidíte v tom problém?
Hasselblad vývojář jasně řekl, že jedinou úpravou Hasselbladů 500 které vzali na Měsíc bylo to, že je natřeli na stříbrno (!). Mluvit tedy o nějaké ochraně filmu není na místě. Navíc kosmonauté často vyměňovali filmy (dokonce mimo LEM), čiže jakkoliv malé záření by při této výměně zničilo (nebo velmi vážně poškodilo) film. A ani JEDINÝ z 5771 záběrů nebyl ani poškozen. Mimochodem, počet fotek z "Měsíce" je problém sám o sobě. Součet všech časů vycházek na "Měsíci" je 4834 min, pořízeno bylo 5771 fotek - 50 vteřin na fotku... Dělali něco jiného než fotili? Na videjcích to nevypadá že by fotili moc dlouho, takže stihnout by se to určitě nedalo... Ale to je jen takaový "drobný problém"...
Naposledy upravil trodas dne 20. 7. 2009 18:23, celkově upraveno 1
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod myšpulín 20. 7. 2009 18:08

trodas píše:myšpulín - pokud to má být návrh na diskuzi...

No dneska jsem na ten článek narazil a vzpomněl jsem si na tohle téma tak jsem to sem dal a čekal na tvoji reakci. :)
myšpulín
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod trodas 20. 7. 2009 18:26

To tak tyhle "vysvětlení" pár základně-jednoduchých námitek najdeš v každém seriozně míněném zkoumání Apollo misí s detailnějšími odpovědmi, než jsem já podal...

Pro fórum a uroveň "diskutujících" je lepší najít nějaké špeky, jako třeba tento: Rover jezdi po Měsíci bezestop - oooooch, on umí létat! :D

Obrázek
( http://apolloanomalies.com/missing_tracks.htm )
( http://www.lpi.usra.edu/resources/apollo/f...?AS17-140-21354 )
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod srato 21. 7. 2009 10:24

Trodas nesnaz ze mne tu presvedcovat ze Mesic existuje kdyz pro to nemas zadny dukaz, rekl bych ze teorie o existenci mesice byla vytvorena CIA aby lidem ten zivot lepe utikal a nemeli cas se zabyvat jejich mocenskymi a imperialistickymi cachry vedoucimi k pokusum ovladnout zemi a prilehly vesmir (i kdyz jeho existence take neni uplne jista)
srato
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 22. 7. 2009 11:14

Posádka Apolla 11 na "Měsíci":
Obrázek

Proč jsou stíny dvou astronautů, dopadající těsně vedle sebe (na stejný povrch tedy!) nestejně dlouhé, mají-li být nasvíceni jen od Slunce, které vrhá paralelní stíny?! Inu proto, že jsou nasvíceni studiovým světlem, tesně nad pravým horním okrajem záběru ;)
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stoura 1 22. 7. 2009 23:46

Opět ty fantastické hollywoodské reflektory, které v libovolném počtu vrhají stále jen jeden stín. Na této fotografii se projevila jiná jejich konspiračně rozvinutá vlastnost: čím je k nim člověk blíž, tím delší stín vrhá :lol:

Ve skutečnosti je každý s těch chlapů zjevně trochu jinak nakloněný a stojí na nerovném povrchu.
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 22. 7. 2009 23:49

Mně ale pořád uniká, proč s tím trodas prudí tady? Hledá hloupé ovečky a stále nic?
Anonymous

Odeslat příspěvekod Stoura 1 23. 7. 2009 00:06

Ad 3: Člověče, slyšel jste někdy o adiabatické expanzi? Učí se to ve fyzice na střední škole. Zkuste si o tom něco přečíst a pak spočítat. Pak třeba pochopíte, že Vaše fantazírování o teplotě plynů je dost mimo. I když nevylučuji, že celou termodynamiku prohlásíte za produkt mezinárodního spiknutí. ;-)
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků