Tzv. konspirační teoretici

Co nám přináší EU; politika USA a dalších zemí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trodas 8. 10. 2014 20:52

Termín "konspirační teorie" (a tedy "konspirační teoretik") byl využit poprvé masivně kampaní CIA, jenž měla za úkol umlčet debaty kolem šokujících výsledků "šetření" Warrenovy komise, vyšetřující zavraždění 35 prezidenta Spojených Států Amerických - Johna Fitzgeralda Kennedyho.
http://www.globalresearch.ca/conspiracy-th...ed-term/5319708

Účelem této nálepky dodnes zůstává to samé - určit limity diskuze. Jinak řečeno, pokud se argumenty či fakta dostanou mimo povolenou šíři debaty, tak se člověk, jenž poukáže na problémy oficiálního vysvětlení či argumentuje-li nephodlnými fakty, prostě označí za "konspiračního teoretika" a další diskuze se s ním (a o tom, na co poukázal) nevede.
Účelem je zabránit diskuzi o nepohodlných faktech pomocí nálepkování oprávněných skeptiků, poukazujících na často i zcela očividné "díry" v oficiálních vysvětleních klíčových historických událostí, jenž vyžadují přímo zázračná vysvětlení. Zabránit diskuzi a odvést debatu od nepohodlných a oficielní verzi přímo popírajících faktů je účelem nálepky "konspirační teoretik."

To je třeba typicky každý, kdo poukáže na to, že Oswald stěží mohl odvolat ochranku z auta Kennedyho:
Obrázek
...čemuž se samotný ochránce velmi diví, když 3x jen v krátké sekvenci rozhazuje rukama a krčí rameny, co má tohle znamenat - bývá typicky označen za "konspiračního teoretika."

Účelem této nálepky je zabránit diskuzi.

Lidé, kteří ji použijí (případně užují jiné nálepky, jako "antiamerikanista", "komunista", "fašista", "neonácek" a další), se tak snaží svést diskuzi od argumentů a faktů se kterými si neví rady k nálepkování a k urážkám. Vždy tomu tak bylo: http://youtu.be/0BJA1R8YIHk

Stručně a jasně - užití takové nálepky všem jasně ukazuje, kdo prohrál debatu a kdo není schopen argumenty vyvrátit a tedy se musí uchýlit k zabránění další diskuze o nich.


Takže jak jsme na tom s těmi... konspiracemi?

Tak třeba... 11. záři 2001. Člen vyšetřovací komise k 11. září Bob Kerrey:
It is 30 years old conspiracy.
No, I'm talking about 9/11.
That is what I'm talking about.
http://youtu.be/5PY_qM28rnA?t=3m36s
Překlad: člen oficiální vyšetřovací komise řekne a znovu potvrdí na kameru, že 11. září 2001 je třicetiletá konspirace. Stále chce někdo označit lidi, vznášející nepříjemné otázky tvrdit, že jsou to "konspirační teoretici"...?
Obrázek
"Konspirační teoretici" vs CIA - 1:0

Co jiná situace, kdy USA šly do války na základě lži? Po desetiletí (!) byli lidé, kteří zpochybňovali údajný útok torpédovým člunem na agresivní špionáž poblíž Severního Vietnamu provádějící loď USS Maddox, jenž vyústila ve válku ve Vietnamu, označováni za "konspirační teoretiky." Dnes se oficielně přiznává, že se ten útok nestal:
http://www.history.navy.mil/photos/sh-usn/...h-m/dd731-k.htm
"Though information obtained well after the fact indicates that there was actually no North Vietnamese attack that night..."
Vida, co bylo ještě před pár lety nemožné přiznat, se dnes otevřeně přiznává jako známý fakt. "Konspirační teoretici" vs CIA - 2:0

Je třeba znovu připomínat fiasko s ZHN v Iráku, které posloužily k zahájení války na jaře 2003, aby se pak ukázalo, že nejsou nikde k nalezení...? Také se lidé, kteří nevěřili oficielné verzi označovali za "konspirační teoretiky" a jejich námitky byly marginalizovány, byli zesměšňováni a nikdo si nedovolil (z oficiálních kruhů) zpochybnit tvrzení vlády USA. Přitom je to právě naopak - "konspirační teoretici" jsou duševně zdraví, zatím co fanatici vysvětlení předkládaných státy jsou šílení a útoční: http://www.veteranstoday.com/2013/07/14/whatabout7/
http://youtu.be/GvliUuXjbL4?t=5m6s ("Those weapons of mass destruction have got to be here somewhere. Nope, no weapons over there. Maybe under here?" http://www.theguardian.com/world/2004/mar/26/usa.iraq )
Následně se ukázalo, že nám všem vláda USA lhala a že ti vysmívaní "konspirační teoretici" měli zase pravdu. "Konspirační teoretici" vs CIA - 3:0

Od roku 2002 se na internetu objevovaly zprávy o tom, že vláda USA nás všechny pomocí různých NSA programů (PRISM, atd.) sleduje, odposlouchává, atd. Oficiání vysvětlení z USA bylo vždy stejné - že nás nikdo nešpehuje. Vláda USA a poslušní mopslíci v médiích tyto lži neustále a neustále opakovali a lidé, kteří tvrdili opak, byli opět "konspiračními teoretiky." Vysmívaní, zesměšňvaní aby je někdo neměl brát vážně, protože "vláda by přeci tohle neudělala" protože "by to bylo protiústavní."
Nuž a stačil jeden Edward Snowden, co vynesl tajné materiály z NSA a všichni nyní věděli a byli nuceni přiznat, že ti zatracení "konspirační teoretici" měli zase pravdu. Samozřejmně to nepřiznali a jen se snažili nás odvést od války v Sýrii a tohoto nepohodlného faktu... když odposlouchávali i osobní mobil kancléřky Merkelové.
http://youtu.be/7PxEuYUUMJI
"Konspirační teoretici" vs CIA - 4:0

V létě 2013 se USA snažily přesvědčit svět, že je třeba svrhnout v Sýrii Assada, protože používá plyn na vraždění civilistů. Opět byly opatrné hlasy po tom, že to nedává smysl a že by se prvně mělo vyšetřit, jak to vlastně je, umlčovány jako "konspirační teorie." Vláda USA by nám přeci... nelhala. Že ne...? Jenže šlo o tu samou vládu, která nám lhala už mnohokrát v historii a zejména jde o vládu, která vytvořila ISIS (ISIL, IS...) teroristy ( http://youtu.be/oMjXbuj7BPI ). Vyšetřování následně ukázalo, že s velmi vysokou pravděpodobností to byli ti USA sponzorovaní teroristé, kdo použil plyn na zabití civilistů a několika Syrských vojáků ( http://s8.postimg.org/pz95k8hmt/BBC_Syria_..._used_sarin.jpg ) a následně se ukázalo, že to ani nikdo jiný být nemohl ( http://blisty.cz/art/71804.html ).
A aby toho nebylo málo, tak ti tzv. "umírnění rebelové" se dožadovali těžkých zbraní a to tak, že dali vládám západu měsíc 10.7.2013 na dodávky zbraní, nebo zveřejní vše, co vědí o útocích Sarinem...!
http://youtu.be/oMjXbuj7BPI?t=6m37s
"Konspirační teoretici" vs CIA - 5:0

...

Pokračovat myslím netřeba.

...

Na co je třeba upozornit je fakt, že o tom, že USA jsou ve skutečnosti řízeny někým jiným než volenou vládou, zmiňovali četní prezidenti USA v průběhu historie. Asi to byli také "konspirační teoretici":

Někteří z největších můžů v USA na poli prodeje a výroby mají z někoho strach, mají z něčeho strach. Oni ví, že je tu někde moc tak organizovaná, tak nenápadná, tak pozorná, tak provázaná, tak komplexní, tak pronikavá, že by neměli než jen šeptat, když mluví o této moci kriticky.
-Thomas Woodrow Wilson, 28 prezident USA http://rationalwiki.org/wiki/Woodrow_Wilson (pokud někdo tvrdí, že se mluvil o obchodních svazcích, tak ať si z této doby přečte od Henryho Forda knihu Mezinárodní žid, aby pochopil, že se zde mluví o banksterech)

My jsme postaveni celosvětově proti jednotnému a nemilosrdnému spiknutí, které se spoléhá především na utajené prostředky k rozšiřování sféry svého vlivu - na infiltraci místo invaze, na rozvracení místo voleb, na zastrašování místo svobodného výběru, na povstalce v noci místo na armády ve dne. Je to systém, který naverboval velké lidské a materiální zdroje pro vytvoření přísně řízeného vysoce efektivního stroje, který kombinuje vojenské, diplomatické, zpravodajské, ekonomické, vědecké a politické operace. Jeho chyby jsou pohřbeny, ne medializovány. Jeho odpadlíci jsou umlčeni, ne oslavováni. Žádné jeho náklady nejsou zpochybňovány, žádné zvěsti nejsou otištěny, žádné tajemství není zveřejněno.
-John Fitzgerald Kennedy, 35 prezident USA http://deusnexus.wordpress.com/2013/09/16/...residents-warn/

...

Proč tyto podstatné informace neuvidíte nikdy (tedy dokud bude možné, aby něco změnily) v oficiálních médiích? Protože média byla už v době velké hospodářské krize v třicátých letech minulého století skoupeny a jsou dnes kontrolovány do posledního slova. Nevěříte? Tak jak vysvětlíte tohle papouškování do posledního slovíčka...?

[youtube]http://youtube.com/watch?v=uRVwSoFvviU[/youtube]
http://youtube.com/watch?v=uRVwSoFvviU

Konspirační teoretici? Ne teoretici, zaměstnanci skutečných konspirátorů.
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 8. 10. 2014 23:02

Zasadni problen je, ze vetsina zastancu nejake konspiracni teorie nediskutuje. :-) Takze onalepkovani ani nemuze byt snaha diskusi ukoncit. Jeden priklad za vsechny - trodas a Apollo. Jen tam hazis, co najdes na internetu (a vetsinou stale dokola), ale na odpoved uz nereagujes (treba napises, ze staci studna k pozorovani hvezd ve dne. A konec, tak to proste asi je a netreba zadny vysvetleni, vzorecek, pokus, nic...). To neni diskuse. Onalepkovanim nejde ukoncit neco, co ani nezacalo.
Ze se obcas ukaze, ze je neco pravda (at vice ci mene presne recena nekym drive) jeste neznamena, ze je pravda i vsechno ostatni, co dotycny nebo skupina tvrdila a tvrdi.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 9. 10. 2014 10:11

S lháři a úskočnými ubožáky, jako jsi ty (chytíš se jakékoliv mé malé chyby a děláš, jako kdyby invalidovala to, že je skandální poslat nemocného Ebolou v USA do domácího léčení) nebo Stoura 1 (velmi dlouhý seznam podobných úskočných lží), se nedá diskutovat a je ztráta času to dělat.

Protože vy ignorujete argumenty.

Např. pokud je viditelnost hvězd (v kosmu a také z Měsíce) 100x prokázána svědectvími kosmonautů, letců (U2, SR-71 ... teď jsem narazil na zajímavé zjištění, že pilot SR-71 tvrdil, že co 15min viděl tam nahoře meteor... co z toho plyne?), videozáběry i fotografiemi, pokud to tvrdí i NASA pracovníci, včetně propagandistů trvajících na tom, že Apolla byla na Měsíci - tak o čem se chceš bavit? Pokud argumenty chybí a místo nich plácáte jen kecy, tak na to nemá cenu reagovat.

Pokud i Phil Plait řekne, že na Měsíci bys za Měsíčního dne "samozřejmně" viděl hvězdy:

Obrázek
http://www.badastronomy.com/bad/tv/foxapollo.html
"If you were standing on the Moon, you would indeed see stars, even during the day."
"Pokud stojíš na Měsíci, tak samozřejmně uvidíš hvězdy i během dne."

A astroNOTi tvrdí, že hvězdy z Měsíčního povrchu nikdy neviděli:

http://youtube.com/watch?v=YxSwz5_FgRs
Press: "When you look up into the sky, could you actually see the stars and the solar corona, despite the glare?"
Armstrong: "We were never able to see stars from the lunar surface or on the dayligt side of the Moon by eye, without looking thru the optics. I don't recall, during the period time that we are photographing the solar corona, what stars we can see."
Collins: "I don't remeber seeing any."

tisk: "Když jste se podívali nahoru na nebe, viděli jste vlastně ty hvězdy a sluneční korónu bez ohledu na oslnění?"
Armstrong: "Nikdy jsme neviděli hvězdy z Měsíčního povrchu nebo na denní straně Měsíce obyčejně očima, bez toho abychom se dívali pomocí optiky. Nepamatuji se, během času kdy jsme fotografovali tu sluneční korónu, jaké hvězdy jsme viděli."
Colling: "Nepamatuji se že bych viděl jedinou."

...tak o čem se chceš dále bavit? Vy byť jen odmítáte uznat, že tyto fakta tady jsou - jestliže vyvracejí lži astoNOTů.

Jakmile je něco nejednoznačné, tak se toho chytíte a jak šílení tvrdíte, že je to důkaz pro Apollo :-D Tedy vaše slinty si čtu jen s velkým pobavením a málo kdy už přispěji skutečnými informacemi k těm slintům.

Byli-li by ve vesmíru, viděli-li by tak ohromující jasné hvězdy, tak krásné a zářivé, že jak řekl pilot SpaceShipOne, Mike Melvill: "When I got up there and could see the stars and see the planets, it was a religious experience. I honestly thought that I reach out and touch the face of God."
"Když jsem se dostal nahoru a mohl jsem vidět hvězdy a vidět planety, byl to náboženský zážitek. Opravdu jsem věřil že se mohu natáhnout a dotknout se tváře Boha."

Dokonce jdete tak daleko, že přes jasně modré (a ne černé v noci) moře a jasně bílé denní oblaky tvrdíte, že nad Zemí nejsou vidět ve dne hvězdy, když vidět jsou:

Obrázek
http://www.youtube.com/watch?v=a05P1rR0KGw

Obrázek

Věc je tak jednoduchá, jako odpověď na otázky - vidíš na obrázku, že se i ze Země dá dívat za dne na hvězdy? Uznáváš tento argument, nebo budeš jako Stoura blekotat nesmysly a okecávat to pomocí lží?

Protože pak je debata nemožná.
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Stoura 1 9. 10. 2014 11:49

trodas píše:Dokonce jdete tak daleko, že přes jasně modré (a ne černé v noci) moře a jasně bílé denní oblaky tvrdíte, ...


Proč by vodní hladina, zabraná v noci dlouhou expozicí, nemohla být modrá?
Proč by oblaka, zabraná svrchu v noci dlouhou expozicí, neměla být bílá?

Měsíc osvěcuje Zemi zhruba 400000x méně než Slunce. Stačí tedy za měsíční úpklňkové noci patřičně posunout expozici, (namísto citlivosti ISO-100, clony f/11 a času 1/250s dát například ISO 400, f/2,8 a 15 s) a i v noci bude voda modrá a oblaky bílé. Pokud nebude Měsíc v úplňku, je samozřejmě potřeba patřičně delší čas - v závorce jsem uvedl jen příklad. Barvy a jejich odstíny budou sice jiné než ve dne, ale modrost hladiny i bělost oblaků zůstane většinou zachována.

Příklady:
http://pichost.me/1401728/
http://www.lovethesepics.com/wp-content ... ferson.jpg
http://www.terragalleria.com/photo/?id= ... reflection

---
Jinak:
Fotka pána s dalekohledem je případná, protože dokládá slova o viditelnosti hvězd pomocí optického zařízení. To dobře souhlasí i s výrokem "Nikdy jsme neviděli hvězdy z Měsíčního povrchu nebo na denní straně Měsíce obyčejně očima, bez toho abychom se dívali pomocí optiky."
Stoura 1
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 9. 10. 2014 13:02

pane jo! Odpoved trodase. To se jen tak nevidi. Skoda jen, ze zapomnel otazku...Nikde nevysvetlujes pozorovani hvezd z 30m hluboke studny.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 25. 10. 2014 14:49

cituji: S lháři a úskočnými ubožáky (...) se nedá diskutovat a je ztráta času to dělat.

Je šokující, že někteří mají problém s pochopením jediné věty, byť rozvité a se závorkou, ale přesto tolik nabubřelosti, že se domnívají, že se s nimi někdo chce bavit...

...

Obrázek

"Budeme vědět, že náš dezinformační program je dokončen, když všechno v co Američané věří bude lež."
- William Casey, šéf CIA (z první pracovní konference v 1981)

Přečti si to znova. Zapamatuj si to důkladně a hluboce.

...


USA budou používat vojenskou sílu, když bude potřeba, řekl Obama
http://novinky.cz/zahranicni/amerika/337662-.html
"Naznačil, že USA nemají jen vojenskou sílu: „Naše schopnosti utvářet světové mínění pomohla izolovat Rusko.“"

Překlad - umíme zblbnost lidi a nebulíkovat jim, že černá je bílá.
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 25. 10. 2014 15:28

trodas píše:Přečti si to znova. Zapamatuj si to důkladně a hluboce.


Zdroj? Není to vymyšlená citace?
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 26. 10. 2014 22:39

Barbara Honegger wrote:
Seriously -- I personally was the Source for that William Casey quote. He said it at an early Feb. 1981 meeting in the Roosevelt Room in the West Wing of the White House which I attended, and I immediately told my close friend and political godmother Senior White House Correspondent Sarah McClendon, who then went public with it without naming the source...


Což, samo o sobě, důkaz není, protože nahrávku nemáme. Nicméně máme nahrávky dřívější, kdy se ještě nahrávalo, jak se např. Nixon doví, že cílem zdravotního pojištění je co nejvíce osekat náklady na péči, aby to vynášelo (když se bude dělat co nejméně lékařské péče) a druhý den jde do televize, aby řekl, že jeho cílem je, aby každý američan dostal co nejlepší péči:
http://youtu.be/XQtxcKT-u_Y?t=6m06s
"All of the incentivs are towards the less medical care."
"I want America to have to finest healthcare in the world."

"Konspirační teoretici" blednou před touto skutečností jako duchové. A když jsem slyšel, jak Nixon tlačil na Kissingera, aby se nasadily atomovky ve Vietnamu, tak jsem pochopil, proč do své smrti bojoval proti zveřejnění těchto záznamů. Ostatně, nechal se 2x zvolit jako mírotvůrce, jako ten, kdo "ukončí tu hroznou válku" ve Vietnamu a místo toho jí rozšířil a chtěl dokonce přeměnit na válku atomovou i za situace, kdy by Čína zřejmě zasáhla Americké instalace ve Vietnamu (a Saigon) jadernou zbraní (zbraněmi) v odvetě.
(málo známý fakt - KLDR a Čína mají vzájemnou bezpečnostní smlouvu - proto si KLDR občas tak moc vyskakuje: má za zády těžkou váhu)

Shodně je v kontextu těchto skutečností třeba zmínit, že Obama vlastně nedávno řekl v projevu k US army to samé. Jinými slovy, ale v podstatě řekl to samé.

Shodně je třeba si uvědomit, že to byl William Casey, za něhož se provozovalo skryté podporování Talibanu v Afghánu, ze kterého se stala All-CIA-dá (Al Kaida):

Válečný zločinec Zbigniew Brzezinskij uvedl, že bylo jeho nápadem zatáhnout Rusy do Afghánu, což de facto zničilo celý SSSR ve výsledku. V roce 1998 uvedl v interview, že financovat teroristy v Afghánu začali půl roku před tou invazí Rusů s tím cílem, že Rusy k invazi vyprovokují. Když se ho reportér optal, jestli to nebyla přímá provokace tak si uvědomil co řekl a otočil to tak, že řekl, že "my jsme nedotlačili Rusy k invazi" ale "vědomě jsme zvýšili (našimi akcemi) pravděpodobnost, že k tou dojde." (jako kdyby to nebylo to samé...) Dále to líčí jako že "políčil na Rusy Afghánskou past" a že to Carterovi prezentoval tak, že "dá Rusům jejich Vietnam."
http://dgibbs.faculty.arizona.edu/brzezinski_interview

Shodně ve svých pamětech nazvaných trefně "Ze stínu" uvedl Robert Gazes, ředitel CIA pod Ronaldem Reaganem a Bushem seniorem (dále byl Ministrem obrany pod Bushem juniorem a Obamou), že ve skutečnosti USA začaly tajnou operaci 6 měsíců před invazí Rusů. Jejím nezakrývaným cílem bylo vlákat Rusy do Afghánské bažiny...
http://books.google.com/books?id=M51ssI ... an&f=false

http://youtu.be/oMjXbuj7BPI?t=11m38s

Shodně to byla CIA, kdo rozpracovala operaci Northwoods:
http://uloz.to/x4hEW5ye/top-secret-cia- ... hwoods-pdf
Stručně shrnuto ten dokument, na kterém se shodli "vysocí hlavouni", předpokládal provedení celý řady teroristických útoků proti vlastním občanům agenty CIA samotnými a následně by byly tyto útoky užity na ospravedlnění války s Kubou. Plán zahrnoval, mimo jiné, útok minomety na Guantanámo základnu, potopení lodi a pohřeb domnělých obětí, teroristické útoky "Kubánců" v Miami, Floridě a Washingtonu D.C... a také zničení civilního letadla s pasažéry (dálkově řízeného) nad kubánskými vodami poté, co vyšle MAYDAY signál a bude "sestřeleno" Kubou, anebo takovou chuťovku, že odkazují na slogan "Pamatujme na USS Maine" (jehož exploze uhelného prachu vedle prachárny ho zcela zničila a USA to svedli na Španělskou minu a válčilo se o Kubu na přelomu 19 a 20 století) a navrhují ho opakovat vyhozením USA lodi do vzduchu. (str. 11)

Shodně je hezké, že pánové mají znalosti z psychologie, když tvrdí, že vhodně nabarvený F-86 Sabre může vystrašit pasažéry a přesvědčit je, že to byl Kubánský Mig, "zvláště když jim pilot tuto informaci ohlásí." Klasické zneužití autority k přesvědčení lidí, že viděli to, co chceme aby viděli... (str. 12)

Ještě více šokující je už jen to, že součástí této operace byla celá další řada navrhovaných tajných operací podobného účelu a jedna, jenž mně upoutala - operace Dirty Trick. Je sumarizovaná tak, že pokud první let do vesmíru USA Mercury kapsule s Johnem Glennem skončí katastrofou, pak budou vytvořeny "neodvolatelné" důkazy, že za to může díky elektronickému rušení Kuba:

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
http://uloz.to/xrMLqbjJ/top-secret-cia- ... -trick-pdf

...

Z hlediska všeho uvedeného a např. toho, že se stále utajuje spousta věcí (např. co CIA věděla o Oswaldovi - že byl jejím agentem, atd.), pak mám za to, že Casey byl člověk, který by něco takového klidně řekl a nestyděl by se za to. Tady je osobní svědectví jak přímý byl na agenta, vyslaného do Afghánu (resp. Pakistánu... ale ony se ty hranice občas tak trochu... prolínají :) ):
http://old.stream.cz/video/828610-cia-t ... a-al-kaidu
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 19. 11. 2014 12:22

"Konspirační teoretici" měli zase jednou pravdu - hned po puči byly Ukrajinské zlaté rezervy opravdu ukradeny:


http://www.youtube.com/watch?v=NUrPwhSXwVk

Nyní to přiznala guvernérna Ukrajinské centrální banky, že rezervy jsou pryč, snad 1% zůstalo... Nu, překvapuje to ještě někoho?

Obrázek

http://www.zerohedge.com/news/2014-11-1 ... -gold-gone
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/5110 ... -nezustalo
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 29. 12. 2015 02:33

Celosvětová židovská konspirace potvrzena z neočekávaného zdroje:
Je dobře, že svět řídí moudří Židé a demokratické USA, a ne Češi. Ti by měli klečet před Schwarzenbergem, pravil bulvárník Pavel Novotný
http://6b.cz/ZsT

Adam B. Bartoš / Pavel Novotný - migrace - Debatní klub

http://www.youtube.com/watch?v=Eu4n3Kkbbls

https://youtu.be/Eu4n3Kkbbls?t=28m14s
28:27 "Svět by měli řídit židi. Naštěstí řídí tu Ameriku a ty jaderný hlavice jsou vlastně to poslední, co vlastně dneska je jako protipól k zlu. A je to vlastně dobře. Kéž by celý svět řidili židi a židovský spiknutí, zednářský, jak vy vlastně říkáte pane Bartoši."

Ano, pan Pavel Novotný je žid.
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 12. 2015 13:51

:shock: a je to venku

:D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 29. 12. 2015 15:12

Kdysi konspirační teorie - USA nemá žádné své zlato ve Fort Knoxu. Nyní - v ČT vysílaném dokumentu "Tajný svět zlata" - se otevřeně říká, že USA prostě žádné zlato mít už ani nemůžou:


http://www.youtube.com/watch?v=72LlBQQ5elo

Konkrétně: https://youtu.be/72LlBQQ5elo?t=1m26s
"Kde je zlato? Je Americké zlato skutečně ve Fort Knoxu a pokud ano, komu vlastně patří? Myslím, že i Vy musíte usoudit, že všechno to zlato tady nebude. A jak je vlastně možné, že na každých 100 uncí zlata, které se vyobchodují na elektronické burze, nepřipadá možná ani jedna unce skutečného zlata, která by ho kryla. V Ponziho hře nastane situace, kdy si klient myslí, že něco vlastní, ale ve skutečnosti nemá nic."

Úspory ve zlatě mohou ošálit, bývá to kus papíru
http://novinky.cz/finance/390377-.html

Takže zase "konspirační teorie" se stávají mainstream informacemi, které nikdo ani nezkouší popírat.
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 30. 12. 2015 13:48

A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 4. 1. 2016 11:41

:shock: Tak po tom, co to vyzradil Pavel Novotný už věřím, že to tak je.
Včera k večeři jsem snědl 8 pečených kachen a 12 šišek houskového knedlíku. A zapil to 20l plzeňského piva. A nebyl jsem ani jednou na záchodě. Zní to možná neuvěřitelně, ale tak se to opravdu stalo. :-|
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 6. 1. 2016 09:01

Je známo, že mezi oprávněné "konspirační teorie" (obvinění určitých skupin z páchání globálně-organizovaného zločinu na lidech) se záměrně vytvářejí naprosto nesmyslné k.t. které mají za úkol plošnou diskreditaci všech k.t. a zesměšnění všech k.teoretiků v očích širší veřejnosti :-]

příklad? k terorii o WTC přidají falešné teorie o tom jak mimozemšťani hromadně unášej a znásilňujou lidi a také o tom, že na odvrácené straně měsíce má třetí říše základnu a plánuje pomstu.. no a je to.. století mediálně masírované vovce se zasmějou plošně všem třem, poťukaj si na čelo a dál žerou popkorn a sledují superbowl... :tleskani
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků