Fórum Pauza.cz

Víc lidí víc ví
Právě je 20. 4. 2024 02:33

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
Odeslat příspěvekNapsal: 21. 2. 2006 15:23 
Offline
Přeborník
Kosta, mas pravdu, je to o tom prezit nebo vyzit, ja sem presel kratkobode do faze "prezit", ale uz se to zase vraci do starejch koleji, kdy sem vedel jak se pobavit, i kdyz ted uz sem (doufam) trosku chytrejsi a vim, ze to co sem vyvadel za blbosti pred par lety se uz nastesti nevrati. Jina vec je ta, ze bych uz nedokazal bejt s partnerkou co ma nejradsi "cumet na bednu" ale zase ani s "skacu bunjee a litam na rogalu" (oba dva extremy), ted sem nasel jednu co je takovej zlatej stred mezi tim :-) ... a je mi s ni fajn :-) teda kdyz uz sme spolu :-) ...

edit : jinak odpoved jak tebe tak Bozetechy mne docela prekvapila :-) ...

_________________
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku:
Odeslat příspěvekNapsal: 21. 2. 2006 15:29 
Offline
Návštěvník
Uživatelský avatar
2Pix: ja to myslela jako takhle: k cemu mi bude "nadsamec" kdyz to s nim nebude umet? taky rikam, ze na velikosti "zalezi" ale "vodsad podsad" ... ale s malym "kasparkem" a pomuckama, se da vsechno dohnat :D


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku:
Odeslat příspěvekNapsal: 22. 2. 2006 15:11 
Offline
Návštěvník
Bozetecha píše:
taky rikam, ze na velikosti "zalezi"


:oops:


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku:
Odeslat příspěvekNapsal: 22. 2. 2006 15:20 
Offline
Přeborník
vidiiis Bozka co si chudaku partyboyovi provedla :-D ...

_________________
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku:
Odeslat příspěvekNapsal: 22. 2. 2006 15:21 
Offline
Návštěvník
Uživatelský avatar
... to ja nechtela ... ;)


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku:
Odeslat příspěvekNapsal: 22. 2. 2006 15:31 
Offline
Přeborník
party boy .. bud v klidu :-) pamatuj si "hubeny a dlouhy dokaze neco, ale maly a tlusty dokaze divy" :-) ...

ono je to vsechno o tom co do nas masirujou media .. realita je uplne jina ;-) a je nekolikanasobne hezci nez to co je v bedne/casaku/netu ;-) ...

uz jen z toho duvodu ze se muzes te druhe osubky dotknout a vis ze je skutecna. Ze se ti to nezda ci nefantazirujes a pokud jdes do toho "poprve" a nebudes mit druhej den okno (at chtene ci nechtene) tak to bude fajn ;-)

edit : Bozka .. zlej Oggy .. moc moc zlej ;-) ...

_________________
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku:
Odeslat příspěvekNapsal: 22. 2. 2006 15:34 
Offline
Návštěvník
Uživatelský avatar
2Pix: ... Oggy se musi vyzit aspon tady, kdyz ho jinak svaby mucej ...


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku:
Odeslat příspěvekNapsal: 14. 3. 2006 21:19 
Offline
Návštěvník
Nevadí, zatim jsem tu pravou nenašel, ale sbírám rady :lol:


Nahoru
 Profil   
 
 Předmět příspěvku: Re: 1.sex - obavy?
Odeslat příspěvekNapsal: 4. 2. 2020 00:03 
Offline
Přeborník
Uživatelský avatar
Tak jak si s odstupem času vedete????

_________________
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?


Nahoru
 Profil   
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 39 ]  Přejít na stránku Předchozí stránka  1, 2, 3, #

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group