|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 7 ] |
|
Autor |
Zpráva |
nuforr
|
Předmět příspěvku: STANOVÁNÍ - kde v ČR? Napsal: 11. 7. 2017 12:10 |
|
 |
Čtenář |
|
Zdravím, chtěla bych se zeptat, kde se dá nějak bezpečně přespat v lese v ČR? Chceme s přítelem udělat vícedenní výlet (cca 4 dny), takovej pochoďák, 30 kiláků denně, někde přespat, pak pokračovat dál. Ale bohužel nevíme, kterým směrem se ubírat. Vlastně ani ten stan nemáme v plánu moc rozdělávat, spíš jenom při horším počasí natáhnout celtu mezi stromy. Nevěděl by někdo, kde by se to dalo uskutečnít bez větších problémů? (opravdu by se nám nechtělo v noci řešit problémy s někým, kdo by zrovna obcházel - pravidelně - danou oblast) Díku dík !! 
|
|
Nahoru |
|
 |
karel252
|
Předmět příspěvku: Re: STANOVÁNÍ - kde v ČR? Napsal: 12. 7. 2017 14:19 |
|
 |
Čtenář |
|
Pokud budete tábořit mimo chráněnou oblast a dělat zbytečný hluk nebo rozdělávat oheň, tak vás nikdo nenajde. Několikrát odzkoušeno a nikdy žádný problém.
|
|
Nahoru |
|
 |
trent
|
Předmět příspěvku: Re: STANOVÁNÍ - kde v ČR? Napsal: 12. 7. 2017 15:36 |
|
 |
NightWriter |
 |
|
Jde to úplně normálně. Jde jen o to na sebe zbytečně neupozorňovat a netábořit přímo u cest. A chovejte se k přírodě ohleduplně. 
_________________ Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
|
|
Nahoru |
|
 |
suk
|
Předmět příspěvku: Re: STANOVÁNÍ - kde v ČR? Napsal: 24. 7. 2017 12:31 |
|
 |
Sherlock Noha 2010 |
 |
|
Spat se da prakticky vsude, jen se drzte dal od center mest. I kdyz treba budete videt, vetsina lidi si vas nebude nijak moc vsimat. PS: Aktualne jsem se vratil z cest a spal jsem treba v parku v bratislave, budapesti, niši, u benzinek... bez problemu vsude 
_________________ Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit? ---- You are an inspiration for a birth control...
|
|
Nahoru |
|
 |
trent
|
Předmět příspěvku: Re: STANOVÁNÍ - kde v ČR? Napsal: 29. 7. 2017 08:47 |
|
 |
NightWriter |
 |
|
Čundr po benzínkách 
_________________ Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
|
|
Nahoru |
|
 |
pako11
|
Předmět příspěvku: Re: STANOVÁNÍ - kde v ČR? Napsal: 20. 2. 2018 09:54 |
|
 |
Čtenář |
|
Případně je možnost se zeptat předem správce lesa. Na internetu by mělo jít dohledat komu který les patří. Většinou jsou majitelé příjemně překvapeni, když se někdo ohlásí a slušně zeptá a člověka nechají přenocovat, pod podmínkou, že tam nezůstane smetiště.
|
|
Nahoru |
|
 |
hasmi9
|
Předmět příspěvku: Re: STANOVÁNÍ - kde v ČR? Napsal: 22. 10. 2019 13:58 |
|
 |
Čtenář |
|
Pěkné místo (dokonce s altánkem i ohništěm) je třeba u Krásenské rozhledny, můžete se podívat na video https://www.youtube.com/watch?v=bBUQjJq ... e=youtu.be, souhlasím s tím, že především je třeba se chovat slušně a ohleduplně k přírodě a pak nebývá problém. Přeji ať se Vám to podaří! 
|
|
Nahoru |
|
 |
|
Stránka 1 z 1
|
[ Příspěvků: 7 ] |
|
Kdo je online |
Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků |
|
Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru Nemůžete odpovídat v tomto fóru Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru
|
| |