Fórum Pauza.cz

Víc lidí víc ví
Právě je 18. 4. 2024 23:58

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: Fantasy povídky
Odeslat příspěvekNapsal: 5. 3. 2020 01:16 
Offline
Čtenář
Zdravím všechny zdejší milovníky literatury. :-)
Nedávno jsem konečně založil svůj web/blog https://fantasypovidky.cz, kde jsem zveřejnil mou skromnou tvorbu. Jak už název napovídá, tak se jedná o příběhy žánru fantasy, které jsou někdy humorné, jindy vážné.
Pokud to vezmu ve zkratce, tak hodlám vše vydat v knižní podobě. Zatím tam najdete pár povídek, ale další budou přibývat. Vše záleží jenom na tom kolik budu mít času na další psaní.
Proč jsem se rozhodl publikovat právě tímto způsobem najdete na mých stránkách. Omlouvám se, že to nenapíši sem, ale je to delší vyprávění, takže vás v tomto prosím o pochopení. Budu rád pokud nahlédnete, budete sdílet stránku s ostatními a zanecháte komentář.
Na mém webu nenajdete žádnou reklamu, aby nic nerušilo prožitek při čtení. Odkaz sem dávám čistě jenom proto, abych zviditelnil mou tvorbu a pokud se mi rozhodne pomoct s vydáním knihy, tak to bude pro mě příjemný bonus. Na webu najdete možnost jak mě podpořit, ale je to pouze na vás. Vše je vám dostupné hned teď a bez omezení.

Hledám čtenáře a případné kritiky, neboť jaký je smysl příběhu, který si nikdo nepřečte. :hm

Přeji krásný den, nejlépe ve společnosti dobré povídky. :-)


Nahoru
 Profil   
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Hledat:
Přeskočit na:  
Podmínky pro užívání služby informační společnosti | Informace o zpracování osobních údajů | Cookies
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group