Politická diskuse

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 11. 6. 2013 16:57

trent: Teoreticky ještě ty příušnice. Ale tam si to trodas bombasticky upravil...97% dětí očkovaných je dostalo NENÍ to samé jako z onemocněných bylo 97% očkovaných. To druhý už tak nezní no...
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 11. 6. 2013 17:44

Jo tohle mi uniklo. Děkuji za upozornění. ;-)
Je to něco jako s antikoncepcí. Občas se i s ní zadaří.
Teď už jen zbývá, aby nám zde byly citovány negativní či vedlejší účinky zcela běžných léčiv. To je totiž teprve ten pravý horor.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 14. 6. 2013 18:12

Krtečku, kdy budou sekvence? Ještě na nich děláš? :-)

Je to divná země, kde si premiérova pichna může dovolit něco takového
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 16. 6. 2013 22:30

je to opravdu divné... nicméně i těmto vejlupkům od pohledu by se mělo dostat spravedlivého procesu a v nynější mediání atmosféře to prostě nehrozí... :(




Vědecký experiment školáků zjistil, že rostliny u Wi-Fi routeru nerostou, ale umírají
Obrázek
semena rerichy verzus WiFi

http://nwoo.org/view.php?nazevclanku=vedec...anku=2013050134
Začalo to otázkou vzniklou z pozorování. Jedna z dívek si všimla, že když spala se svými mobilními telefony v noci u hlavy, tak měla potom následující den ve škole potíže se soustředěním. (...) Semena řeřichy umístěná u routeru nerostla. Mnohá z nich byla úplně mrtvá. Na druhou stranu semena řeřichy zasazená v jiné místnosti daleko od routerů prospívala.
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 17. 6. 2013 10:19

Hmm, od pohledu duveryhodny web.

"u dvou routerů, které podle odhadů těchto děvčat emitují zhruba ten samý typ záření jako běžné mobilní telefony."

A ja zase odhaduju, ze tento odhad byl spatny. GSM frci na frekvencich okolo 900MHz a 1800MHz, onen router nejspis jel na 2400MHz, coz je kdesi okolo rezonancni frekvence molekul vody a tak to mohlo mit nejaky mirny tepelny ucinek. Takovy router ma maximalni povoleny vysilaci vykon okolo 1W. Ten navic klesa se ctvercem vzdalenosti.

Takze pokud nebyla rericha obklopena deseti routery nebo k nim nepridaly jeste magnetron z mikrovlnky, nekde to beztak zfejkovaly. Neverim tomu ani slovo a pokud ma devce problem se soustredenim, tak by spis nez mobil mela odlozit jointa, flasku i injekcni strikacky a radeji jit brzo spat.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 17. 6. 2013 10:55

Tak děti si zablbly, přetičlenný tým dostal dohromady 1000 DKK, což odpovídá pro každého 1 měsíčnímu paušálu za mobil případně cca. 3 meníčkům v Burger Kingu.

Jinak ten web je vskutku zajímavý. Přiznám se, že deklarovaný cíl seznámit veřejnost s agendou Nového světového řádu a souvisejícími důsledky, už podle té dikce působí dost děsivě. Těch nových světových řádů bylo celkem dost a jejich důsledky byly zhusta tragické.

Mimochodem, co si má člověk myslet o anonymním webu provozovaném na doméně registrované na fiktivní osobu.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 22. 6. 2013 13:42

Že na tom musí něco být. Server musí být provozován na fiktivní osobu, protože přeci vyzrazuje super tajné informace. Kdyby se pod to ten hrdina a bývalý insider podepsal, tak by ho odkráglovali... CIA, šedí a spolek bankéřů z Jeruzaléma.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 28. 6. 2013 11:52

neopomněl bych ani na revanšisty :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 2. 7. 2013 09:22

Reakce na vcelku jednoduchý experiment, který si může každý s WiFi routerem doma vyzkoušet sám, je výmluvná.
Proč jste to nezkusili? Vata a semínka řeřichy + voda je nějaký problém? A ne, já WiFi mám na routeru dlouhodobě vypnuto a poté, co jsem se seznámil s těmito a dalšími testy a názory vědců, tak jsem WiFi desku ze svého routeru pro jistotu hardwarově odstranil (naštěstí je tam jen "vložena" jako karta do slotu: http://trodas.wz.cz/index.php?act=ST&f=16&t=333 ).

Lidem, kteří soudí zprávu jen podle zdroje, než aby si ji ověřili, se snadno vládne...



Jak fungují vakcíny?
Z 50 testovacích subjektů dostalo 41 AIDS (100 subjektů, 50 placebo, 50 vakcína) z vakcíny, která je měla ochránit proti AIDS.
Obrázek
vaccination spread AIDS
http://www.naturalnews.com/041025_HIV_vacc...l#ixzz2XqvvfdFE
http://youtu.be/yucTAR9iUQk?t=15m51s

Znovu a znovu se ukazuje, že vakcíny vám nemoc dopraví do těla a ne, aby vás před ní ochránily. Přinejmenším tyhle moderní vakcíny a zdravotní studie jsou vysloveně nebezpečné...
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 2. 7. 2013 13:32

Proč jste to nezkusili? Vata a semínka řeřichy + voda je nějaký problém? A ne, já WiFi mám na routeru dlouhodobě vypnuto a poté, co jsem se seznámil s těmito a dalšími testy a názory vědců, tak jsem WiFi desku ze svého routeru pro jistotu hardwarově odstranil (naštěstí je tam jen "vložena" jako karta do slotu: http://trodas.wz.cz/index.php?act=ST&f=16&t=333 ).
Seznamil jsem se nejen s nazory vedcu, ale treba i s fyzikou a tak vim, ze tam zadny zasadni problem neni ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 2. 7. 2013 14:42

trodas píše:Jak fungují vakcíny?
Z 50 testovacích subjektů dostalo 41 AIDS (100 subjektů, 50 placebo, 50 vakcína) z vakcíny, která je měla ochránit proti AIDS.


Takhle nefungují vakcíny. Takhle fungují klinické testy. Někdy to prostě bohužel nefunguje podle představ. Mimochodem nebylo to z 50 testovaných 41 infikovaných! Byli to dobrovolníci, to se nerovná idioti, co si myslí, že je neověřená vakcína ochrání (navíc mohou mít to placebo :-D). Těch dobrovolníků bylo kolem 2 500. Nakažených pak přes padesát...
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 2. 7. 2013 20:21

trodas píše:Reakce na vcelku jednoduchý experiment, který si může každý s WiFi routerem doma vyzkoušet sám, je výmluvná.
Proč jste to nezkusili? Vata a semínka řeřichy + voda je nějaký problém?



Maličko ano. V kanceláři nebudu kolegovi pěstovat řeřichu (sežral by mi jí) a doma, kde si řeřichu pěstuju téměř celoročně mi zase chybí ten wifi router. Problematika "elektrosmogu" mě kdysi zajímala (trapné je, že jsem kvůli tomu provolal z mobilu spousty hodin). Nikdo o tom pořádně neví nic, chybí "tvrdá data" o dlouhodobých expozicích, nejsou časové řady, .... Úplně OK to nejspíš nebude, ale já to fakt nebudu soudit.

btw, co to má společného s domáci politikou?
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 2. 7. 2013 20:39

Počítá se neúmyslný, ale dlouhodobý experiment, kdy v bezprostřední blízkosti WiFi routeru jsou umístěny orchideje a jeden kaktus? Na rostlinách není nic zvláštního a dlouhodobě nevykazují jakékoliv strádání. A už takhle spolu žijí 5. rokem.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 3. 7. 2013 11:29

trent píše:Že na tom musí něco být. Server musí být provozován na fiktivní osobu, protože přeci vyzrazuje super tajné informace. Kdyby se pod to ten hrdina a bývalý insider podepsal, tak by ho odkráglovali... CIA, šedí a spolek bankéřů z Jeruzaléma.

:lol: :tleskani
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trodas 16. 7. 2013 08:58

trent - to by jednak chtělo fotku a jednak je rozdíl, když rostliny klíčí a když jen přežívají či živoří kolem routeru...


Protože jinak já vcelku odmítám věřit lidem, kteří jsou schopni i tvzení, že rtuť (Mercury) je ve vakcínách pro děti prospěšná:


...když se dokonce i rtuťové teploměry nahradili lékaři jinými pro riziko, že by někdo při jejich rozbití přišel do kontaktu s rtutí - ale vstříkávat si rtuť injekcí do těla bude zjevně - podle těchto lidí - zdravé...
It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong. -Voltaire
I believe that all the people who stand to profit by a war and who help provoke it should be shot on the first day it starts... -Hemingway
trodas
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků