Skateshop

Péče o tělo i ducha

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod padoo 29. 11. 2010 20:03

Ahoj
Co si myslíte o skateshopech,skejtácich a kšiltovkách s rovným kšiltem?
padoo
Čtenář

Odeslat příspěvekod hobitt 29. 11. 2010 20:27

Ve skateshopech se dají někdy koupit hezký věci, o skejťácích jako skupině nebudu a nechci mluvit, protože zastávám názor, že to je vždy o lidech a kšiltovky s rovným kšiltem se mi nelíbí.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 11. 2010 21:15

Dřív jako puberťák sem chodil do skejtšopů nakupovat, ale spíš takové ty "lepší normální značky", typický hiphoper sem nikdy nebyl a nelíbí se mi to..

Ale jinak názor s těma značkama mám kladný pořád, akurát sou moc drahé.. :(
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 29. 11. 2010 21:20

znacky nektery dobry, botky dobry a o ksiltovkach s rovnym ksiltem si myslim ze je nosej idioti a moje pozorovani to zatim potvrzuje :)
seek discomfort
powerball
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 29. 11. 2010 21:22

On je ale rozdíl mezi hoperem a skejťákem. Skejťák má pohodlné oblečení, se kterým by se na fošně neroztřískal. A navíc si nemyslím, že skejťáci si musí nutně potrpět na nějaký skejt značky. Pokud nejde o pozéry, ale skutečně o lidi co se svezou na prkénku.
Místo toho hoper je trapnej vozembouch, co má rovnej kšilt a o 3 čísla větší šusťákovku. Chodí ze široka jako nap*canej kačer, aby si nepřišláp nohavice, co se mu couraj po zemi.

Když se tak poslouchám, vypadá to jako bych byl zaujatej, co? :-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod powerball 29. 11. 2010 21:29

nejses, ja s tebou plne souhlasim :) navic hoperi bodaj do malejch deti nozem
seek discomfort
powerball
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 29. 11. 2010 21:37

Kšiltovky s rovným kšiltem nemusím, nelíbí se mně, ale chápu, že jsou lidé s jiným názorem a vkusem.

Osobně mám rád kšiltovku, ale kšilt pěkně do obloučku :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 29. 11. 2010 22:17

Vozembouch.. :D LOL
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 30. 11. 2010 11:50

Přítel mi vyprávěl, že jeho mistr šel se synem po náměstí a syn se zastavil u výlohy s obdobným hiphoperským oblečením a jeho syn ukázal na kšiltovku s pořádným kšiltem, že by jí chtěl. Otec se k němu otočil a dal mu pořádnou facku, že ještě jednou bude něco takovýho chtít, tak dostane ještě větší facku :D
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 30. 11. 2010 16:06

Správná výchova :-) Proutek se musí ohýbat, dokud je mladý :mrgreen:
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 1. 12. 2010 21:56

Já říkám, že ať si každý nosí co chce. Dokud tím neobtěžuje mě, tak mi to je fakt jedno. Samozřejmě, pokud si zvolím něco, co bych neměl a okolí mě na to taktně upozorní, nevadí mi to. Taky to dělám.

Skejťákům fandím, vesměs se mi tato móda líbí. Pár obchodů ve městě máme, ale nikdy jsem v nich nenakupoval. Mam ale plno kamarádů, kteří ano.

Hopeři mají svůj styl, nemam rád, když je někdo odsuzuje jen podle kšiltovky. Já taky neodsuzuju pankery kvůli křováku, protože vím, že i zde jsou dobří a klidní lidé :-)

(a ne, není mi 60 dle názorů :-D )
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 9. 12. 2010 21:10

Pankeri nosej predevsim Krivak :D A samozrejme "je to o lidech", nicmene pravdepodobnost, ze ten s tema kalhotama u kolen, hustokrutym vyrazem a puldolarem chrasticim na mobilu bude totalne vymastenej je vetsi nez 1.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Player. 9. 12. 2010 21:31

skejtacke oblecenie je +- to iste ako hip-hoperske.
Player.
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 9. 12. 2010 21:33

Tak skejtacky nejsou nutne kalhoty az ke kolenum, vsak ke skate mode, pokud se nepletu patri i takovy "punkovejsi" oblecky, ne?
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 9. 12. 2010 21:55

že prej punkéři dřív jezdili na skejtu.. tak na tom asi něco bude
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků