Tričko moira

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod JakubCh 10. 3. 2008 20:00

Koupil jsem si v sobotu tričko moira a dneska jsem v něm byl na tělák, jako super, lítal jsem v něm 2 h a fakt ten odvod potu funguje....ale koupil jsem si ho hlavně na kolo...a chtěl bych se zeptat, když si na něho dám normální mikinu nebo šusťákovku, tak vlastně půjde celá jeho funkčnost do háje, ne ? Nebo to bude tak, triko bude suché a pot půjde do mikiny ? Díky
JakubCh
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 10. 3. 2008 20:07

no normalne se to nosi ze si vezmes moiru a na ni nejaky obyc tricko...ta vlhkost jde do toho obyc a tam se vyparuje...a ty si vsuchu...

edit: tady sem jeste neco nasel: http://www.moirashop.cz/information.php?info_id=15
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JakubCh 10. 3. 2008 20:11

aha...díky..to tričko vypadá samo o sob pěkně, značka Cherokee (Tesco) a ta moira technologie...takže s mikinou by to mělo jít vlastně stejně - vlhost do mikiny a z ní ven
JakubCh
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Benjamin 10. 3. 2008 20:17

Klidne si muzes pres moiru oblict mikinu. Zasadni je, ze triko, ktery mas primo na sobe je suchy.
Umělá inteligence není soupeř pro přirozenou hloupost.
Benjamin
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JakubCh 10. 3. 2008 20:17

super, díky
JakubCh
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 11. 3. 2008 15:12

já jsem jel na kole s Moirou Trikem + obyč mikina + obyč bunda cca 2h tréninkovým tempem a: mikina prochcaná jako prase, bunda taky zevnitř orosená a tričko bylo suchý :D
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod kwak 11. 3. 2008 20:28

jako kdys mas najaky vyšší vrstvi z funkčínch hadrů tak je to odost lepší
každý má svou pravdu.
nemam rád kdyš nikomu přijde neco divné jen proto že je to jiné...
krása má mnoho podob!
kwak
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod JozefV 27. 3. 2008 15:52

To vyzera dobre, take tricko som hladal :)
JozefV
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Noovo 27. 3. 2008 16:11

ja mam Moira triko na kolo a dobry :)
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 7. 4. 2008 13:48

ja sem zháněl nějaké tričko s dlouhym rukávem abych měl na kolo pod tričkový dres když bude chladněji, vybíral jsem mezi tímhle teplým, ale nakonec sem vzal Moira Duplex s dlouhým rukávem a dírou na palec na rukávech, snad budu spokojený...
http://www.moira.cz/podzimzima08/flash.php?katalogRada=plys&model=2&provedeni=2

a pak mi ta ženská v obchodě nabídla jedno zateplené funkční tričko s dlouhym rukávem, ve výprodeji za 3stovky, takže jsem byl rád že jsem vzal ten tenký Duplex a na chladnější počasí budu mít tohle, taky má díry na palce :)
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marek Lutonský 7. 4. 2008 13:51

Já jsem si trošku naběhl. Ne s moirou, ale s jiným aktivním spodním prádlem. Neuvědomil jsem si, že pot vylučuje na povrch, a do kapsičky jsem si neuváženě dal mobil. Teď mám kvůli tomu úplně zalepená tlačítka :)
Marek Lutonský
Hlavní administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Senseeei 13. 4. 2008 14:43

ale zas teba dat pozor, lebo moira uz vyraba rozne druhy pradla. myslim ze to maju rozdelene na percenta v pomere sucho/teplo... ja mam jedno tricko co len odvzadza pot, to nosim na bike a beh, a mam tiez take co je 50 na 50, to je dobre na lyze. Mama mi kupila aj spodne na lyze, ale v tom sa fakticky neda lyzovat... je to na teplo, a ked spravim jeden obluk tak som spoteny aj ked je vonku -10, cize skorej asi odporucam to 50/50, ale zas to je otazne kto co na svahu robi a ako aktivne pracuje ... inak je to fajn pradlo, skoda ale ze je to take drahe...

ale i tak.. ma to daco do seba

a urcite je dobre dat si to jedno bavlnene tricko na moiru, ja si dakedy beriem aj dve, aby som ho vymenil.. aj moj otec, ktory uz ma viac rokov, moiru stale nosi ked je von horuco, a nevie si ju vynachvalit, lebo ho uz nebolia krize...
Never v zázraky - opieraj sa o ne. A inak nejdete si niekto zahrať volej?
Senseeei
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vizitix 13. 4. 2008 18:44

Trička od Moiry mám dvě, absolutní spokojenost. Používám je na všechny sporty, od SNB přes kolo až po florbal.
Unknown Pleasures
vizitix
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lukecz 13. 4. 2008 18:51

Moira je super, jenom je potřeba myslet na to,že se nesmí prát s aviváží, jinak je po ní, což už se mi povedlo :-S :mrgreen:
Barman v Nočním klubu* Pauza.cz

šťastně vdaný za Snížka
Call of Duty :UO player
Lukecz
Barman v Nočním klubu
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 13. 4. 2008 20:57

nemusí byt jenom Moira, jsou i další kvalitní značky, třeba Sensor nebo Craft.. Cena je přibližně stejná, takže prostě podle designu
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků