Dejte mi jediny hmatatelny dukaz ze Buh existuje

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Pepinoo 29. 10. 2005 15:41

:lol: Dejte mi jediný hmatatelný důkaz že Bůh neexistuje.
Pepinoo
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ewing 29. 10. 2005 16:05

PavelZ píše:A jaká jiná?
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Cyborg 29. 10. 2005 20:36

Pepinoo píše::lol: Dejte mi jediný hmatatelný důkaz že Bůh neexistuje.t/quote]


:tleskani he, a jak chces mit dukaz o necem, co vlastne ani nikdo nevidel??? :lol: Nebo snad znas nekoho, kdo si s Bohem podal ruku? :mrgreen:
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 29. 10. 2005 20:38

Cyborg.. sice nejsem verici .. ale svyho Boha sem videl a podaly sme si ruku ... Jak mi dokazes ze sem to udelal .. a jak dokazes ze ne :-) ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ewing 30. 10. 2005 11:06

2Pix píše:Cyborg.. sice nejsem verici .. ale svyho Boha sem videl a podaly sme si ruku ... Jak mi dokazes ze sem to udelal .. a jak dokazes ze ne :-) ...

zopakuj to! :)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Cyborg 30. 10. 2005 13:33

2Pix píše:Cyborg.. sice nejsem verici .. ale svyho Boha sem videl a podaly sme si ruku ... Jak mi dokazes ze sem to udelal .. a jak dokazes ze ne :-) ...


to jsem zase mel co napsat... Mas aspon jeho fotku? :mrgreen:
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 30. 10. 2005 21:10

ewing .. jak to myslis ?
Cyborg .. mam ... proc se ptas ? ...
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod ewing 30. 10. 2005 22:04

no presne tak, ako som to napisal. skus si s nim podat ruku znova;)
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 30. 10. 2005 22:07

ewing... vsak ja ho brzo znovu potkam .. a znovu si s nim tu ruku rad podam ;-) ....
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Cyborg 2. 11. 2005 20:38

2Pix píše:ewing .. jak to myslis ?
Cyborg .. mam ... proc se ptas ? ...


tak ji posli... Konecne uvidim Boha :mrgreen:
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 2Pix 3. 11. 2005 18:53

a proc bych to mel delat ? .. posli mi fotku tvy stary :-)))
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod Cyborg 4. 11. 2005 19:14

:mrgreen: dobre dostal jsi me...
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Mar?as (novy) 13. 11. 2005 16:36

Bohužel žádný důkaz neexistuje...kdyby existoval a zjistili bychom, že se tam "nahoře" žije fakt blaze...tak začnem všichni skákat z oken, abychom jsme se dostali tam do edenu..Ani já sám si neumím vysvětlit, proč jsme tady a nejsme třeba ptáci..jestli naše existence je pro nás poslání nebo trest...Ale já sám si domnívám, že po našem životě ten konec nebude, ale teprve začátek nečeho.. Ale mám dojem, že mezi nebem a zemí je daleko víc, než si umím představit...
Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se :-)
Mar?as (novy)
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod a 13. 11. 2005 17:02

MarŤas: a co ak nie? :)
a
VIP uživatel

Odeslat příspěvekod ewing 13. 11. 2005 17:11

[quote="MarŤas";Bohužel žádný důkaz neexistuje...kdyby existoval a zjistili bychom, že se tam "nahoře" žije fakt blaze...tak začnem všichni skákat z oken, abychom jsme se dostali tam do edenu.. /quote]
potom preco by si sa narodil ak by na to, aby si sa dostal do "neba", stacila len obycajna smrt? nedava to zmysel. tu na zemi (keby len tu) ma vsetko zmysel, vsetko do seba krasne zapada. vela ludi to nevidi, pretoze je to az strasne blizko.

pozerame na detialy a cely obraz nam unika...
"Imagination is more important than knowledge."
Albert Einstein
ewing
Nadšenec

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků