Jak často chodíte do kina?

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Jak často chodíte do kina?
Každý týden 5 %  4%  [ 5 ]
Každý měsíc 14 %  11%  [ 14 ]
Jednou za čtvrt roku 46 %  38%  [ 46 ]
Jednou za rok 36 %  29%  [ 36 ]
Vůbec 20 %  16%  [ 20 ]
Celkem hlasů : 121

Odeslat příspěvekod Cyborg 22. 5. 2005 20:02

Tak se ptám. Každý týden, měsíc nebo vůbec? Co říkáte na stále se zvyšující vstupné? Kde sedáte nejraději?

*Prosím redakci o hlasování k otázce "Jak částo chodíte do kina?".

//Marek L.: přidal jsem anketu (i nadále to necháme na moderátorech)
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigdoc 22. 5. 2005 20:35

já hlavně prosím redakci, jestli tady vůbec nějaká je, aby umožnila regnutým vytvářet ankety samotným!
bigdoc
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 22. 5. 2005 23:35

No ted jsem byl na kruhu 2 a bylo to asi po 1/4 roce. Moc ne no.. Spis se na to kouknu domu na počítači, ale je pravda že pokud se chce film poradne uzit a vychutnat tak jedine kino.
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod adams 23. 5. 2005 02:06

bigdoc> A co zkusit šťouchnout do moderátora přes SZ, třeba by si dal říct, když získá pocit, že to má smysl ;)
-
adams
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fales 23. 5. 2005 05:49

Chodim do kina tak jednou za mesic lae je to spise ruzny. Nekdy jdu 2x za tyden a nekdy nejdu ctvrt roku.
fales
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Koby 23. 5. 2005 06:52

Na zdražující vstupné je jednoduchá odpověd. z těch u nás 159,- jse 69,- automaticky distributorovi, zbytek jde nám jako kinu. Ty ceny jsou hrozný, kino to ví. Jenomže je určitý zákon, že nemůžete jít dlouhodobě s cenou o x procent níž, než je konkurence. A konkurence se jako všichni nikdy nedomluví. Jedno kino je vce ntru, kde tam ty lidi pudou i za 200 a další na okraji, kde tam ty lidi nejdou ani za 90,- Takže domluva nejde. Využívá se proto ruzných slevových kartiček, což je vlastně slevněné vstupné v jiné podobě a to zákon nezakazuje.

Jinak do kina chodim na filmy jak kdy, ale v pruměru jednou týdně.
Mazda MX5 NC1 2.0i expression - Bilstein podvozek, samosvor LSD, 6kvalt, xenony, Bose sound, Keyless systém, kůže + výhřev atd.. = opravdová RADOST Z JÍZDY
Koby
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigdoc 23. 5. 2005 07:34

adams píše:bigdoc> A co zkusit šťouchnout do moderátora přes SZ, třeba by si dal říct, když získá pocit, že to má smysl ;)


už sa stalo, viz moderátorova reakce. Zatím prej to chtějí dělat sami. Uvidím, jak dlouho je to bude bavit :-))
bigdoc
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nesa 23. 5. 2005 13:24

Do kina nechodím vůbec. Je to příšerně drahý.
Jediný na co bych šel je Červený trpaslík, pokud ho někdy natočí. :)
Nesa
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aaadfgdf 23. 5. 2005 20:30

Do kina du tak 1-2krat do roka, jinak si obcas nakej film stahnu z netu. Ale neni to tak, ze bych nechodil do kina kvuli tomu ze to vidim doma-proste me to nebavi a navic je to asi dost drahy....nevim proste mi kino moc nelaka
aaadfgdf

Odeslat příspěvekod Cyborg 23. 5. 2005 20:51

Já chodím do kina celkem rád, hlavně kvůli atmosféře, doma v obýváku už to takový zážitek není... V poslední době nemám ale moc čas.
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 23. 5. 2005 22:50

Já chodím do kina pravidelně jednou ročně. Nějak mně to neláká. Film dokážu nejlíp prožít u domácího kina. Doma je to pro měn větší pohoda a lepší atmosféra. Můžu pustit hlasitost jak to vyhovuje mně, chroupat brambůrky a občas se i protáhnout.

EDIT: Do kina chodím vždy, když mně někdo pozve :-) Napolsedy Constantine.
Naposledy upravil S-Tony dne 8. 7. 2005 13:17, celkově upraveno 1
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod SDR 25. 5. 2005 16:09

Momentálně chodim do kina tak jednou za měsíc a půl.
SDR
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod TheFlyingman 25. 5. 2005 17:08

V poslední době mě moc filmů nezaujalo. Chystám se na Episodu III a dál nevím...
Když je nepřítel na kolenou.....musíte ho dorazit.
zastánce teorie pohlcovačů tmy
TheFlyingman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Veolw 6. 6. 2005 18:37

Ja chodim do kina tak asi jednou za rok...naposledy jsem byl na Star Wars pomsta Sithu ...
Člověk, který nic neví, nevidí problém, člověk, který hodně zná, vidí moře problémů.
<-- Leonardo Da Vinci -->
Veolw
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Goci 8. 7. 2005 12:47

Pač mam většinu filmů doma na PC, tak do kina moc nechodim. Počkám si měsíc nebo 2 a pak to zkouknu doma, ale kino má přece jenom svoje kouzlo - lepší zvuk, velké plátno. Nedávno jsem byl v Oska Imaxu v Praze a určitě tam ještě jednou zavítam, moc pěkný zážitek. 3D kin by mohlo být v ČR víc, určitě i v ÚL.
Goci
Návštěvník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků