Jste spokojeni se svou myší?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Cyborg 21. 10. 2005 21:27

mam microsoft intelli mouse... je to laser, dost v pohode
Hasta la Vista, Baby...
Cyborg
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Lemur 21. 10. 2005 23:03

Mysi (a pistole) pro beznou praci se maji vybirat podle toho, jak sednou do ruky, protoze mimo specialnich pripadu (hraci, grafici a pod.) bezne opricke snimace staci. Je totiz rozdil mezi nekym, kdo ma drobnou rucku detske velikosti a mezi chlapem s rukam jako lopaty..Jednou jsem byl nucen pracovat s notebookovou minimysi a bylo to pro mne utrpeni, a naopak - videl jsem divcinu, co se podobne potykala s relativne velkou mysi (myslim nejaky A4Tech nebo Thrust) - nakone s ni zachazela jako s zehlickou.

Ja osobne pouzivam uz tri roky Genius Netscroll+ Eye, protoze se mi nelibily ty svitici tlacitka na boku u normalnich 5-ti tlacikovych Geniusu. Jako alternativu jsem mel na vyskouseni jednu od Logitechu (moc mala) a jednu Microsofti (ta byla sice velikostne OK, ale nechtelo se mi utracet 1200 Kc za mys), ale nakonec jsem vzal ten Genius. Ne ze by byla neco extra, ale padne mi dobre do ruky a to je pro mne hlavni. Navic, pri svoji praci zas tak moc mys nepotrebuju, a na takovou administraci serveru pres SSH je mys na nic.
Lemur
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cache 21. 10. 2005 23:16

Momentalne mam opticku mys za 129sk z carefouru a som spokojny :D

A tu je foto toho zazraku :)
Obrázek
Můj bože, to je budoucnost! Mí rodiče, přátelé, má dívka.. Už je nikdy neuvidím.. JUPÍÍÍÍÍÍ! (Fry s1e1)
cache
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zelik 22. 10. 2005 11:09

Já mam tu co má hodně lidí,mam jí už pár let-Genius netscroll+eye chtěl bych jinou,ale nevim jestli to má cenu,tahle mi vždycky při hraní Q3A ucukává a já se tam točim ja debil:)
Ještě mam jedu Logitech+klávesnice,bezdrátová,ale tu už nepoužívam,mě nebavilo jí furt nabíjet :)
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 22. 10. 2005 14:06

Zelik ja mam take Logitech WIRELESS klavesnice+mys
a baterie me v klavesnici vydrzi mesic a dele a v mysi tak 14 dnu nevim co mas ty... ale ja si opravdu nestezuji
Thomas Alva Edison je chlap kvůli kterému musíme dělat na tři směny.
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Zelik 22. 10. 2005 16:28

No já myslim,že v klávesnici mi baterky vydželi snad i rok :) a ta klávesnice je hodně dobrá(ale já používam nejhorší sr*č co je,Chicony-nedá se an tom psát,stojí asi 100,-)ale ta myš to bylo nabíjení každý dva dny,no ale je pravda,že jsem v tu dobu hrál s bracháou snad i 10hodin denně hry :twisted:
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 22. 10. 2005 16:46

Zelik to ze klavesnice stoji 100kc nebo 10000 nehraje roli jsou dulezitejsi faktory napr. jak ti sedne do ruky apod. ;)
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod Zelik 22. 10. 2005 16:54

No právě ta dražší je fakt dobrá,skvělý tlačítka,hodně multimediálních tlačítek,dobrej stisk atd. a ta za 100,- je fakt hrozná,špatně se píše,minimum kláves...
Zelik
Nadšenec

Odeslat příspěvekod 2Pix 22. 10. 2005 17:03

ja shanim NB like klavesnici :-)))) ... na ty se mi pise uplne bombove :-)
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 22. 10. 2005 17:47

Zelik neni pravda ;) u jednoho kompu mam klavesnici za 2kila a je lepsi nez kamosova za litr

2Pix jj znam :)
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 22. 10. 2005 17:48

jinak : sedim tu u nejaky standartni ***** klavesnice, des a bes a nechtej nam ji vymenit za jinou :-( ... potom co sem si sem musel koupit repraky, tak si snad jeste budu nosit klavesnici z domova (teda doufam ze mi vyjde ten pohovor, pak tu na to kaslu :-D )
Ďžojn dhe ármy of kočičkas a čičintas.. džojn dhe bradrhůd.. ól jů nýd is tu konvert jour avatar tu a kočička ór čičinta.. Kočičkas and Čičintas strajks bek.. Kočičkas and Čičintas růls dhe vórd .. end ví vil strajk on dhe ívl činčilás end kil dhem ól !
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 22. 10. 2005 17:54

2pix :mrgreen:
jdes delat sekretarku? :))
IcemanCZ
Přeborník

Odeslat příspěvekod 2Pix 22. 10. 2005 18:04

Ice .. ne ne .. do siti :-)))

a sekretarku ? .. ja neumim kafe ... ale sem neplodnej :-D ...
2Pix
Přeborník

Odeslat příspěvekod kubakod 22. 10. 2005 18:11

Mam mysu za 550 Kc, ale nestoji za nic, takze az bude chtit nekdo tip na vanocni darek... :-) Ma teda fajn design, ale po asi 15 mesicich zacala dost blbnout - misto jednoho kliku udela dva apod. Docela zavazny problem. Ted toho zas nechala, ale stejne pude. Prepokladam poridim nejaky bezdratovy set multimedialni klavesnice a mysky.
kubakod
Návštěvník

Odeslat příspěvekod IcemanCZ 22. 10. 2005 18:24

kubakod to je normalni, zivotnost mysi pri dennim pouzivaji je dva max tri roky
15mesicu me vydzela levna sita :)

2Pix :mrgreen: lol
IcemanCZ
Přeborník

Předchozí stránkaDalší stránka