mini pracka zkusenosti nazory?

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod flees 10. 7. 2008 22:36

ahoj shanim neco podobneho jako toto http://www.tvproducts.cz/cz/detail/ukli ... minipracka muze mi nekdo rict vlastni zkusenosti s timto nebo podobnym vyrobkem? zajima mne jestli je to teda vubec funkcni a pouzitelne- nejde ani o to ze bych v tom pral monterky ale spis kazdodenni drobne veci jako ponozky, spodni pradlo pripadne nejake triko nebo kosili jen tak preprat
flees
Návštěvník

Odeslat příspěvekod cumel30 10. 7. 2008 22:42

No podľa môjho názoru to nemôže dobre vyprať,ale ako mixér by to mohlo byť dobré,viem o čom píšem,lebo už si pár rokov periem zo šiestym zmyslom.Ale na drobné veci,napr.boxery,tangáče,tričká,podprdy to možno postačí.Také niečo podobné používam na miešané drinky. :potichu :potichu
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod flees 11. 7. 2008 05:17

cumel: tak nerikam primo tento produkt jen jsem to tu dal jakko priklad proste shanim nejakou minipracku :-)
flees
Návštěvník

Odeslat příspěvekod jezek 11. 7. 2008 05:27

No kupovali jsme to tchýni.Vydrží poměrně dlouho,když v ní moc nepereš,respektive vůbec.
Rozpadla se asi po půl roce,kdy se v ní pralo cca 2x týdně.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod Noovo 11. 7. 2008 07:44

flees: no nevim mne tohle prijde zbytecne vyhazovani penez, ty si nemuzes dovolit pracku normalni a nebo na ni nemas misto?

to je to same jako prani jedne pritelove kamaradky, ze by chtela mini mycku pro dva lidi :-D ...to je taky zbytecne vyhazovani penez...jeji pritel vtipne dodal, ze stejne nadobi myje on :lol:
A jednoho teplého červnového dne se narodila Noovo:))

Love is a Losing Game

VENUS=Noovo :)

BYLO TO SILNĚJŠÍ NEŽ JÁ...Valmont (a já to také ráda používám:))
Noovo
Přeborník

Odeslat příspěvekod cumel30 11. 7. 2008 10:23

Kúp radšej normálnu práčku plnenú zhora,alebo bubnovú,bubnová je lepšia,lebo to je zbytočné vyhodenie prachov.
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod wollkow 8. 7. 2009 13:33

Pišu pozde ale nekomu treba pomuze.
Já si koupil za 1.500 kc minipracku Clatronic MWA 3101 u nakupni-dum.cz, ted uz se nabizi model MWA 9481 CB za stejne penize. Mám ji 1,5 roku, peru kazdy tyden hlavne tricka a ponozky, pak pravidelne obcas i kalhoty a mikiny. Pere skvele (obvykle peru na 3x po 10 min, poprve s praskem (v prip. potreby dele nez 10 min.) pak 2x proplachnout jen vodou), pohodlna obsluha (ale musi byt v dosahu plnici hadice kohoutek s teplou a studenou vodou a kam vypoustet vodu v dosahu).
Poruchy:
- nejdriv mi dole popraskala vypousteci hadice takze zacala trochu tect tak jsem to opravil a postavil ji rovnou do sprchoveho koutu kam rovnou vypoustim vodu
- opotreboval se klinovy remen asi po roce (delal dost velky ramus jak nesedel na kolech). Novy jsem koupil cca. za 150 kc (NOLT S.R.O. - ŘEMENY A ŘEMENICE, Průběžná 7, Praha 10, 602 225 671)
- ocevidne prave kvuli trochu sirsimu remenu mi ted nedavno prasklo hnaci kolecko od motoru coz budu ted resit, jinak porad pere a jsem rozhodne spokojen, ono ani neni skoda si koupit novou za 1.500 a srarou mit na nahradni dily...

Pak se nabizi velmi podobna Domo-Bielmeier MW 300 a podle parametru i trochu lepsi za podobne penize.

Jeste jsem nasel poradnou minipracku Romo EURONOVA 1000 i s odstredenim ale ta uz je pres 10.000 kc draha

Z TV Products rozhodne bych nic nebral, nebo v tom mixeru prat maximalne jen ponozky a pradlo.
Jestli žít tak dobře.
wollkow
Čtenář

Odeslat příspěvekod aquarkko 10. 7. 2009 11:39

to ti teda řeknu, že už radši investuj do normální...tzv. "cestovní pračka" nic nevypere...
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod wollkow 11. 7. 2009 07:47

aquarkko píše:to ti teda řeknu, že už radši investuj do normální...tzv. "cestovní pračka" nic nevypere...

Kdyby se mi tady nekam vesla tak uz je tady davno. Prispivej sem prosim podle tema.
Jestli žít tak dobře.
wollkow
Čtenář

Odeslat příspěvekod aquarkko 12. 7. 2009 08:34

za dobrotu na žebrotu :P seš tady moderátor? ne. tak mi nemáš co nakazovat
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod teplice 14. 7. 2009 10:57

aquarkko: respekt.
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009

Odeslat příspěvekod Michal P 14. 7. 2009 20:23

aquarkko píše:za dobrotu na žebrotu :P seš tady moderátor? ne. tak mi nemáš co nakazovat

:hm přemýšlím co bych ti nakázal :hm

:mrgreen:
...
Michal P
Přeborník

Odeslat příspěvekod Slonik 20. 7. 2009 19:19

Tak si roztrhejte občanky :-)

k tématu: tuhle věc jsem měl půjčenou a musím říct, že jsem jí s radostí vrátil. Praní v kýblu dosahovalo řádově lepších výsledků než tenhle podivný Mixér. Momentálně jsou na trhu i velmi malé normální pračky, které se vejdou téměř kamkoliv
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Odeslat příspěvekod aquarkko 22. 7. 2009 14:03

velmi malá znamená...?
aquarkko
Legenda

Odeslat příspěvekod Slonik 22. 7. 2009 15:28

VxŠXH
69,5×51×44

nebo pokud chceš úzkou, tak třeba 85x60x33
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert

Další stránka