Nevěra na pracovišti

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 9. 2008 23:13

tak to chodí na světě.... :-D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod snowboarder 15. 9. 2008 23:45

AiR píše:ja jsem take zenaty ;)

:-O to je hrozný, když musíš.. :-/
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod AiR 16. 9. 2008 06:25

Musim jako co?
AiR
Čtenář

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 9. 2008 07:09

Je to choulostivá situace. Sám jsem byl na svém bývalém místě svědkem něčeho podobného. Oba dva byli hlavními aktéry pro pobavení ostatních, když jakoby nenápadně chodili spolu na oběd apod.
Nepletl bych se do toho. Pochybuju, že bude mít šéf pochopení pro důvěrný pohovor na téma "Já i ostatní o tom víme a nelíbí se nám to". V lepším případě to popře, v horším se staneš terčem mobingu.
Pokud chceš někomu posílat anonym, spíš bych volil jejího přítele...
anonymni

Odeslat příspěvekod zamis 16. 9. 2008 07:17

ja bych se jim do toho nepletl. takovy veci se stavaji. at hodi kamenem ten, kdo nikdy nepychal s nikym z prace
Když spočítat znáš hromadu svých zisků a na jediný hod vše riskovat, zas po prohře se vracet k východisku a nezavzdychnout nad mořem svých ztrát, pak vítěz na širé jsi zemi.

Já jsem ten člověk, před kterým Vás rodiče varovali.
zamis
Legendární avatar Pauzy
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 16. 9. 2008 07:18

Já házím...co je v domě, není pro mě :idea:
anonymni

Odeslat příspěvekod jezek 16. 9. 2008 07:42

Taky házím :D

2Jintaj:Ono je taky důležité,jaký je ten dotyčný.Ne všude můžeš být okamžitě terčem mobingu.Třeba u nás bych si to nedokázal ani představit.Blbce z Tebe udělají,ale nic "horšího".
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AiR 16. 9. 2008 10:01

no ja bych se jim do toho nepletl, at si delaji co chteji, pokud by to nemelo primy vliv na moje pracovni vytizeni, to me trapi, ze ja tu hakuju jak blbej a nekdo nemusi delat nic a duvodem je prave tento vztah

ten anonym na pritele je dobry napad, ikdyz si nejsem jisty, ze by to k necemu bylo, ale hlavne na nej nemam zadny kontakt
AiR
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 17. 9. 2008 18:21

Ahoj všem,

AiR měl bys zvážit veškerá pro a proti. Zvážit do jaké míry Tě Tvé pracovní vytížení pouze štve (spíše než zatěžuje). Z druhé strany si představit vše, co by se mohlo stát, pokud bys onu věc oznámil ,,pachatelům", popř. někomu jinému.
Do svých úvah zařaď i odhad, jak dlouho si myslíš, že onen vztah vydrží.

Pakliže si vezmeme onen sexuálně vytížený pár, pak zcela určitě ON bude mít velmi omezený smysl pro vnímaní reality, protože když je chlap v zajetí ,,hormonů", tak moc nepřemýšlí a jde za vůní ženského těla. Co se týká jí, tak jde o to, do jaké míry je ,,zaláskovaná, či uchvácena jeho sexem.

Tudíž z mého pohledu je spíše vhodnou volbou jít za ní a naznačit jí, že ostatní o jejich vztahu vědí, což jim přejí, avšak protože jim přibylo práce, tak jsou dost naštvaní. Něco v tomto směru. Ale bez přesných informací a znalosti detailů situace atp. je těžké dobře poradit.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AiR 17. 9. 2008 19:10

urcite souhlas

jenom jeste poznamka: oni vedi, ze uz to o nich vsichni vedi, ale delaji jako ze se nic nedeje
one kolegyni uz to bylo naznaceno, ale jedine co udelala, ze bezela za sefikem a postezovala si mu

jeste me napadlo, ze bych z toho mohl i tezit, protoze kdybych se sefovi zminil o tom, ze to vim, tak bud muze byt reakce bububu a nebo taky nejaka zaplata, abych v tom nestoural ;)
AiR
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 17. 9. 2008 20:25

Upřímně řečeno --- tam na pracovišti, kde se ,,cosi" děje, šéfové o tom vědí, ale neřeší to ... tam hrozí problém. Navíc bych si dovolil říct, že ONI šéfové asi nejsou osazeni do ideální pozice. Prostě zřejmě nemají na to, dělat šéfa kolektivu. Ono je totiž třeba, občas udělat i nějaké zásadnější/nepříjemné rozhodnutí.

...AiR, abys v tom svém ,,výletě" za levným ziskem, neztratil víc, než získáš ;-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AiR 18. 9. 2008 06:24

To byla jen uvaha, rozhodne se nechci poustet na tenky led.
AiR
Čtenář

Odeslat příspěvekod jezek 18. 9. 2008 07:53

Do toho bych se rozhodně nepouštěl.Jak píše MgX,pokud to šéfstvo ví a nic s tím nedělá,bude pro ně jednodušší Tě hned na začátku nějak "potrestat".
Ještě jedna věc,jde poznat,kdo danou práci nakonec udělá? Možná by stačilo naznačit,ať se vedení koukne,kdo vlastně poslední dobou dělá a kdo ne...
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 18. 9. 2008 12:22

a co takhle narafičit to, aby partner/-ka jednoho z těch dvou přišla do práce a otevřel/a dveře zrovna ve chvíli, kdy se k sobě budou mít? jestli to teda jde...řešení zvenku, a ty bys byl z obliga :wink:
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Malignus 18. 9. 2008 12:55

Je sem proti vztahum na pracovisti. 8-)
Malignus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků