Nevěra na pracovišti

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod AiR 13. 9. 2008 21:07

Priklad: Nadrizeny, zenaty, prave cekajici sve prvni dite, jeho zena pracuje ve stejne firme.
Podvadi ji se svoji podrizenou, svobodnou, mladsi nez jeho zena, krom toho ma pritele.

Nejen, ze to povazuji z lidskeho hlediska za nemoralni, ale co je jeste horsi, ma to samozrejme vliv na pracovni vykon jak nadrizeneho tak podrizene, jelikoz jedine co maji v praci na starosti je si posilat maily a SMS, jejich praci pak musi delat ti okolo.

Jak postupovat, aby se co nejmin ublizilo, ale aby konecne zacali delat svoji praci a nepretezovali ji sve kolegy?

Diky 8-)
AiR
Čtenář

Odeslat příspěvekod S-Tony 13. 9. 2008 21:18

Poslat nadřízenému anonym, že jestli to neukončí tak se to doví jeho žena.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 9. 2008 21:24

To je ale docela dobrý nápad, zvlášť na internetu není problém se tvářit anonymně. Takže stačí třeba založit jen pro tento účel anonymní e-mailový účet a...
Deleted user

Odeslat příspěvekod AiR 13. 9. 2008 21:49

no nad tim uz jsem take premyslel, ale ma to sva uskali
zenou mu vyhrozovat nemohu, myslim si, ze o tom vi
anonymita je pouze castecna a myslim si, ze by byl schopny se dopidit

premyslel jsem o tom, ze bych mu to rekl na rovinu, ale myslim si ze to nevezme a budu mit pouze problemy

je to vazne slozita situace a nikomu bych to nepral ;(
uplne nejlepsi na tom je, ze to vedi asi i jeho nadrizeni, ale ikdyz by s tim neco delat meli, tak nedelaji, asi se do toho take nechteji montovat

jsou tu i takove ulety jako sluzebni cesty s ubytovanim pres noc za firemni penize atd.
AiR
Čtenář

Odeslat příspěvekod jezek 15. 9. 2008 06:13

Tohle bohužel taky znám. Jesti má cenu mu to říkat,to musíš posoudit sám.Třeba v mém případě to bylo úplně jedno (nebyl jsem ani jednou zůčastněnou stranou,dověděl jsem se to pak od vytýkatele).Můžeš to každopádně risknout.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod cumel30 15. 9. 2008 21:48

S-Tony píše:Poslat nadřízenému anonym, že jestli to neukončí tak se to doví jeho žena.

A si vezmi príklad,že sa nadriadený dozvie,kto bol ten anonym.Dnes aj steny majú uši :hm :hm
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AiR 15. 9. 2008 21:56

no prave, tak snad kdyz seberu odvahu, tak mu to reknu, ale nerad bych prisel o misto, na druhou stranu, kdyz se to samo nevyresi, tak budu muset dat vypoved sam, protoze me to uz neba ;(
AiR
Čtenář

Odeslat příspěvekod snowboarder 15. 9. 2008 22:20

když ho pošleš odněkud z kavárny, tak se nic nedozví :-)) nebo přes operu mini :D

jako nechci udávat, ale hlásit se to musí :pozor
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 9. 2008 22:26

Moc jsem to nepochopil, ale jestli ty nejsi přímým učastníkem nebo to na tebe nemá nějaky vliv tak se do nich nestarej.. A jestli myslíš že to jejich muchlování je na úkor výkonu práce, či jim to snad závidíš že oni se flákají a mají stejné prachy jako ty tvrdě pracující tak se taky flákej a máš to...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AiR 15. 9. 2008 22:29

tak vliv to na me prave ma
a flakat se nechci, chci jen, abych nedelal praci za druhe resp. aby zamilovany parecek nedelal nic (a bral za to plat) a ostatni v tymu musej o to vic makat, aby se to vsechno stihalo
AiR
Čtenář

Odeslat příspěvekod snowboarder 15. 9. 2008 22:29

I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. :mrgreen: Takovej náš Mrkvička :mrgreen:
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod cumel30 15. 9. 2008 22:35

AiR píše:no prave, tak snad kdyz seberu odvahu, tak mu to reknu, ale nerad bych prisel o misto, na druhou stranu, kdyz se to samo nevyresi, tak budu muset dat vypoved sam, protoze me to uz neba ;(

Alebo začni si z nadriadeného ženou a vyje*eš s ním aj s kolegami,už keď chceš dať tú výpoveď.Ale ja by som nedal výpoveď a zbalil nadriadeného ženu. 8-)A nerobil by som za kolegov ich prácu,nie som žiadny otrok kua. 8-)
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AiR 15. 9. 2008 22:52

ja jsem take zenaty ;)
AiR
Čtenář

Odeslat příspěvekod cumel30 15. 9. 2008 22:58

AiR píše:ja jsem take zenaty ;)

Mmmhmm tak to je problém,tak proste len nerob prácu za kolegov a skús to nejako prežiť. ;-)
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AiR 15. 9. 2008 23:09

ale ty musis delat praci, kterou ti sef da a nemuzes mu vpalit do ksiftu, proc to neudela tva kolegyne, kdyz je to jeji prace, protoze ona nema cas, jelikoz musi pro sefa delat jine pro neho dulezite veci ;(
AiR
Čtenář

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků