Nevěra na pracovišti

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod AiR 13. 9. 2008 22:07

Priklad: Nadrizeny, zenaty, prave cekajici sve prvni dite, jeho zena pracuje ve stejne firme.
Podvadi ji se svoji podrizenou, svobodnou, mladsi nez jeho zena, krom toho ma pritele.

Nejen, ze to povazuji z lidskeho hlediska za nemoralni, ale co je jeste horsi, ma to samozrejme vliv na pracovni vykon jak nadrizeneho tak podrizene, jelikoz jedine co maji v praci na starosti je si posilat maily a SMS, jejich praci pak musi delat ti okolo.

Jak postupovat, aby se co nejmin ublizilo, ale aby konecne zacali delat svoji praci a nepretezovali ji sve kolegy?

Diky 8-)
AiR
Čtenář

Odeslat příspěvekod S-Tony 13. 9. 2008 22:18

Poslat nadřízenému anonym, že jestli to neukončí tak se to doví jeho žena.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník

Odeslat příspěvekod Deleted user 13. 9. 2008 22:24

To je ale docela dobrý nápad, zvlášť na internetu není problém se tvářit anonymně. Takže stačí třeba založit jen pro tento účel anonymní e-mailový účet a...

Odeslat příspěvekod AiR 13. 9. 2008 22:49

no nad tim uz jsem take premyslel, ale ma to sva uskali
zenou mu vyhrozovat nemohu, myslim si, ze o tom vi
anonymita je pouze castecna a myslim si, ze by byl schopny se dopidit

premyslel jsem o tom, ze bych mu to rekl na rovinu, ale myslim si ze to nevezme a budu mit pouze problemy

je to vazne slozita situace a nikomu bych to nepral ;(
uplne nejlepsi na tom je, ze to vedi asi i jeho nadrizeni, ale ikdyz by s tim neco delat meli, tak nedelaji, asi se do toho take nechteji montovat

jsou tu i takove ulety jako sluzebni cesty s ubytovanim pres noc za firemni penize atd.
AiR
Čtenář

Odeslat příspěvekod jezek 15. 9. 2008 07:13

Tohle bohužel taky znám. Jesti má cenu mu to říkat,to musíš posoudit sám.Třeba v mém případě to bylo úplně jedno (nebyl jsem ani jednou zůčastněnou stranou,dověděl jsem se to pak od vytýkatele).Můžeš to každopádně risknout.
Čeština je freeware, nikoliv open-source. To znamená, klidně ji používej zdarma, ale neupravuj ji!
PC, PS4, PS3, PS Vita, New 3DS XL
jezek
Přeborník

Odeslat příspěvekod cumel30 15. 9. 2008 22:48

S-Tony píše:Poslat nadřízenému anonym, že jestli to neukončí tak se to doví jeho žena.

A si vezmi príklad,že sa nadriadený dozvie,kto bol ten anonym.Dnes aj steny majú uši :hm :hm
Je ťažké byť pako,konkurencia je veľká.
Nad alkoholom ešte nikto nevyhral,len ja som remizoval.
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod AiR 15. 9. 2008 22:56

no prave, tak snad kdyz seberu odvahu, tak mu to reknu, ale nerad bych prisel o misto, na druhou stranu, kdyz se to samo nevyresi, tak budu muset dat vypoved sam, protoze me to uz neba ;(
AiR
Čtenář

Odeslat příspěvekod snowboarder 15. 9. 2008 23:20

když ho pošleš odněkud z kavárny, tak se nic nedozví :-)) nebo přes operu mini :D

jako nechci udávat, ale hlásit se to musí :pozor
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 9. 2008 23:26

Moc jsem to nepochopil, ale jestli ty nejsi přímým učastníkem nebo to na tebe nemá nějaky vliv tak se do nich nestarej.. A jestli myslíš že to jejich muchlování je na úkor výkonu práce, či jim to snad závidíš že oni se flákají a mají stejné prachy jako ty tvrdě pracující tak se taky flákej a máš to...
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost...

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne.. Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zase něco říct, ale on zase něco řekne.

Mondeo 2.5 V6
MarkFX
Legenda

Odeslat příspěvekod AiR 15. 9. 2008 23:29

tak vliv to na me prave ma
a flakat se nechci, chci jen, abych nedelal praci za druhe resp. aby zamilovany parecek nedelal nic (a bral za to plat) a ostatni v tymu musej o to vic makat, aby se to vsechno stihalo
AiR
Čtenář

Odeslat příspěvekod snowboarder 15. 9. 2008 23:29

I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. :mrgreen: Takovej náš Mrkvička :mrgreen:
::: Vyzkoušejte aplikaci SuperFórum pro Android http://goo.gl/3OyV6 :::
snowboarder
SuperDatel 2009

Odeslat příspěvekod cumel30 15. 9. 2008 23:35

AiR píše:no prave, tak snad kdyz seberu odvahu, tak mu to reknu, ale nerad bych prisel o misto, na druhou stranu, kdyz se to samo nevyresi, tak budu muset dat vypoved sam, protoze me to uz neba ;(

Alebo začni si z nadriadeného ženou a vyje*eš s ním aj s kolegami,už keď chceš dať tú výpoveď.Ale ja by som nedal výpoveď a zbalil nadriadeného ženu. 8-)A nerobil by som za kolegov ich prácu,nie som žiadny otrok kua. 8-)
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod AiR 15. 9. 2008 23:52

ja jsem take zenaty ;)
AiR
Čtenář

Odeslat příspěvekod cumel30 15. 9. 2008 23:58

AiR píše:ja jsem take zenaty ;)

Mmmhmm tak to je problém,tak proste len nerob prácu za kolegov a skús to nejako prežiť. ;-)
cumel30
Poslední varování

Odeslat příspěvekod AiR 16. 9. 2008 00:09

ale ty musis delat praci, kterou ti sef da a nemuzes mu vpalit do ksiftu, proc to neudela tva kolegyne, kdyz je to jeji prace, protoze ona nema cas, jelikoz musi pro sefa delat jine pro neho dulezite veci ;(
AiR
Čtenář

Další stránka