Tipy na výlet

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod huncut 23. 5. 2005 18:29

Máte nějaký? Jde mi pouze o výlety z našich luhů a hájů :)

Já například mohu začít doporučením Teplicko Adršpašských skal, kde jsem byl minulý víkend. Dovoluji si tvrdit, že jsou to nejkrásnější skály u nás. Pravdu pěkné vyhlídky, cedulemi popsané tvary skal, které něco připomínají, paráda. Pokud porovnám například s Prachovskými skalami, tak jednoznačně hlasuji pro Adršpach :)
huncut
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq 23. 5. 2005 20:52

Kolo a hurá na Lipno, možná to zní blbě, ale kolem Lipna se super jezdí na kole a je tam krásná krajina (teda aspoň byl, když jsem tam byl před pár lety) ;)
.: Powered by Dell Latitude D505 & SE W800i :.
mareq
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Alias 17. 6. 2005 20:47

No tiež by som niečo ocenil niečo v blízkosti slovenských hraníc, chodievame na moravu do dedinky Veselí nad moravou,no naposledy čo sme tam boli ubytovaný na kúpalisku tak celý čas pršalo a bolo zima to bolo v auguste tak snáď tento rok to vyjde
Alias

Odeslat příspěvekod Fido+ 17. 6. 2005 22:01

Nadherna krajina je kolem Berounky. Je to z Prahy kousicek a fakt to stoji za to.
Pak treba Certovy hlavy kousek za Melnikem.
Fido+
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 18. 6. 2005 01:57

Pohansko... velkomoravské hradiště u Břeclavi... krásná příroda... a ještě je blízko lednickovaltický areál...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod tOplOaDer 18. 6. 2005 17:49

dneska jsme si udelal vylet na kole stezkou z Modřan přes Zbraslav (zoo malinká) do radotína a zpatky :)..fakt se mi to libilo..
tOplOaDer
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AndrewJ 18. 6. 2005 20:09

Dneska jsem byl na Pálavě, a tam je úplně nádherně...
AndrewJ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod iwigirl 18. 6. 2005 20:11

Branžež v Českém ráji na kolech-nemá chybu!
iwigirl
VIP uživatelka
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Asspenn 19. 6. 2005 08:27

Fido+ píše:Nadherna krajina je kolem Berounky. Je to z Prahy kousicek a fakt to stoji za to.
Pak treba Certovy hlavy kousek za Melnikem.

Berounka souhlas - z Višňové až do Radotína.
Čertovy hlavy - a ještě tam všude kolem rostou houby ;-)
squote="tOplOaDer"]dneska jsme si udelal vylet na kole stezkou z Modřan přes Zbraslav (zoo malinká) do radotína a zpatky ..fakt se mi to libilo..l/quote]
Příště to zkus ze Zbraslavi od zámku na Karlštejn, dá se i pěšky a hrad se vyloupne z naprosto neočekávaného pohledu (pro ty kdo tam zatím byli jen autem nebo vlakem).
equote="iwigirl"]Branžež v Českém ráji na kolech-nemá chybu!c/quote]

Ono i pěšky ... na gymplu jsme tam jezdili rok co rok na čundr s pokračováním přes Pařez, Jinolické rybníky a zakončením a rybníků s krásnými názvy Nebák a Věžák (Jak dostat tatínka do polepšovny).

Dál můžu (hlavně na kolech) doporučit Českomoravskou vysočinu v okolí Hlinska (Borová, Studnice, Kameničky) až po Herálec a Svratku a pak okolí Nového Města na Moravě.
Prý je chytré učit se z vlastních chyb. Přijde mi chytřejší učit se z chyb jiných, nejlíp pak z chyb těch chytrých, a vlastní radši nedělat.
Asspenn
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bigdoc 19. 6. 2005 12:21

Jeseníky, to jsou moje hory: všude se dá výborně chodit, docela dost chat pro přespání, nádherná příroda, hluboké lesy, přitom je to dost vysoko (dost "divočina").
bigdoc
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Howard 20. 6. 2005 08:40

Ja pojedu do Krkonoš a budu bydlet ve Šp.Mlýně.
Have you tried to turn it off and on again?
Windows je ... nikoliv Windows jsou (Windows is ...)
Howard
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod includes 18. 8. 2005 09:29

Já pojedu k nejbližšímu rybníku co uvidim.....
includes
VIP uživatel
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 18. 8. 2005 11:35

Já bych doporučoval celodenní projíždku na parníku v praze.
odjíždí se od Karlova mostu. nevím kam se přesně jede, ale kamarád z holkou se byl projet a ukazoval mi fotky. Je to fakt nádhera.
Na celý den to stojí jen asi 350 Kč na osobu. Čož když si vememe v úvahu že hodinová návštěva hradu dneska výjde na 150 Kč a 30 minutový oblhídkový let letadlem stojí 600 Kč tak to není tak moc.

Projížďku mám v plánu při přístí návštěvě prahy.
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vilik 24. 8. 2005 18:04

mareq píše:Kolo a hurá na Lipno, možná to zní blbě, ale kolem Lipna se super jezdí na kole a je tam krásná krajina (teda aspoň byl, když jsem tam byl před pár lety) ;)

Souhlas. Krajina kolem pravého břehu Lipna je nádherná. Doporučuji zajet na Svatý Tomáš. Celý pravý břeh byl dříve nepřístupný (pohraniční pásmo).
vilik
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Pension21 17. 10. 2005 10:45

Doporučujeme levné ubytování v Krkonoších apartmánového typu - vhodné pro rodinnou dovolenou, turisty, lyžaře. Maximální kapacita Pensionu21 Vrchlabí je 20 lůžek ve třech apartmánech. Každý apartmán má svoji plně vybavenou kuchyňku, toaleta se sprchou. Více na http://www.pension21.cz Na Vaši návštěvu se těší Pension21 Vrchlabí.
Pension21

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků