Problém s kolem

Vlastní aktivita, soutěže, různá mistrovství, rady a tipy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod mana27 27. 5. 2011 09:03

Jel jsem na běžnou vyjížďku a z ničeho nic se mi zadrhlo zadní kolo. Po bližším prohledání jsem zjistil, že mi ulětělo asi pět špic, tím se kolo pokřivilo a nelze jim už otáčet. Co přesně se stalo? a jak mám teď postupovat, pokud přijdu do servisu a kolik mě to bude zhruba stát? Dík
mana27
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 5. 2011 11:29

tak to nechápu jestli ti uletěly najednou nebo postupně a ty sis toho nevšiml.. :D Jinak špice stojí jedna pár korun, tam bude spíš dražší ta práce, ale tipoval bych to do 2 stovek celkově.. snad i mín..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod markus48 27. 5. 2011 11:38

ja si myslim ze to bude viac, predpokladam ze sa ohol rafik a to by som po niecom takom asi kupil novy plus dal prespicovat cele koleso(naposledy som to daval robit asi pred 6timi rokmi takze cenu netusim)
markus48
Čtenář

Odeslat příspěvekod MarkFX 27. 5. 2011 16:29

nevim jak hrozně je to ohlý, ale řekl bych že stačí přidat chybějící špice a vycentrovat..
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod bruk600 27. 5. 2011 17:46

Záleží na tom, jak je kolo staré a co už má najeto a zda už není "obržděný" ráfek a taky osa může být už ojetá. Za výměnu drátů a vycentrování by si mohl mechanik naúčtovat tak 1h práce a to by mohlo dělat 250-300Kč a nové kolo se tím z toho nestane. Pokud má kolo něco odjeto, tak bych se poptal v prodejně na celé nové zadní kolo. Obyčejnější by mohlo vyjít tak odhadem na 800Kč.
bruk600
Čtenář


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků