Češi přijdou kvůli LS o demokracii

Vrcholová i místní politika; vláda, zákony, soudy

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Chichi 8. 5. 2009 17:26

"Lid je veškerým zdrojem státní moci". Čeští občané propůjčili svoji moc ve volbách na jedno volební období našim politikům. Bohužel naši politici tu propůjčenou moc od českých občanů dali zadarmo a navždy bruselským úředníkům. Takže my lid České republiky už nejsme veškerým zdrojem státní moci. Bohužel napálili nás a sebrali nám demokracii. My jako lid už v budoucnu neovlivníme politiku ve své vlastní zemi. Rozhodující moc bude mít vždy bruselský úředník. Ja nevím jestli jste dost inteligentně vyspělí abyste v tom viděli onu krádež ale aspoň sem to zkusil.
Nick: Chichi; Povolání: Nosič dříví do lesa; Zájmy: Hledání dříví
Chichi
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 8. 5. 2009 17:35

Co to znamená "inteligentně vyspělí" ? :D
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 8. 5. 2009 17:43

A co je to to "LS" ?
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 8. 5. 2009 17:43

ls je jeden ze základních příkazů operačního systému Unix. Slouží k vypsání obsahu adresáře.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mareq0 8. 5. 2009 17:45

Aha Lisabonská smlouva, už vím, nějak mi to nedošlo :hm

Jelikož jsem odpůrcem EU, tak jsem logicky i odpůrcem LS. Zbytečná a nadbytečná byrokracie...
Obešel já polí pět!
mareq0
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Andrew_R 8. 5. 2009 23:22

Nemyslím si, že by se jednalo o něco značně závažného, rozhodně ne více, než je současný stav, kdy vlády všech západních zemí neustále produkují nesmyslné množství iracionálních regulací a intervencí do všeho možného, místo toho aby limem umožnili žít svobodně, tj. v souladu se svojí přirozeností, -tedy aby státy byly nástroje pro ochranu lidských práv.
To say 'I love you' one must know first how to say the 'I.'
Andrew_R
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 9. 5. 2009 08:39

Fakt je takovy, ze vetsine lidem je nejaka LS ukradena a vubec netusi o co jde. Netusi, zda se jich to tyka ci nikoliv.

V budoucnu je zadelano na to, aby se Brusel a potazmo organy EU staly uhlavnim nepritelem vsech jejich obyvatel. Cele to je delane ve stylu "o nas bez nas".
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod S-Tony 9. 5. 2009 10:18

Ať jsem zvolil koho chtěl, tak stejně většinou neprosadili to co slibovali. Takže mým hlasem pro konkrétní politiky jsem už bez EU neovlivnil to co jsem chtěl.
Takže v čem je to teď jiné?
Když se smíříte s tím, že život už nic nového nepřinese, tak teprve to je ten okamžik, kdy všechno důležité teprve začíná...
S-Tony
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod -pb- 9. 5. 2009 20:39

Chichi píše:"Lid je veškerým zdrojem státní moci".

to jest ovšem katastrofa :-S
-pb-
Návštěvník

Odeslat příspěvekod nazdar (novy) 14. 5. 2009 19:55

:oboze Nejsem stoupencem LS,ale na druhé straně budiž řečeno,že lid je v naší zemi na vedlejší koleji,pokud se jedná o podstatná rozhodování.Sice jsme si zvolili jakési poslance,ale bohužel jsou neodvolatelní a podle toho se chovají."Ulice" jim nemá do jejich pletichaření co mluvit.Proč je takový odpor politiků k národním referendům?Nezavání to diktaturou pod pláštíkem demokracie?Důležité je,kdo si politiky koupí a komu musí splácet dluhy za mediální podporu před zvolením.Lisab.smlouva skutečně vyvolává v současné podobě řadu nepříjemných pocitů z pohledu malých států.Kde je záruka,že se skutečně nebudou zase naši občané stěhovat z pohraničí,že straším?Ale kdepak,jen si srovnejte podrazy na naši ekonomiku při uzavírání tzv.přístupových smluv.Dnes se sem dováží 40 % vepřového masa,dovážíme cukr !Stagnuje ovocnářství o chovu skotu raději nemluvě a proč to všechno? No protože větší státy vesele dotují své zemědělce a ti mají tak možnost vyvážet tam,kde si to nesmí vypěstovat.No to snad stačí na malou ukázku.
po trávě se nechodí,tráva se hulí
nazdar (novy)
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Dj Smolíček 16. 5. 2009 13:29

ja jsem tez odpurce LS. ztracime suverenitu, kterou jsme si pracne ziskali v listopadu 1989. jak jiz bylo receno... lid je veskerym zdrojem moci a sverit politiku do jine zeme, je naprosto absurdni. jak muze
" bruselcan " vedet, jake problemy zaziva cesky lid, ktery ma uplne jine mysleni? je sice pravda, ze kolikrat nedokaze porozumnet a pomoci ceskemu lidu ani CESKY politik, ale realna sance na porozumneni a souciteni tu stale je.dockam se nejake odpovedi. bruselsky politik nebude ani vedet, co po nem vlastne chcete.
36°
Dj Smolíček
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 16. 5. 2009 13:33

vsichni tu rikaji, ze ztracime suverenitu a blablabla. tak si ted na chvili predstavme, ze jsem trotl, co o LS neslysel ani z vlaku a iq mam nekde na urovni mezi fotbalistou a Katkou Žak a vy mi mate za ukol vysvetlit, co presne to teda ztratime. konketni veci, nic jinyho nepochopim. tak jsem zvedav, co z vas vypadne.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Anonymous 16. 5. 2009 13:40

jannnn píše:iq mam nekde na urovni mezi fotbalistou a Katkou Žak a vy mi mate za ukol vysvetlit, co presne to teda ztratime

Ty vole, Honzo, přijdeme vo všechno, ty panáci nahoře budou rozhodovat o naší republice, protože jim dáme, vole, spoustu pravomocí. Jakože myslim možností, chápeš?
Anonymous

Odeslat příspěvekod Dj Smolíček 16. 5. 2009 13:44

:tleskani :mrgreen:
36°
Dj Smolíček
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Michal P 16. 5. 2009 21:06

4honza píše:Fakt je takovy, ze vetsine lidem je nejaka LS ukradena a vubec netusi o co jde. Netusi, zda se jich to tyka ci nikoliv.

To je můj příklad. Já už na politiku kašlu.
Jen před volbama o tom začnu trochu přemýšlet ale zas to vidím na ODS.
Mám se dobře, nemám si na co stěžovat.
...
Michal P
Přeborník

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků