Nejhorsi film, jaky jste kdy videli?

Na co jít do kina a co je ztráta času; nejoblíbenější filmy, video

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Antika 1. 9. 2011 14:41

Za nejhorsi film bych, dle meho nazoru, oznacila Ostrov pokladu (zde je pripadny link, abyste vedeli vo co gou: http://www.csfd.cz/film/21597-ostrov-pokladu/ )
Film jsem nastesti sledovala od pocitace, takze me tak nepoznamenal jako meho bratrance, ktery film sldoval cely. Divne zapletky, blbe nadabovane...nevim, co vic rict, hodnoceni na CSFD mluvi za vse. Nejlepsi z celeho filmu byl mluvici papousek, diky kteremu jsem se chvili i zasmala.
Antika
Návštěvník

Odeslat příspěvekod steven segal 26. 9. 2011 14:15

Nejhorší film jaký jsem kdy viděl se jmenuje Válka na Zemi, v hlavní roli s Johnem Travoltou. No tam mě to doslova bolelo, jak byl ten film slabej.. Nikdy víc! Ale alespoň jsem se při tomto topiku nemusel nijak namáhat, abych si na nějakej ten strašnej film vzpoměl :)
steven segal
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 26. 9. 2011 16:12

Jmenuje se to Battlefield Earth, nebo také Bojiště Země. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod john.hardy 2. 12. 2011 20:57

PI
john.hardy
Čtenář

Odeslat příspěvekod salamandr 11. 2. 2012 22:04

Markéta Lazarová
salamandr
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 12. 2. 2012 18:14

Birdemic: Shock and Terror - na druhou stranu, kdyby se bral poměr cena/výkon, tak to určitě nejhorší není.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 18. 2. 2012 08:21

tak jsem šel poprvé do Star Wars.. začel jsem prvním dílem, nedokoukal a hned se dostal do mé top ten odpadů - to snad nemyslej vážně že takovej bullšit vydělal miliardy? :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 18. 2. 2012 19:41

tyvoe, Fuck8r žije :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 18. 2. 2012 20:14

ou jé 8-) .. akorát mám přístup k netu tak 5 dní v měsíci a to tahám tak mohutně filmy, že mně nejde ani surfovat, takže mám problém se sem vůbec dostat :-D

tohle léto povstanu a začnu závodit na kole, takže budu asi hodně přispejvat do "kolik máte najeto"

hmm 10000 novejch příspěvků.. stalo se tu něco zajímavýho? ňáký nový baby? :D
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 18. 2. 2012 20:25

Zkažená chuť
Rattus rattus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 18. 2. 2012 22:36

Fuck8r: baby? Ha! Kdyz uz se nejaka objevila (vzpomenu na Antiku, jpegu teda gifu a myslim ze jeste asi jedna.. ) tak hned zase zmizely :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 19. 2. 2012 01:05

že mě to ani nepřekvapuje :D

když jsem tu jen tak nahlíd a hned druhý téma na který jsem narazil - Kostičovi tipy jak se správně vys*rat ve sprše.. :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 20. 2. 2012 17:32

Holky jsou prostě fajnovky, jež nevědí, nekakají a vlastně na toaletu vůbec nechodí. Jinak jsme chlapci mimo téma.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 20. 2. 2012 18:18

Tak jo, ja vcera videl v telce tohle: http://www.csfd.cz/film/261613-bravo-gi ... -do-konce/

Vsadil jsem se sam se sebou, ze to nemuze mit vic jak 5% na csfd. Nechci dal zit na teto planete...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Fuck8r 11. 5. 2012 21:43

Písečný žralok :lol: né né :D :lol: :lol:
A7R4 + 20/40/135 art a FE85.
Fuck8r
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků