Jste momentálně volní nebo zadaní?- hlasování od 23.11.2008

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Jste momentálně volní nebo zadaní?
volný/-á 71 %  53%  [ 71 ]
zadaný/-á 61 %  46%  [ 61 ]
Celkem hlasů : 132

Odeslat příspěvekod suk 17. 10. 2013 02:25

Tak jsem byl mezi lidmi chvili no. Nic moc, nuda. A sami chlapi :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 17. 10. 2013 04:06

mal si si dat aspon pivo
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 17. 10. 2013 06:58

smarja, je mi jeste ted blbe :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 17. 10. 2013 08:25

suk: a proc? Chtels se mnou programovat? Btw docela slusnej bordel ste teda chlapci delali.. :D
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 17. 10. 2013 09:05

Tak chodit mezi lidi a jen chlapy je pitomost. I když ne vždy, ale jestli jsou všichni jako ty, tak to jinak nemůže dopadnout.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 17. 10. 2013 18:36

Já mám trente pocit, že tady bude OPĚT, každá rada k ničemu (schválně nepíšu drahá, protože nám to nezaplatí) :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 17. 10. 2013 19:08

To vis ze bude, vzhledem k pomeru, ktery v mym okoli panujou :D Tady se na kazdou cubu stoji fronta a hodne dlouha a dostoji ji jen ti nejlepsi :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 18. 10. 2013 12:34

suk vykazuje chování všech, kteří si zde postěžují, ale poradit vlastně nechtějí. A když už, snaží se rozebrat každou radu a označit ji za neproveditelnou, případně nemožnou. Hobitt, Michal Kolesa, sioga a teď suk.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 18. 10. 2013 13:09

Pouziti internetove seznamky povazuji za spatnou radu. Mimo to, ani to nikam nevedlo, i to jsem uz zkousel :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 18. 10. 2013 17:31

Ale možná je to lepší, než chodit do kolejní putiky s kolegy, co jsou stejně založení jako ty.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 18. 10. 2013 17:48

Odmitam pouziti netu k temto ucelum. Nejen, ze se na standarnich webech timto zabyvajicich neda najit nic moc rozumneho ale i to povazuju za spatnou platformu pro tyto ucely. Dobre to muze byt velmi vyjimecne jako nejaky iniciator uplne jinak zamerene akce (sraz fora, napriklad). Jinak preferuju osobni setkani, nejaky internetovy snahy jsem mel tak od 14 do 20 let a nevedlo to nikam. Akorat jsem asocialni vul co je vyplesklej z lidi :D

Chci proste osobni setka(va)ni uz od zacatku a jakozto clovek pohybujici se okolo techniky a IT jsem v prostredi plnym chlapu a kazda dobra baba ma svych par vernych fanousku a minimalne jeden z nich bude proste obecne zajimavejsi, nez ja ;)

A nakonec, i kdyby tomu bylo naopak - hodis-li me mezi tisicovku bab, stejne budu sam. Protoze nekde je proste neco hodne spatne :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 18. 10. 2013 18:40

Potom jsi homosexuál, ale nám to nevadí ... :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 18. 10. 2013 18:40

Dokud ti nespadne mejdlo. A jsem latentni homosexual. Zatim jsem to nezjistil ... :D
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 18. 10. 2013 20:33

Asi si jeste nepotkal toho pravyho :D
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 18. 10. 2013 22:51

suk: na ataricku som si v basicu naprogramoval taky jednoduchy program na pokecanie s pocitacom.Ako odpovede pridas zopar vulgarit a ked ti bude tazko mozes to odskusat,je to dobre na odreagovanie ked nemas partnera :D
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků