Myjete si ruce před, nebo až po močení?

Téměř nemoderovaná sekce o čemkoliv

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Tak se přiznejte, kdy?
nikdy 7 %  17%  [ 7 ]
před 1 %  2%  [ 1 ]
po 21 %  52%  [ 21 ]
před i po 7 %  17%  [ 7 ]
někdy i v průběhu 4 %  10%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 40

Odeslat příspěvekod trent 5. 1. 2013 00:47

Se nestyd. :mrgreen:
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jean ViC 14. 3. 2013 14:34

rollsroyce píše:Ženy močí do vany, ověřeno.

do napustene?
TDI DSG
Jean ViC
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MarkFX 15. 3. 2013 08:11

tak když už chládně voda, trochu přihřejí ne? :D
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 9. 7. 2013 04:29

Zdar! Hlásím návrat! Ale k věci. Tuhle jsem civěl na nějakou detektiffku, kde bývalý kámošky z dětství měly problém. Jedna se dala na dráhu terorismu a druhá k fízlům, což je v podstatě stejná banda. A když ta špatná přistihla doma se koupající tu ještě horší, tak si k ní vlezla do vany a chvíli na ní mířila devítkou. Pak ta jedna povídá, že se do tý vody vych-cala a ta druhá řekla, že už taky... Obě se tomu zasmály a lebedily si v tý senkrovně dál...
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 9. 7. 2013 06:08

:-D
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod vaclavbarak 23. 7. 2013 10:15

KOSŤA KOSTIČ píše: že mu to na zadek prej necáká...



Ale cáká to, je potřeba si tam dát toal. papír a pak je to ok. Nejhorší je když je nejdříve malá a pak se na to aplikuje velká.
vaclavbarak
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 23. 7. 2013 21:38

To by ještě nebylo takovej šit, ale horší je, když do expanzky uklízečky hází takový ty tablety, co se pomalu rozpouští a pak splachuješ modrou vodou. Ta když cákne, tak obarví i košili a pr-del pálí jak neutřená.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 2. 8. 2013 19:22

Máš vyzkoušeno, jo?
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 3. 8. 2013 00:05

Právě že mám a tak jsem kdysi založil tuhle nudli. Ale každej si to radši nechá cákat a neřeší. Pár takových s flekem pomalu mezi lopatkami jsem už taky viděl.
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod anonymni 22. 10. 2013 12:59

Řešení tohoto problému je vcelku prosté.
Kusem toaletního papíru je nutné nejprve otřít prkénko, tak aby bylo dokonale sterilní. Tento papír je pak nezbytné vhodit do mísy, kde způsobí rozrušení povrchového napětí kapaliny a z části zůstane plovat. Padající těleso je následně zbržděno již při průletu atmosférou, ještě před samotným vniknutím do kapaliny.
Pokročilejší jistě vědí, že bylo vypracováno mnoho studií na správné rozložení hajzlpapíru v toaletní míse, tak aby nevznikly vzduchové polštáře, které by bránily samovolnému vyčištění mísy.
Vzhledem k rozsáhlosti výzkumu, doporučuji kýžených výsledků dosáhnout čistou praxí a mnohaletými zkušenostmi, nežli studiem tohoto vědního oboru.
anonymni

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 23. 10. 2013 17:05

Update: taky uz casto chciju do umyvadla, tisickrat pohodlnejsi. Chciju, prohlidnu mezitim ksicht v zrcadle, cumim z okna,.. pak rovnou umyju ruce, pro dokonalou cistotu muzu rovnou umyt i ptaka.. nikam nemusim chodit, nemusim se trefovat a nemusim rozinat a zavirat dvere a usetrim stovky litru vody rocne na zbytecnem splachovani. Tento zpusob by meli provadet vsichni chlapi....
LammerOutsider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 23. 10. 2013 17:57

ty valis vole :D
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 23. 10. 2013 18:05

Jenze my, co ho mame v klidu pouhych par milimetru si ho stejne neumejem a pak to tece nohavicma, po botach a tak...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 23. 10. 2013 18:57

LammerOutsider píše:Update: taky uz casto chciju do umyvadla, tisickrat pohodlnejsi. Chciju, prohlidnu mezitim ksicht v zrcadle, cumim z okna,.. pak rovnou umyju ruce, pro dokonalou cistotu muzu rovnou umyt i ptaka.. nikam nemusim chodit, nemusim se trefovat a nemusim rozinat a zavirat dvere a usetrim stovky litru vody rocne na zbytecnem splachovani. Tento zpusob by meli provadet vsichni chlapi....

:D
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 25. 10. 2013 07:39

suk: Si musis koupit curokap, to prej pak i zensky muzou mocit jako muzi :mrgreen:
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků