Sebevražda - jaký styl preferujete?

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Drejkaa 23. 3. 2013 16:17

hobitt píše:
Drejkaa píše:Já je považuji za hrdiny, na to musí být odvaha, ani si to neumím představit...

Co je hrdinneho na tom, vzit si zivot? Me to prijde spis jako zbabele reseni, jina situace je, kdyz si sahne na zivot clovek, ktery trpi nevylecitelnou tezkou nemoci.


Protože má na to odvahu...ale má to porouchaný v hlavě. Já mám život asi moc ráda, ale nikdy jsem na sebevraždu nepomyslela...
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Zyzzy 24. 3. 2013 00:03

Drejkaa píše:Já mám život asi moc ráda

To je jako říct "mám ráda náš vesmír"...
Je to nesmyslné, jelikož nic jiného než svůj život neznáš. A když neznáš alternativu, pak nemůžeš hodnotit (rád, nerad).
Zyzzy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod EKKAR 24. 3. 2013 00:30

Ber to asi tak: Andrejka nevidí důvod, proč by se SVÝHO života měla dobrovolně vzdávat. Možná, jednou, v budoucnu, až pozná že by mohlo bejt něco lepšího na tom tohle slzavý oudolí opustit, tak svoje mínění přehodnotí. Je to o volbě. Ti co jinou možnost neviděli, tak už tam někde jinde jsou a čuchají k maceškám zespodu.
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Zyzzy 24. 3. 2013 01:21

Výrok "nevidím důvod, proč se života vzdávat" je v pořádku, nicméně je to něco jiného než výrok "mám život ráda", ke kterému jsem měl výhrady.
Zyzzy
Návštěvník

Odeslat příspěvekod icotech852 28. 3. 2013 10:33

EKKAR píše:Ti co jinou možnost neviděli

Hezky receno

Ekkare,takže teoreticky ked mam plynovú pištol do ktorej dám slepý náboj z 9vitky a do hlavne naplníme vodu a vložíme do úst bolo by to fatální? Kolko J by to bolo,prípadne aké by vzniklo poškodenie hlavy?
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod EKKAR 28. 3. 2013 22:34

Nevím jak s plynovkou, ale s nábojem 7,62 x 39 a "samopalem" vz.58 (dávám to do uvozovek, osmapadesátka NENÍ samopal, ale útočná puška) to tak funguje. Voda nalitá do hlavně na nabitý slepý náboj se chová jako píst a pokud se odpálí proti hornímu patru, hydraulický ráz roztrhá hlavu na cucky. Kolik by to bylo celkem J záleží na navážce nálože, která by v tom slepým náboji byla - klasika Parabellum čili 9x19 má PRŮMĚRNOU úsťovou energii 450J, takže i kdyby v tom slepým byla čtvrtina, spolehlivě to zabije z bezprostřední vzdálenosti člověka...
je mi tady z toho na blití.
EKKAR
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 29. 3. 2013 11:26

Ekkar chodící encyklopedie :D

Já bych osobně než pistoli atd zvolil něco co mě zabije "za mě", na zmáčknutí pouště nevím jestli bych měl. Možná raději vlak, jed...
LammerOutsider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 29. 3. 2013 13:08

Vlak to radšej nie,na to by som nemal.Jed? Kyanid
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 29. 3. 2013 13:32

Zyzzy píše:
Drejkaa píše:Já mám život asi moc ráda

To je jako říct "mám ráda náš vesmír"...
Je to nesmyslné, jelikož nic jiného než svůj život neznáš. A když neznáš alternativu, pak nemůžeš hodnotit (rád, nerad).


Já se v tom nepiplám jako Ty....mám ráda život :-)
A kdybych se chtěla někdy zabít, tak určitě sežeru nějaké prášky, zaspím to a ani nebudu vědět jak jsem umřela :D
Ale na to nikdy nepřijde, protože mám život ráda :-)
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 29. 3. 2013 13:59

Drejkaa,ale musis si davat pozor aby si sa neusexovala na smrt - aj to je nebezpecne.Napr.zastava srdca,alebo prasknuta zilka v mozgu
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 29. 3. 2013 19:38

zilka asi nehrozi, pri sexu se predpokladam krev hrne do jinych mist, nez je mozek...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 29. 3. 2013 19:55

ved vravim ze v mozgu,muzskom :D
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 29. 3. 2013 21:25

Tak smrt u sexu by taky nebyla špatná, ale až po orgasmu :))
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 29. 3. 2013 22:37

Drejkaa: Se přece hned nerozložíš, ne?

EDIT: Pokud tedy nemyslíš svého...
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KOSŤA KOSTIČ 7. 9. 2013 16:41

icotech852 píše:Vlak to radšej nie,na to by som nemal.Jed? Kyanid

Nejdřív jsem si říkal, že se tu asi všichni rozhodli nějaký postup vyzkoušet, protože tu je mrtvo, ale s ohledem na údajnýho traviče, který zůstal v egyptě, tvá rada asi našla toho pravého čtenáře... Aby ti nenapařili spoluvinu, nebo nám všem organizovaný zločin... 8-D
Jsem gastrosexuál, takže mi každá může akorát tak uvařit...
Je lepší mrtvej frajer, než živej sráč?
KOSŤA KOSTIČ
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků