Netradicni a silene vylety v praze

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jannnn 8. 12. 2012 13:02

http://takatiky.rajce.idnes.cz/

neco z prahy se tam urco najde :)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod GTTI 28. 1. 2013 16:24

Já bych měl zájem o to Metro :D, třeba Můstek co známej říkal, je dcl komplex..
Ale jinak to v se v Praze na víc míst nepřijde??
GTTI
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 28. 1. 2013 22:08

Ono prijde, ale kdyz z toho vyskrtas, co mas i bez doprovodu legalne, tak toho moc nezbyde. Bohuzel. Zakony, politici versus dementi z "beznyho lidu" z toho udelaji zapovezeny mista...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 30. 1. 2013 20:31

vylézt si kolem půlnoci na Vítkov z Husitský je dobrý adrenalin. Nebo Karlínský tunel ve tři ráno taky není k zahození :-). Rozhodně nelez do kolektorů - tam je to samá kamera a "průvodce" bys potkal dřív než by ses nadál.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 31. 1. 2013 14:31

Jo, karlinskej tunel je fajn, ale daleko horsi mi pripadaji podchody u HN ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 31. 1. 2013 17:18

Podchody na hlavaku? Jako myslis podchody k nastupistim?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 31. 1. 2013 17:44

Nemyslí spíš Holešovice? Ty jsou v pohodě.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 31. 1. 2013 17:55

Tak v holesovicich je snad jeden a ten je taky docela v poho. Akorat na strane u vlaku se povaluji bezdomovci.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 31. 1. 2013 18:16

U hlavaku, pod hlavni silnici jdouci od muzea na karlin ci kam je par takovych podchodu, kam jsem jednou okolo sedme vecerni sesel dolu a kdyz se na me vsech 5 chlapcu a divek s injekcnima strikackama v ruce otocilo, schody jsem si zase vysel nahoru a prosel se radeji mezi autama po silnici...
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod fandorek 28. 7. 2014 22:23

V Praze mám nejradši procházku Jelením příkopem nebo Modřanskou roklí od Vltavy až do Sapy (zakončenou jídlem bun-cha v Hai ha bistru), lze projet i na kole.

Netradiční prohlídkou může být Praha očima bezdomovce, kamarád na tom byl a nemohl si to vynachválit, i přes vyšší cenu, na druhou stranu je to celkem férova podpora lidí bez domova. http://pragulic.cz/

Jinak dobrý je taky návod od zdejšího matadora Patrika Chrze - jak trávit v Praze volný čas bezplatně: http://www.skrblik.cz/blog/nevsedni-tip ... s-v-praze/
fandorek
Čtenář

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků