Dejte mi jediny hmatatelny dukaz ze Buh existuje

Oficiální náboženství a sekty, smysl života

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Jack111 31. 12. 2012 16:24

LammerOutsider: Až na to, že ve středověku už lidé věděli o kulatosti Země.

Velký rozdíl mezi vědou a vírou je ten, že věda svoje verze dokazuje a rozporuje. Když člověk chce, může si zjistit, jak k tomu ten který vědec došel a případně si to sám ověřit. Zatímco věřící nemůžou dokázat vůbec nic. Všechno je dílo Boha a nazdar.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 31. 12. 2012 16:27

Tak je tu první co nepochopil co jsem chtěl říct :D ... nevadí
LammerOutsider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 31. 12. 2012 16:27

Protoneus: Já jsem si stoprocentně jist, že žádný Bůh neexistuje, stejně jako neexistuje Neviditelný růžový jednorožec. :-D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Protoneus 31. 12. 2012 16:39

No vida a pak, že ničemu nevěříš, filuto jeden :-D .
Protoneus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 31. 12. 2012 16:41

Vypadá to že je Jack taky věřící, věři v neexistenci stejně tak jako my v existenci :D

Můžu se zeptat, v co tedy věříš? Pověz nám svou víru.
LammerOutsider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Protoneus 31. 12. 2012 16:51

Je to věřící, který o tom, že je věřící nic neví :D .
Hlavně,že není satanista.
Něco jako pravý opak náboženského fanatismu, což jest také extrém,nebo to je to samý??? :D :D :D
Protoneus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod Jack111 31. 12. 2012 17:04

Taky věřím, že neexistují rusalky a další postavy z mytologie. V tomhle smyslu skutečně věřící jsem. Nebyl bych, kdyby neexistovali lidé, kteří si je vymysleli. Bez věřících lidí v Boha, bych věřící v jeho neexistenci nebyl. Díky vám jsem tedy věřící, nejste pak mými bohy? :-D

Jinak jak pořád argumentujete vědou. Věda se ptá na jiné otázky. Neptá se Kdo utvořil naší planetu, ale Jak se utvořila. To je rozdíl.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Protoneus 31. 12. 2012 17:19

Věda je také náboženství, ne každý věří všemu, co je mu předkládáno, věříš,že existuje reálně čas? Věda tvrdí pouze " čas je" :D a to na čase stojí celá fyzika ;-) .
Těžko se s tebou domluvit, pořád nám tu podsunuješ Boha jako někoho koho lze oddělit od všeho ostatního,vědu nevyjímaje.
Protoneus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 31. 12. 2012 17:28

Otázka na tělo: měli jste vy dva někdy LSD, DMT, nebo podobné věci? (Pro adminy: nechci tady začít debatu o drogách, je to nejspíš zakázané, ale tyto věci s mytologiemi, vírou, a mysticismem souvisejí)
LammerOutsider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 31. 12. 2012 17:37

Co umí drogy dost dobře vysvětluje věda. Bůh tam nějak chybí :-D
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Protoneus 31. 12. 2012 17:48

A zase VĚDA A BŮH, co se to snažíš sem protlačit, to nejsou žádný protiklady, který by se vzájemně vylučovaly, nebo se snažíš vytvořit nového Boha nad Bohem a říkáš mu věda.Čemu vůbec říkáš věda,kdekdo mele něco jinýho,čteš vůbec něco? Jak poznáš co je věda a co není?
Protoneus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod icotech852 31. 12. 2012 17:54

Ono takto - ja nefajcim ani niesom alkoholik.Drogy vobec nie - to len voci mojim tvrdeniam

Jack111 - aj ty a tvoja dusa sa tu formuje v tomto materialnom svete,len si sa este neuvedomil.Chyba to samozrejme nieje - chce to cas.Ten moj cas uvedomenia nastal v 33 - ty vole tak to ziram,magicke to cislo :shock: zaujimave
Proste doteraz som bol takym istym skeptikom ako ty.Kazdy mame iny cas uvedomenia sa - niekto az tesne pred smrtou a niekto az v druhom zivote (reinkarnacia).Kazdopadne aj ty nadobudas svoje zivotne skusenosti z tohto materialneho sveta.

Tu nieje miesto pre tvrdenia - som veriaci ci neveriaci - sme rozdielny a iny? - vobec nie.Mal som kolegu ateistu (i ja som bol) ale on prepadol depresiam az tak,ze sa otravil v aute (dal si vyfuk do auta a opil sa)
Aj toto je ta skusenost,ktorou chcel on prejst - tuto cestu si zvolil sam.Ja som zacal po nej patrat - po zmysle zivota.Hlavnou zmenou bola pre mna vedma Muratori - http://www.youtube.com/watch?v=nlohpzCbEUE a som jej zato vdacny,ze mi vsetky otazky a odpovede zapadli do seba.
Naposledy upravil icotech852 dne 31. 12. 2012 20:26, celkově upraveno 1
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Protoneus 31. 12. 2012 18:05

Pro Jack111
Věda to jsou ubohý lidský informace, které vyplynuly z našeho omezeného "bádání" napiš prosím jakým způsobem to vylučuje existenci UNIVERSA (BOHA).
Protoneus
Návštěvník

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 31. 12. 2012 18:09

Co umí drogy to sice vědecky věda vysvětlí, ale to, že jsem na LSD zažil telepatii nebo tak silná deja-vu že to hraničilo s předpovídání budoucnosti (šel jsem po ulici a připadala mi povědomá, a že když zahnu za roh bude tam bílá dodávka.. a zahnul jsem a byla tam), to mi už věda jen tak nevysvětlí.

DMT jsem sice neměl ale ne nadarmo jí vědci říkají Božská molekula - je to látka, která se vylučuje z šišinky při snech nebo v okamžik smrti - odtam jsou pocity bílého tunelu, záblesky celého života - a když ji vyhulíš máš podobné mystycké snové stavy, kdy prožíváš extrémně intenzivní sen... Jsou to věci kterých by se člověk neměl bát, neměl by se jich stranit ale zkusit jaké to je poznat více sebe sama
LammerOutsider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod icotech852 31. 12. 2012 18:16

na drogy pozor - daju ti moznost ochutnat najprv to sladke ale potom aj to velmi trpke.NIKDY som drogu nemal.Ale ak ju chce niekto vyskusat - zazije tiez skusenost,z ktorej sa posere :D
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků