Požádáni o ruku ...

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 21. 12. 2012 18:45

Já myslim, že je už nejvyšší čas. Aby ti pak nehořela koudel...
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 21. 12. 2012 21:48

trent píše:Ty jo Briane, mám pocit, že ty bys sis taky potřeboval připojit nějakou fenečku. Zase se ti zapalují zadní běhy. Letos nějak předčasně. Obvykle to na tebe jde ke konci zimy. To je asi to oteplení. :D

Máš pravdu - sníh nikde a nemám tak kde chladit :mrgreen:
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 23. 12. 2012 08:41

Zítřek by měl byt relativně teplý den, tak dej pozor abys nepovalil stromeček.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 27. 12. 2012 21:55

MgX píše:Máš pravdu - sníh nikde a nemám tak kde chladit :mrgreen:


Sakra, další Univerzální voják :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 28. 12. 2012 12:30

Univerzální? No, to moc ne. Nakonec jsem byl mile překvapen. Vánoční romantika se konala ... sníh byl a to můžu :-)

Nepožádal jste někdo svoji milou o ruku právě na Vánoce?
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 29. 12. 2012 18:55

Cca měsíc zpět nám kamarád říkal, že plánují svatbu na srpen (vše už mají zamluvené u agentury, které i zaplatil docela balík), tak jsem zvědavá, jestli budou do té doby stále spolu :-D
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 30. 12. 2012 01:11

Agentuře platit balík za svatbu? Kam to spěje...
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 30. 12. 2012 09:33

To je náš kamarád.. Když máš peníze, tak proč bys měl obstarávat na svatbu všechno ty, když to někdo udělá za Tebe..
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 3. 1. 2013 14:33

Tak jistě, ale přeci jen vlastní svatba je tak 1x - 3x za život :D, a ten shon kolem příprav k ní taky tak trochu patří a dává jí určitý půvab.

Když to k jiným činnostem, tak je to jako nechat si od někoho zabalit zavazadla na zahraniční cestu, nebo si nechat od někoho ozdobit stromeček na Vánoce.

Ale je to každého věc jak si to zařídí - každému vyhovuje něco jiného. Kdybych se někdy zbláznil a chtěl se ženit, tak bych svatbu zařizoval sám (s pomocí kamarádů).
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 28. 1. 2013 17:36

Máš pravdu Sloníku,to jsou věci do rodiny a přátelství a ne pro agenturu.....ach jo,kam ten svět spěje :hm
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 31. 1. 2013 01:04

Tak pamatuji si na kamarádovu svatbu - asi 120 hostů a byl jsem členem malého, leč úderného týmu který zajišťoval hostinu a kromě toho jsem "dvorní fotograf". Okolo desáté večer jsem začal dělat i barmana. Zpětně obdivuji kamaráda, že to risknul (ani jednu z uváděných profesí nemám zažitou), pravda, ty dvě s nimiž jsem strávil několik hodin v kuchyni byly opravdové kuchařky. A musím říct, že i když to byla makačka, tak jsem si to fakt parádně užil.
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků