Pomoc, žijeme v kouři od cigaret

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod MarkFX 25. 10. 2012 08:09

to jsem myslel že je automatický zákaz kouření v budovách.. Kdybych šel po schodech paneláku a někdo tam kouřil tak nevim co na to říct, nebo je to normální?
Kolo je poslední vynález stvořený člověku pro radost

Majkl vP. > I kdyby všichni byli úplně ticho, tak Mark přijde a něco řekne. On něco řekne, Já chci něco říct, ale on něco řekne.. chci zas něco říct, ale on zase něco řekne

Mondeo 2.5 V6 > S-Max
MarkFX
Legenda
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod Kniter 23. 6. 2013 11:31

trent píše:Tak to mi přijde lepší to ***** na klice, než montovat digestoř z venku baráku. Navíc pochybuji, že by jim to vlastník domu povolil. A pokud je to společenství vlastníků, tak by si to museli nechat odsouhlasit.

Ked maju byty v osobnom vlastnictve, u nas zakon povoluje montovat technicke zariadenia z okna.
http://udalosti.noviny.sk/z-domova/21-0 ... itaju.html

Nerezovy plech tvaru obrateneho odkvapoveho zlabu (50cm siroky a na dlzku okna) tesne primontovany o parapetnu dosku. Navrchu potrubne koleno s ventilatorom a potrubie odvadzajuce smrad inam. Myslim, ze by to trochu pomohlo.
Ked sa niekto bude pytat, tak suseda pred vsetkymi ohlasit ako smradocha, a ze ti je zle z toho smradu, ze mas silnu alergiu na ten zapach a pasivne fajcenie sposobuje rakovinu a sused by si mal sam spravit opatrenia, tak ako to musia oddelovat v restauraciach. Alebo nech si sused urobi doma fajciaren bez okien, ktoru bude vetrat potrubim.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod HVNO 4. 7. 2021 18:18

Lituji lidi,kteří trpí od neurvalých kuřáků.
mám byt v paneláku 4 .patro 2 + 1, všechna okna na západ a pod střechou
! Pode mnou bydlí kuřácký narkoman.neustále je vykloněný z okna a kouří a kouří.
Obvolal jsem všemožné organizace, ale pomoc žádná. Takto mně vykuřuje již 35 let.
Poraďte ,prosím,co dál. Moje trpělivost je již za čárou. Mám ho inzultovat, ale co když ho zraním ?
Domluva není možná !!! Jsou lidé,kteří by se měli izolovat ? Přitom v otevřených čekárnách, je kouření
zakázáno. Tak jak je to tedy. Kdo zná nějakou obranu, myšleno stran zákona, prosím poraďte.
Děkuji. T.J.
HVNO
Čtenář

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků