Za 5 celá třída.

Názory na současné školství & srovnání se zahraničím

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Collektor 14. 9. 2012 18:44

Byla poslední hodina v pátek, přišla učitelka na češtinu a zeptala se : "Kdo chce být zkoušenej ?" Samozřejmě že nikdo nezvedl ruku. Následovala otázka: "Takže, kdo něco umí ?" Jelikož každý očekával trik tak také nikdo nezvedl ruku. A najednou se ozvala věta "Tak celá třída za 5." A paní profesorka dala celé třídě pětku. Tak se ptám jestli na to má právo?? :?: :hm
Collektor
Čtenář

Odeslat příspěvekod hobitt 14. 9. 2012 18:54

Nema. Stiznost rediteli.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Lexx 15. 9. 2012 01:21

Krása :D
V pivu je vitamínů málo, proto jej musíme pít hodně.
Lexx
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod polda 15. 9. 2012 21:27

Za nás to taky tak bylo...stačí kousek osobní statečnosti. Nebyl problém se obětovat pro kolektiv.
polda
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Olejník 21. 9. 2012 10:33

Dobrá šikana...


U nás v matematice se vždycky učitelka zeptala před hodinou. Jsou nějaké dotazy a když nikdo nic, hned se psala písemka nebo se začalo zkoušet.

Dotazy by samozřejmě byly, ale k tabuli nikdo nechodil rád. Učitelka po Vás neustále řvala, když jste náhodou něco nevěděl.
Olejník
Čtenář

Odeslat příspěvekod eRiper 22. 9. 2012 18:08

To jsou starosti :D Kéž by se mohl zase vrátit do školy, teda ZŠ nebo gympl, na VŠ už vyrypávat nejde :D
eRiper
Nadšenec

Odeslat příspěvekod Olejník 26. 9. 2012 11:54

No právě na výšce to bylo pro mě nejlehčí. Ne obtížností, ale přístupem. Nikdo ti do ničeho nemluví. Nechceš chodit, nechoď. Středoškolská kašpárkovost zmizela.
Olejník
Čtenář

Odeslat příspěvekod Jack111 26. 9. 2012 17:58

když myslíš...
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod D3VL3R 8. 10. 2012 16:30

školství je úplně zadupané, hlavně přístupem a když jste protestovali, učitelé to shazují na stát a mají pravdu...

je to smutné a budoucím studentům nezávidím
Case: NZXT S340 Black | MB: Asus M4A89TD PRO​/USB3 | CPU: AMD Phenom II X6 3.9GHz | GPU: Gigabyte GTX1060 OC 6GB | RAM: Hyper X 16GB DDR3 | HDD: SSD EVO 850 256 GB, WD 1 TB | Power: Corsair RM550x | OS: Windows 10 64b
D3VL3R
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 8. 10. 2012 20:46

Když se tak bavím s různými vysokoškoláky, tak pominu-li zkouškové, tak mají oproti nám gymplákům absolutní ráj na zemi :D
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 9. 10. 2012 18:46

Ono kazde ma svoje. Takze zdani muze i nekdy klamat.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 9. 10. 2012 20:53

Ali: No nevim, zatim se mi vysokoskolsky zivot nezda nejak moc extra.. To uz byla lepsi ta stredni..
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod AliGiro 9. 10. 2012 20:57

Tak přijde mi, že profesoři nám dávají obrovský drill, kdežto, co jsem se tak bavil s vysokoškoláky, tak oni tam, co se týče přístupu mají daleko větší volnost ;)
I do not know with what weapons World War III will be fought, but World War IV will be fought with sticks and stones. - Albert Einstein

Life´s a piece of *****
when you look at it
AliGiro
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 9. 10. 2012 22:08

Za plotem je vzdycky zelenejsi trava...nebo jak je to prislovi? ;)
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 10. 10. 2012 08:27

AliGiro píše:Tak přijde mi, že profesoři nám dávají obrovský drill, kdežto, co jsem se tak bavil s vysokoškoláky, tak oni tam, co se týče přístupu mají daleko větší volnost ;)

To třeba na gymplu záleží od ročníku... prvák pohoda, druhák, třeťák saigon, v maturiťáku máme havaj...
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků