Zakázali byste psy?

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 23. 6. 2012 16:22

Hlavně tebe.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 23. 6. 2012 18:43

A Tebe. :love:
Rattus rattus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Panzer.Dragon 29. 6. 2012 01:42

Fuck8r píše:mě jako cyklistu čokli pořád napadají a majitelé musí počítat s tím, že jednou pohár přeteče, vezmu si svůj kalený teleskopický obušek, ka-bar kudlu, říznu se do ruky, pomažu si xicht krví a s řevem naběhnu do ulic! :grr:


:D
xbox1, x360, wii, 2x sega saturn, sega dreamcast, gp2x F200
Z-5450, LE40A786, Nikon 1j1, HP elitebook 8570w (250GB ssd), Nexus 7 2012 3G
Glory and Rock and Roll with Smart F2, 0,8 CDI & Fiat Punto 1.2 8V (2004)
Panzer.Dragon
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 1. 7. 2012 20:20

Zakázat cyklisty, zejména ty, co jezdí po chodníku. :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Rattus rattus 1. 7. 2012 20:59

zakázat seterwohipikule :D
Rattus rattus
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miluji psi 18. 1. 2013 19:20

heleďte tohle si říkejte někde venku ste jako malí děti ti psi nemohou za to že takhle vypadají hold jsou jiní nějaký jsou na mazlení do postele a nějaký na trhání zlodějů jasně nějaký ratlík mi počůral botu ale já jsem to vzala s humorem on si to chtěl jen označkovat.Ťím chci říct že jsou hold jiní, oni si taky třeba říkají proč chodíme na zácht když si můžeme vy... přímo na místě proč si čteme časopis vždyť ho můžeme roztrhat to je větší sranda.
Miluji psi
Čtenář

Odeslat příspěvekod suk 18. 1. 2013 20:44

Veta zacina velkym pismenem, za "oslovenim" heledte ma byt carka, pred "ste" (asi jste) by taky mohla byt carka.
Bud "malé" nebo "malý" deti, ne proboha "mali". Za deti dalsi carka. Za "za to" dalsi carka. Za vypadaji dalsi carka. V tomto pripade to neni hold ale holt a pred tim taky ma byt carka.... carky budu vynechavat... boze, "Ťím" a jeste predtim chybi mezera. Hold podruhe, nevim co je "zácht". Asi jsem skoncil.

Pardon, ale nejsem snad ani schopen rict, jestli je tenhle nazor paskvil nebo ne, protoze se to cte fakt hrozne. To moje nediakritika musi bejt pro vetsinu bozska.
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod mtmccox2 18. 1. 2013 21:07

Malí děté.
Jesus Christ made changes to your life. Do you want to save it?

|Yes||No|
mtmccox2
Chachumbábův
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Jack111 19. 1. 2013 14:15

suk: Vynechal jsi "nějaký jsou" :pozor

-- 19. 1. 2013 14:23 --

Miluji psi: Nic takového si samozřejmě neříkají, protože nemají příliš rozvinutou slovní komunikaci.
Jack111
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 20. 1. 2013 09:39

Pri trose snahy se mi podarilo rozklicovat myslenku ata mi pripada znacne pitoma.
Jdu po chodniku a potkam psa, ten me dost nepekne pokouse, meho psa zakousne. A pak se dozvim, ze je to vlastne pes na kousani zlodeju.Tak to jo, to je v poradku, to se mi ulevilo. V prvni chvili se mi zdalo, ze me pokousal pes na valeni se v posteli.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Marty89 20. 1. 2013 10:19

Osobně bych určitě psy nezakázal, ale řešil bych psí (nebo jakéhokoli jiného domácího zvířete) prohřešky mnohem tvrdšími postihy. Tzn. za vše, co by pes udělal nezákonného, by trpěl jeho majitel stejně, jako kdyby to udělal sám. Kdyby někoho pokousal pes, bralo by se to stejně, jako by ho pokousal/napadl sám majitel. Možná by si pak aspoň někteří lidé vlastnictví psa rozmysleli.
Legen - wait for it... dary
Cerveza o muerte
Marty89
Vicedatel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod aquarkko 20. 1. 2013 23:36

Po několikaletým týrání psím štěkotem bez ohledu na počasí a denní dobu bych je s klidem všecky eliminovala...nebo jejich páníčky.
Think for your fucking yourself. (Mark Barney Greenway)
aquarkko
Legenda
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miluji psi 28. 1. 2013 21:20

Ale psi tu byli dřív než lidi!A vy jim do toho nemáte co kecat.Kdyby tu psi nebyli tak by např:Byli slepí lidi den co den přejetí na silnici,lupiči by kradli víc ne obvykle,myslivci by měli více práce s hledáním zvěře,a kdyby tu nebyli psi tak by policie nenašla takovou haldu drog že si to neumíte ani představit. :pozor
Miluji psi
Čtenář

Odeslat příspěvekod icotech852 28. 1. 2013 21:40

nebezpecne plemena by mali byt iba pre ludi,ktori budu mat povolenie sposobilosti ich vlastnit a majitel by mal by za ne tresnopravne zodpovedny - ako za zbran.
forsaken...
icotech852
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Miluji psi 28. 1. 2013 21:49

To máš pravdu.
Miluji psi
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků