Netradicni a silene vylety v praze

Cesty doma i do zahraničí, rady, varování

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 2. 5. 2012 10:28

Zdravim tu!
Pamaty, vaclavak a tak, to je pro japonce s kamerou, tlusty helmuty a podobne. Vite o necem opravdu netradicnim, zajimavem, silenem, kam se podivat? Klidne i tak lehce na hrane zakona.

Nevim jak to specifikovat, uvedu par prikladu, co by mohly byt zajimavy - neco opustenyho, neco pod zemi.. neco fakt netradicniho, cemu se lidi vyhybaj (ne skladku! :D ). Diky za tipy :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 2. 5. 2012 11:30

4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 2. 5. 2012 14:55

Zapomnel jsem napsat, ze bych rad bez pruvodcu a podobne :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 2. 5. 2012 20:18

V podzemí je toho plno. Třeba pod kyvadlem na letný nebo starý protiletadlový kryty v šárce.
jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 2. 5. 2012 20:20

Link by nebyl? :) (tu letnou, sarku jsem nasel, ale ma byt zamcena a rezat to nehodlam)
Naposledy upravil suk dne 2. 5. 2012 20:26, celkově upraveno 1
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod jannnn 2. 5. 2012 20:21

jannnn
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 9. 5. 2012 17:29

Možná bych tě vzal se kouknout do metra, ale když nechceš průvodce... ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 9. 5. 2012 19:53

Co kdybych na to chtel balit holku? To se pak zamiluje do pruvodce a ja na tom budu furt stejne. Navic, budes kvuli tomu mit pruser, tak te vyhodej z prace... :D

Popremyslim nad tim ;)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 9. 5. 2012 20:09

To je takzvaná hobittova balící strategie, s tou se musí opatrně :mrgreen:
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod zabadelakvak 4. 11. 2012 18:45

asi to nebude uplne presne co je pozadovane v zadani, nicmene taky to nemusi byt spatne.

z proseka nebo napalmovky 140tkou na Kelerku, tam si zajezdit na bobech.

potom cely ten areal obejit kolem parkoviste, jak jsou drevene zabradli dolu. dojde se do lesika, tak porad rovne dolu, nezahybat vlevo, i kdyz tama se taky da. po ceste bude prvni velka mytina, tak vlevo a na konci na skale nad kolejema kousek zpatky doleva, nadherny vyhled na mesto. a pak treba po veceri tam pod stromama se vratit zpatky na cestu, ktera pokracuje dal dolu podel mytinky.

tam se v zahradkach odboci zase doleva po silnici, kolem nejakeho vrakoviste nebo co to je, nepujde se pres silnici, ale zase po chodniku doleva kousek do zatacky. dal na leve strane budou videt policejni auta a potok. pres potok az za policejnima autama.

podel potoka po stezce hnedka kousek je zbytek zeleznicniho mostu a nahore je krabice :) da se tam bez lana, ale asi by bylo lepsi. bud se nahoru da vylizt po srazu nebo to proste obejit po trave zadem. a je to na zaspineni obleceni, kdyz neni uplne sucho.

potom dal podel potoka je nejaky vysocansky park, jez a most. tak u jezu nalevo je ve zdi dalsi krabice :)

no a pak uz jsou vysocany, zlute metro.
zabadelakvak
Čtenář

Odeslat příspěvekod hovnotsuts 6. 11. 2012 19:37

Palmovka ve dve rano, pripadne Vitkov.
hovnotsuts
Návštěvník

Odeslat příspěvekod trent 7. 11. 2012 07:20

Souhlas. Ona třeba taková procházka v těchto hodinách třeba po václaváku je také velmi zajímavá.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod stepano 7. 12. 2012 17:59

Když už jsme u toho Vítkova, zkus projít v noci Karlínsko-Žižkovským tunelem (pod Vítkovem), docela dobrodružství, vem si nějakej nůž radši :-D .
stepano
Návštěvník

Odeslat příspěvekod suk 7. 12. 2012 22:48

Hmm, zajimavej napad. To nekdy musim zkusit. Za dne to je docela hezka cesticka :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 8. 12. 2012 07:21

Já tam párkrát šel a takové gagsta getho to nebylo. Faktem je, že jsem nikdy nebyl sám.
Zajímavé je, že všechny výše uvedené poznávací okruhy mají společné to, že člověka multikulturně obohatí.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků