Kolik koncertů jste za svůj život zatím navštívili?

Festival, koncert, nebo veřejná párty: Podělte se s námi o vaše plány a zážitky, dejte nám vědět o akcích konaných ve vašem okolí

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 19. 4. 2012 16:02

Slon: kapela Větry Slečny Petry na plese jedneho hradeckeho gymplu ;)

Jinak, ted v utery Agalloch
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 19. 4. 2012 19:47

Ja chodim kazdorocne na silvestri, jaromoky, otvaranie leta alebo ine vystupenia.
Tam hra profil, akord, senzus, bonita, blackwords, abba rivaval, repetaci, Mazikova, Kazik, Jadranka, Salco, Horkyze slize, alebo solisti, napodobnujuci svetovych speavkov.
Na samotne koncerty nechodim. Len ked su spojene z dalsou akciou poriadanou mestom alebo nejakou spolocnostou propagujucou nieco.
Len na volnom priestranstve. Do vydychanej haly nepojdem nikdy.
Raz som bol na Tublatanke.
Rad by som siel na Elan, alebo Lojzo, (skoda ze Kochansky uz nezije).
Na nejakom podujati som videl Vasa Patejdla.
Elan bol u nas, ale nesiel som tam, lebo to bolo samostatne vystupenie.
Desmod, Rytmus a tie skupiny co hravaju teraz casto v radiach ma nebavia.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod LammerOutsider 19. 4. 2012 22:29

Chronologicky: Korn, Landa, linkin park, slipknot, rammstein,.sodoma gomora, einsturzende neubauten 2x, the residents, laibach 2x. Na můj věk zatím imho dobrý výčet. Pak samozřejmě další desítky malých kapel se vstupem pod 300,- . A taky několik českých festivalů, s klasickými českými kapelami. Festaky jsou pro mě sračka, nechutně mnoho lidi, kteří se přišli jen podívat a vlastně nejsou fanoušci... ti pak akorát zavazej a atmosféru neudělají.
LammerOutsider
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Laudia 26. 7. 2013 12:56

Tak pre mňa bol najväčší zážitok Coldplay v Prahe :) inak som bola na takých klasikách, ako IMT Smile, Desmod, Chinaski, Hana Zagorová, Olympic a podobne.
Laudia
Čtenář

Odeslat příspěvekod Mukarin 5. 8. 2013 00:43

Od roku 2000 velká hromada koncertů a fesťáků. Cca 50x Debustrol, 13xBrutal Assault, 3x Obscene Extreme, 3xOpen Hell a koncerty jako Anathema, SepticFlesh, Immortal a hafo dalších.
Mukarin
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 5. 8. 2013 04:30

Já jsem dlouho na něčem nebyl. V listopadu jedu akorát na Nicka Cavea.
A před pár dny menší fesťák jednoho klubu z Břeclavi při příležitosti 10 let.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Makec 1. 10. 2013 04:39

Na opravdovém koncertu v O2 aréně jsem byla jen jednou, loni na Muse. Byl to neskutečný zážitek. Protože jsou Muse moje oblíbená kapela, nebylo mi líto dát za takovou srandu ve výsledku skoro 2,5 tisíce, jinak ale radši zajdu na nějakou menší akci nebo fesťák.
Makec
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 1. 10. 2013 15:27

Po delší době si taky něco dopřeju.
V Brně bude 65daysofstatic, 7.10.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 1. 10. 2013 19:29

A v praze o par dnu pozdeji. Tak snad se stavim taktez :)
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod itstan 30. 8. 2014 18:33

Minimálně jeden v roce. U nás a v Německu. Sám a s kamarády. Dokonce jsem byl na představení pro děti... 8-D Pak jsem zjistil, kdo to vymyslel. http://doorfinancial.com/projekty-pro-deti/ Pokud máte děti a prarodiče :nenapadne ))) doporučuju ))))
itstan
Čtenář

Odeslat příspěvekod kotatko99 23. 10. 2014 08:18

Tak tohle mě opravdu nenapadlo, počítat, na kolika koncertech nebo festivalech jsem byla 8-) . Shrnu to tak. Nebylo jich přehršele, ale ani málo. Co můžu vypíchnout a byly to super akce, tak koncert Kabátů, ta atmosféra je prostě úžasná. Pak koncert Europe ]:-< , sice už mají odehráno své, ale pořád to je pro mě srdcovka :-* , ani Doga mě nezarmoutí, i když za poslední roky už mám nějak "přeDOGOváno :mrgreen:
kotatko99
Čtenář

Odeslat příspěvekod CherryAnn 26. 10. 2016 11:27

Z těch větších tak 4, naposledy The Cure v Praze ale sklamali :(
CherryAnn
Poslední varování

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků