Kterého dopravce zvolit? (CP,DPD,PPL,DHL,...)

Diskuse na témata, která se nevejdou nikam jinam

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod jetlagger 7. 4. 2012 20:10

Ahoj, četl jsem tu nějakou starou diskusi o kvalitě přepravců a způsobu nakládání s balíky a moc nadšený z toho nejsem. Chci si objednat PC sestavu přes internet, ale nevím jakého dopravce vybrat, aby mi vše v pořádku dorazilo. Poštu nechci, s tou už pár špatných zážitků mám. E-shopy pak mají nejčastěji PPL a DPD, ale podle všeho moc lidí s PPL dobrou zkušenost nemá. Jaké máte zkušenosti vy? Už se to nějak zlepšilo? Nechce se mi riskovat poškození, když se můžu zeptat na zkušenosti ostatních. Díky
jetlagger
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 7. 4. 2012 22:01

Zvol nákup přes net a osobní vyzvednutí v kamarádově autě :-)
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod 4honza 9. 4. 2012 10:04

Jestli ono to nebude spíš o těch jednotlivých lidech.
Za poslední dobu přišlo něco poškozené jenom na poštu, paní na přepážce se omluvila a hned radila jak sepsat reklamaci, nicméně to nebylo ani potřeba, byl naštěstí poškozený jenom obal.
4honza
Datel roku 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 15. 4. 2012 07:09

Presne ... je to v ľuďoch.
Možno sa pracovník prepravcu bude k zásielke chovať ohľaduplnejšie ako pracovník/skladník predajcu.
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod KuryrLukas 13. 5. 2012 12:35

Ahoj, doporucuju osobne sluzbu DPD express. Zbozi ti prijde nasledujici den v garantovanem casovem intervalu jakej si zvolis: do 10ti dopoledne, do 12ti a do 18ti hodin, zasilku je mozno sledovat online. Jeste kvalitnejsi je sluzba DPD private, kde je mozno zasilku dorucit i nasledujici den vecer, pokud clovek pracuje a to az do 20:00, kuryr vas kontaktuje 3 hodiny predem a rekne kdy presne dorazi, tento termin je mozne z vasi strany i zmenit, pokud by se vam nehodil. Více informaci naleznete na webu ... MgX

Za informace děkujeme, za reklamu již méně. Vzhledem k tomu, že se jedná o informace zajímavé - tak je ponechám - prozatím.
KuryrLukas
Čtenář

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 13. 5. 2012 13:01

Á tady někdo dělá reklamu.

Já už používám jen poštu, po nemilých zkušenostech s PPL a hlavně s DPD.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 14. 5. 2012 06:41

Já byl mile překvapen Českou poštou, kdy mi balík přivezli do ruky, dali mi předem vědět pomocí sms. Nebýt víkendu, měl bych ho druhý den od odeslání.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 14. 5. 2012 18:49

Ad DPD - nechci rýpat do reklamního příspěvku, ale ... je to o lidech.

Kucí mají napsáno, že mně mají před doručením volat a dohodnout se - nikdo nedá vědět, nikdo nezavolá. Klasika, normálka. A když už zavolají, tak to do cíle mají 5 minut. Ono - člověk opravdu nemá čas, celý den čekat na doručení zásilky ... čekat jestli někdo zazvoní. Alespoň orientační čas se hodí.

No a úlety typu - přijedeme do 8:30, pak po deváté no a nakonec (teď možná trochu kecám) zásilka přišla asi po čtvrté odpoledne - jsem taktéž zažil.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 6. 6. 2012 20:59

Nejlepší kurýr jsem byla stejně já :tleskani :tleskani :tleskani
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 6. 6. 2012 21:53

Už jsi dokurýrovala?
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 7. 6. 2012 07:42

Jo,jo,už jo :-( snad začnu na jaře...
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 7. 6. 2012 23:10

S dvojčaty na krku?
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 8. 6. 2012 21:40

:-D
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 8. 6. 2012 22:19

Si troufas...:)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 9. 6. 2012 15:28

Uvidíme jak to bude....
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Další stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků