Na co máte řidičák?

Pauzáci se představují

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod suk 8. 4. 2012 11:14

= (C^2)/2pi
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 8. 4. 2012 18:49

Soferak, to vstupenka do hrobu, nemocnice, alebo veznice.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 8. 4. 2012 21:13

Ale nemusíš tam pěšky.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 10. 4. 2012 08:11

Kniter píše:Soferak, to vstupenka do hrobu, nemocnice, alebo veznice.


Pro takový jako Ty,nejspíš jo,takže jsme rádi,že ho nemáš :-)
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 10. 4. 2012 19:52

Ale vsak to je denne v spravach tolko nehod.
Dnes som cital http://m.tvnoviny.sk/index.php?article_id=633720

preco je potom v kazdej spravodajskej TV rubrika nehody?

Ono je to asi tym, ze je moc aut. Nase babky mali pravdu. Ako kedysi isla s kostola v nedelu a videla nakladne auto v plote. Tak povedala. Naco pokusal certa vo sviatok. Mala pravdu. Pekelny stroj. Tak ako ohen. Dobry sluha, zly pan.
Az zazijes nehodu s nasledkom smrti ked niekomu telo odedeli od hlavy, alebo zostanes na invalidnom voziku, tak budes mat nazor ako ja. Mali by jazdit len skuseni autobusari, elektricky, zasobovanie. Hned by bol cistejsi vzduch a menej nehod. Teraz ked su v kazdej rodine 3 mladi nastrocny bez praxe a s povahou pubertiaka a vsetci maju tu plechovicu, tak samzrejme ze vam taky blbec zrazi dieta.
Auta nam parkuju skoro v obyvacke, na ihrisku.na travniku, pod susiakmi na pradlo ani z kocarom sa neda prejst z domu.
Najhorsie je ze nepomozu ani tresty proti alkoholu. Ani keby zaviedli na B psychotesty. Clovek nechce zrazit, ale stane sa. Zdravie a zivot uz tym nevrati. Moj kamarat zabil starsiu zenu, dodnes lutuje ze ten vodicak robil. Dalsi moj pribuzny si nevsimol vlak na priecesti bez zabezpecenia. Ides unaveny z prace slnko ti svieti do oci. Tam sa nehoda stane. Co ma to auto nechat v praci, ked nevladze po tazkej sichte?
Moj kolega byval na ubytovni. Chodil do roboty na tyzdnovky. V polke tyzdna ochorel a v horucke siel domov - soferoval. Rozflakal auto. Ked som videl jeho napuchnutu tvar, tak som sa skoro povracal.
Mal to auto nechat v praci.
Viac ludi islo cez prechod. Jeden sofer uz z dialky kyval, aby sme presli a oprotiiduca zenska sa cely cas pocas jazdy divala nabok o 90stupnom dolava a cesta ju nezaujimala. Skoro ma zrazila, keby som nebol uskocil. Dokonca som videl sofera za jazdy jest jogurt. O telefonovani za jazdy bez handsfree ani naspominam.
Tu ide aj o to ze vela ludi poklada auto za samozrejmost a nema pred nim respekt. Len aby bol cim skor tam kde chce byt.
Cest vynimkam.
Naposledy upravil Kniter dne 10. 4. 2012 20:46, celkově upraveno 3
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 10. 4. 2012 20:40

No musím s Tebou súhlasít.Máš pravdu,ale bohužial je dnes taká doba,že už aj študenti jazdia do školy autom a nenarobíš nič.
Videla som v živote dve vážne nehody a jednu aj s tou hlavou a bola som z toho špatná dva týždne,to mi ver.
Najhoršie je,že jazdia mladí a majú silné auta a myslia si,že možu všetko,nerozmýšlajú a to je smutné,potom na to doplatí človek,otec dvoch detí čo sa len tak ako každý den vracia z roboty....
No nenarobíš nič a bude to horšie :-(
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 11. 4. 2012 07:00

Počítače by měli mít jen dospělí lidé na psaní textů v T602. Přístup na internet by měl být pouze pro univerzity a státní sektor...
Podle excesů se nedá říci, že je něco špatně, nebo dobře. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kniter 11. 4. 2012 19:06

Davnejsie jeden moj znamy nabural pozicane auto od kamarata. Nebola havarijna poistka. Mal mu to zaplatit a musel ist do nemecka robit aby mu to splatil. Dlho bol bez svojej rodiny a zisk si neuzil.

Trent:
Cital som knihu Katastrofy techniky desici 20 stoleti
V nej boli statistiky co najviac skracuje zivot. Navrchu tabulky boli autonehody. Viac ako choroby, fajcenie a dalsie.
Viem, ze ja mam cisto pesimisticky nazor, ale ked to statisticky najviac skracuje zivot, tak urcite nebude nieco vporiadku. Okrem atrofovania svalstva, malo pohybu, co prispieva k chorobam, je casta nehodovost kruta dan za pohodlnost.

Mobily tiez robia zle. Napr deti natacaju, upalenie macky aby sa mohli na nete popysit. Keby nebolo mobilov z videom, tak by macka este zila. Takisto pedofilia a dalsie nelegalne cinnosti.
Ale to je malo pripadov a su to ludia s psycho povahou. Kdezto u aut robia nehody aj normalny ludia. A je ich obrovske mnozstvo. A ludsky zivot je najvyssia hodnota. Niesu to len spravy,poznam osobne vela pripadov nehod z vaznymi nasledkami.
Fajciari skodia hlavne sebe. Zbrane zabijaju vacsinou vedome, kdezto auta zabijaju vascinou nechtiac.
U nas je jeden zamestnanec - zivnostnik, neplati si odvody, je vedeny v zozname dlznikov. Ten pracuje aj ked ma vysoku horucku. Ostatnych zamestnancov nakazi a sam prechodil uz 4 chripky v praci. Lebo splaca drahe auto. Nakoniec mu prislo zle a dostal infarkt. 1. Nedostane zravotne davky, 2. Ma znicene zdravie. Kvoli drahemu autu. Ale ten je chory na auta. Tuninguje a cely cas len keca o autach, oblecenie audi, ciapku audi. A co mu to prinieslo? Nas nakazil a sme boli marod a sebe znicil srdce a dlzi na poistnom.

Ale ked sused skoro vykrvacal, ked sa porezal motorovu pilu, tak ambulancia prisla. Takze auta treba, ale znizit ich pocet. Alebo to vyriesit inak.
Auto je na vozenie z bodu A do bodu B a na nic ine by nemalo sluzit.
Ak ide niekam skupina znamych ludi, naco idu 10 na 10 autach iducich zasebou s telefonom pri uchu. Nech idu na 2 autach a usetria benzin a prirodu.
K♥N♥I♥T♥E♥R loves Galaxy S5 neo+32GB

Zoznam aplikácií pre Nokiu :arrow: http://forum.mobilmania.cz/viewtopic.php?f=6&t=1093900
Kniter
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 12. 4. 2012 16:37

Nesmieš byť taký pesimistický....ľudia odjakživa možu za všetko zlé na tejto zemi...
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hhitmen 12. 4. 2012 16:44

Ja bych mel dotazek ohledne C...tady jsem se docetl, ze u sousedu jsou potreba psychotesty...nevite jestli i u nas?

Mam v planu si udelat C a k tomu rovnou A... co jsem se dival tak napred slabsi stroje a pak dodatkove A neomezenou...od pristiho roku se ma zvednou A neomezena na 24
hhitmen
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 15. 4. 2012 06:56

U nás treba psychotesty (cca 80€ na 2 roky) ... je to ďalšia žmýkačka na prachy. K ničomu to nie je. Ale to len na okraj :oops:
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 31. 5. 2012 21:25

Po delsi dobe zase na rizeni :D
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod roxor 2. 6. 2012 05:41

Řízení s říditkama?
Neberme život príliš vážne ... aj tak to nikto neprežije.
roxor
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Tukatkat 3. 6. 2012 14:53

Rizeni s kulatym nesmyslem..
Don't trust a perfect person and don't trust a song that's flawless.
Tukatkat
Miss Páníček 2010
Uživatelský avatar

Předchozí stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků