Jak si udobřit partnerku / zachránit vztah

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 7. 4. 2012 09:19

Tak proč mu tedy takhle radíš?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 7. 4. 2012 09:40

Jéžiši to musíš brát všechno tak smrtelně vážně???
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 7. 4. 2012 16:51

Nevím. Ano?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Nissan350Z 7. 4. 2012 17:13

Přestaň tolik chlastat a máš po problémech ;-]
6,2 V8 375kW, 4,0 V8 470 kW, 3,5 V6 206 kW, 3,0 V6 200 kW a pár kafemlejnků…
Nissan350Z
Čtenář
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 7. 4. 2012 17:23

trent píše:Nevím. Ano?


Já vím.Ano.
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 7. 4. 2012 18:06

Dobře, tak si ale pak nestěžuj. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arneee 9. 4. 2012 12:02

Bohužel, jak jsem chváli úvodní debatu a kvalitu odpovědí, už se dostavili ti, se kterými jsem počítal již na začátku, ano máte pravdu, já mám problém, je tak velký jako ten VÁŠ????
Arneee
Čtenář

Odeslat příspěvekod MgX 9. 4. 2012 12:10

Setkáš se s nimi i v reálném životě - taktéž o ně nebudeš stát, tak je nebudeš poslouchat.

Důležitým prvkem zde bude, jestli informace obdržené od ostatních - Tebou chválených - pomohou, či nikoliv.

Rady jsou zde ale k ničemu - zde bude nutné vyzvat k činnosti pevnou vůli, která nezachrání jen vztah, ale i kvalitu Tvého života. Myslím, že na rozdíl od mnoha ostatních situací a stavů máš zde vše ve svých rukou ... i případnou návštěvu odborníka - jestliže ji bude třeba. Lépe včas vše řešit, než později jen sledovat pád - svůj pád.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arneee 9. 4. 2012 20:21

Ano, souhlasím, musím bojovat a pomoc odborníka bude pravděpodobně nezbytná.

Děkuji veškerým komentářům na úrovni

Neděkuji spamům Drejkaa a trent


Martin
Arneee
Čtenář

Odeslat příspěvekod Slonik 10. 4. 2012 06:09

hele, trochu legrace i u těch nejvážnějších věcí nemůže škodit. Píšeš o odborníkovi - znamená to že v tom chlastu jedeš víc než sis původně připouštěl? Pokud ano je třeba fakt hned a rázně dupnout na brzdu. Čas který nestrávíš u sklenice můžeš strávit se slečnou a peníze, které neproměníš v kocovinu se jistě budou hodit na nějaké společné aktivity, které máte oba rádi.

No a když ten vztah nezachráníš, tak věř, že flaška je ta nejhorší "milenka".
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Drejkaa 10. 4. 2012 08:09

No Trente vidíš a máš to :D
Tak dobře a hezky jsi radil a je z Tebe spam....
Souhlasím se sloníkem,chlastem se nikdy nic nevyřeší,druhý den člověk zjistí,že je to ještě daleko horší....
Znám takový pár,kde onvidí sklenku a prostě se neudrží,jinak je to hodný kluk,pracovitý,šikovný,táta dvou dětí,kamarádka by od něho šla,ale drží jí to,že mají ty dvě děti a nakonec on opravdu není špatný,jen ten chlast...
To šel takhle se smetím a vrátil se za dva dny,my jsme prolézaly všechny hospody a stejně jsme ho nenašly...
Je to smutný,já osobně bych byla raději sama než mít chlapa co se musí opít,aby byl chlapem.
Takže chlapče asi to s Tebou opravdu bude tak jak píše sloník,daleko horší než jsi napsal.
POkud Ti záleží na přítelkyní a na všem ostatním,svěř se do rukou odborníkku,to není žádná ostuda,když jsi nemocný,taky jdeš za doktorem,já když byla psychicky v pr....taky jsem šla za psychiatrem a nestyděla jsem se za to.
Tak držím pěsti at ten boj sám se sebou zvládneš a dívat se na svět trošku z úsměvem,když právě nejsi opilý,Ti opravdu neuškodí....
Když už člověk jednou je, tak má koukat, aby byl. A když kouká, aby byl a je, tak má být to, co je a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.
Drejkaa
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arneee 11. 4. 2012 20:20

Děkuji :-)
Arneee
Čtenář

Odeslat příspěvekod Slonik 19. 4. 2012 11:27

Tak povídej, jak válčíš :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Arneee 30. 4. 2012 20:15

Špatně, již opět zvítězil démon alkohol... :-|
Arneee
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 1. 5. 2012 06:52

Takže jsme zase na začátku?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků