Proč holky chtějí starší kluky?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Anonymni 16. 8. 2007 17:53

ja sem mel vzdycky starsi holku nez jsem ja, asi proto ze na svuj vek vypadam starsi.. i ted moje dlouhodoba pritelkyne je starsi... sice 8 dni ale je :P
Anonymni

Odeslat příspěvekod Pade 16. 8. 2007 19:16

rozhoduje tady aj softwarova zdatnost, mužeš mit i o 2 roky starší holku, a budete třeba rovnako inteligentní (nemyslím jenom číslo ale praktickou použitelnost rozumu), nebo naopak
Pade
Přeborník

Odeslat příspěvekod madeleine 16. 8. 2007 22:34

Ide skor o chemiu... mne napriklad niektore typy chlapov "vonaju", skratka su to moje typy...
Zrušme sáčky! Slobodu gumeným medvedíkom!
Smrť katastru!
madeleine
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Ladislav Beneš 24. 8. 2007 06:59

Wawer Rewold píše:Takhle to nefunguje. Stáří a peníze je jen plus. Jak když má kluk hezký oči nebo když je milej. Holky si vybírají mnohem složitěji. To platí i u kluků. Když hledáte vážnou známost tak se nekoukáte až tak moc na prsa nebo zadek. Spíš na to jaká ta holka je. Naneštěstí je stáří a bohatství faktor pro dlouhodobější vztah :(a/quote]


Přesně tak, tohle je přesně vystiženej muj názor.
Moje mašinka
Dell INSPIRON 6400 Core Duo T2300 1.66 GHz, paměť 2048 MB (2×1024 MB) DDR2 533 MHz, pevný disk 80 GB 7200 otáček, grafická karta ATI MOBILITY RADEON X1300 128MB, Bluetooth, Wi-Fi atd.

Omlouvam se za drobné překlepy
Ladislav Beneš
Návštěvník
Uživatelský avatar


Odeslat příspěvekod hobitt 13. 10. 2011 13:46

Já si užívám to, že jsem dorostl do věku, kdy se i s mladšími většinou dá mluvit. Takže i když jsem pořád spíše na starší, už semtam pokukuji i po mladších.

Ostatně...i má současná přítelkyně je mladší, než já. Až dosud jsem chodil jen se staršíma.
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 13. 10. 2011 21:14

no hele,řekněme si to na rovinu. Chodit by jsme chtěli s těma staršíma a prcat ty mladší,no ne? BTW co to máš ***** v podpisu? Jo a taky Ahoj, dlouho jsem tě neviděl :)
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 13. 10. 2011 21:43

Vencos: buď rád... Kdybys byl svědkem, co se tu odehrávalo poslední rok a půl, hodně by ses nasmál. A dneska je z něj skoro expert. :D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 13. 10. 2011 22:02

Vencos píše:no hele,řekněme si to na rovinu. Chodit by jsme chtěli s těma staršíma a prcat ty mladší,no ne? BTW co to máš ***** v podpisu? Jo a taky Ahoj, dlouho jsem tě neviděl :)

Nazdárek, Venco :)

Ad první dvě věty: tak samozřejmě, žejo :)

v podpisu je úryvek z básně Gregoryho Corsa...

...a trent má pravdu. To, co se tu za tu dobu stalo, by vydalo na tlustej román, nebo mexickou telenovelu o pěti stech dílech. :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 13. 10. 2011 22:21

Nebo jeden hodně zoufalej celovečerák...
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 13. 10. 2011 22:23

Kterej zoufalec by se na to koukal? :D
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Vencos 16. 10. 2011 19:19

Hele a proč tam máš ten úryvek? Bych si tam taky mohl dát báseňa Jana Vodňanskýho
"Šel tudy mameluk, ptal se, zda-li máme luk. A my ten luk neměli, jen dva šípy v prde-li" - ale mohl bych být nařknut z sypmatizace s řiťopichama...

Kolik už Ti Hobitte vlastně je?
Sex & Drugs & Rock & Roll
Vencos
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 16. 10. 2011 20:33

Protože se mi ta báseň líbí.

A mám osmnáct :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rollsroyce 28. 10. 2011 16:07

Protoze starsi muz dovede ocenit chlupate pohlavi.
rollsroyce
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 29. 10. 2011 07:06

Mladší holky jsou právě častěji oholené. ;-)
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků