Koně

Místo pro všechny s kladným vztahem ke zvířatům. Pojďte se podělit o své zážitky se zvířaty v přírodě i doma..

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod Antika 24. 9. 2011 21:00

Nenasla jsem zde tema venujici se temto krasnym a majestatnym tvorum, tak jsem ho zalozila. :)
Jaky je vas vztah ke konim? Jeli jste nekdy na koni? Mate s nimi nejaky zajimavy zazitek? :)

Ja osobne kone moc miluju, jsou to uzasna zvirata, ktera si me ziskala nejen svym zjevem, ale i povahou. Dodavaji mi energii a naprosto se uvolnim - diky nim zapominam na povinnosti, stres,...Vzhledem k tomu, ze mame v rodine kone, tak jezdim uz odmala a predevsim tohle podnitilo moji lasku ke konim (pochybuji, ze bych si k nim vytvorila takovy vztah, kdybych s nimi netravila tolik casu). Je mi s nimi dobre. :)
Mohla bych o nich popsat (minimalne) celou stranku, ale radeji se budu krotit. :)

A nechci slyset, ze kone patri jen do salamu. :pozor
Antika
Návštěvník

Odeslat příspěvekod hobitt 24. 9. 2011 22:44

Mám koně celkem rád, ale že bych k nim měl nějak extra blízký vztah, to nemám. Zato moje milovaná je do koní blázen. :D Semtam v dětství jsem se na koni projel a je to fajn pocit, to ano. :)
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 25. 9. 2011 07:16

Koně jsou v pohodě. V dětství jsem na koni jezdil. Pak jsem se projel na koni asi po 8 letech. Ale to už je taky nějaký ten pátek nazpět. V rodině máme tak maximálně králíky a ty mě moc daleko neuvezou. Ale možná je to zajímavý nápad. Mohl bych časem někam chodit s klukem.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 25. 9. 2011 20:27

Ač jím hodně rád, zrovna koňský salám, který zmiňuješ, bych do úst vědomě nedal.

Koně mně nevadí, líbí se mně. Ovšem nejezdím na nich, ani jsem to nezkoušel. Mít koně je velký závazek. Je to náročný koníček :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 25. 9. 2011 22:51

Mě ke koním vedla mamka od mala, jezdila i závodně, malovala koně apod. Nijak zvlášť mi k srdci nepřirostli, ti koníci. *****ěli. Párkrát mě to monstrum kouslo. Třeba přítelkyni v dětství do zad, měla tam půl roku jizvu :mrgreen: (teď taky jen klobás z koně. chápu ji)
Třeba otec koně rád nemá a dřív to bylo u našich předmětem hádek, asi jsem po něm. Na narozeniny jsem mu mimojiné dárky udělal s přítelkyní takovou klobásovou kytici. Koňský klobás, srnčí, divočák.. Velký úspěch měl ten z koně.

Ale na vyjížďky na koni vzpomínám rád, známí mamky mají stáje a kdysi jsme na nich jezdívali na vyjížďky do Valticko - Lednického areálu. Utírat slámou už mě tak nebavilo.

Pohled na svět není nejhezčí z koně, ale z lokomotivy, toť můj skromný názor.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar


Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků