Jaké máte zkušenosti s seznamka-praha ?

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 9. 2011 18:00

Mám si vybrat mezi 6 metrovou žirafou (dle popisu), nebo 120 kilovou krávou (dle fotky)?
No, těžký výběr :D
Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 7. 9. 2011 18:06

PatrikChrz no právě, není lepší jít na golf? :-D
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 7. 9. 2011 18:13

Nekupuji si věci, které nepotřebuji nebo které se mi nelíbí, abych udělal dojem na lidi, kteří mě stejně nemají rádi.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 7. 9. 2011 18:35

i když bude OT ... Golf bych si rád vyzkoušel taky ... již jsem byl tomu párkrát docela blízko, ale ... :-\
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 7. 9. 2011 21:51

Tak z toho nakonec vznikne krásný vztah, kdy Patrik bude venčit Briana na golfu.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod seterwohipikule 9. 9. 2011 21:36

hobitt píše:Breaker: přijel jsem z prodloužené tanečních a nějaký ten alkohol jsem tam vypil a...nic :D i když u mě to je taky tím, že jsem vůl a nedokážu zapomenout na bývalou :D

Je to bývalá, to si uvědom, už kouří jinému. Pokud se přes to nepřeneseš, sedni si na ruku, počkej, až ji neucítíš a vyhoň si.
Bablbam.
seterwohipikule
Trvalý BAN
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod MgX 10. 9. 2011 15:39

seterwohipikule vzhledem k Tvému momentálnímu podpisu a také s přihlédnutím k posledním příspěvkům mám trochu pocit, že máš nějaký výrazný osobní problém. Zkus jej tedy vyřešit jiným způsobem, než plejádou zbytečných vulgarit a vyvoláváním roztržek.

Děkuji.
S pozdravem MgX
MgX
Administrátor
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod pannicca 13. 10. 2011 14:38

http://www.uloz.to/5321468/hot-in-cleve ... blionz-mkv

teda, tady ale rozvedla diskuze o botach, ale no, je to pravda, ty materialsticke zenske se koukaji na boty, zuby, atd...atd... no jak uz jsem prisel na to driv, zenske se koukaji jake veci muz ma na kuzi(obleceni,hodinky...), a muzi na zenskou kuzi bez tech vecicek.
pannicca
Čtenář

Odeslat příspěvekod trent 13. 10. 2011 22:04

Nemyslím, že by to byl problém jen materialistických žen. Nevím proč mnoha lidem dělá takový problém pochopit frázi "šaty dělaj člověka" i když je to pravda odvěká. První podle čeho můžete velmi hrubě hodnotit neznámého člověka na první pohled je právě jeho oděv. Nechť se na mě nikdo nezlobí, ale pokud bych chodil na rande jako bezdomovec, nebo v outfitu z první poloviny 90. let(i když je jen otázka času, když to zase bude cool), velký úspěch bych nezaznamenal. To samé, jak by na Vás působilo, kdyby někdo takový šel na schůzku s Vámi? Dovede si představit, následně přeučovat případného partnera, aby se začal oblékat alespoň rámcově dobově? Bohužel jsem něco takového absolvovala a děkuji... nikdy více.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod PatrikChrz 14. 10. 2011 06:42

No jo, je to tak. Prave proto ruzni podvodnici a prodejci vseho mozneho dbaji hlavne na svuj odev. A podvedeni se pak divi. Inu kdo chce kam, pomozme mu tam :).
Trent: zadne preucovani nema smysl, jednak je sance na uspech minimalni a muzskeho to akorat otravi. Mam dojem, ze znacna cast rozchodu bude ovlivnena prave timto. Vzpomnel jsem si na jedno rceni.
Kdyz si zena bere muze, tak se domniva, ze se (ho) zmeni, ale on se nezmeni. Kdyz si muz bere zenu, tak se domniva, ze se nezmeni, ale ona se zmeni.
PatrikChrz
Nadšenec
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 15. 10. 2011 07:21

Ale jistě, protože pokud potřebují něco prodat, musí se k vám dostat, aniž byste je odpálkovali při prvním pohledu. To je logické. To je jako, když půjdu žádat o práci. Také nepřijdu jako vágus.
Naštěstí mnoho agentů s teplou vodou o svůj zevnějšek pečuje přespříliš a je snadné je odhalit. A když už vypadají dobře, mají takový zvláštně kreténský styl mluvy.
K tomu přeučování apod... Myslím, že každý vedle sebe chce mít protějšek, který vypadá dobře a reprezentuje. Nebo se pletu?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rollsroyce 1. 11. 2011 23:01

Nemate v Praze specialni seznamku, kde jsou pouze nevyholene zeny?
rollsroyce
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 2. 11. 2011 11:15

Žádnou takovou nemám. Ale mám nějaké holicí strojky, jestli bys chtěl.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod rollsroyce 3. 11. 2011 00:18

A na co sů takéto mašinky?
rollsroyce
Poslední varování
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod ripper6 29. 2. 2016 03:41

PatrikChrz píše:Když už jsme u těch bot - mám celkem problém si vybrat boty. Nemám rád zavazovací (ta pohodlnost :D ), již několik let jsem neměl na noze jiné, než na suchý zip, proto většinu roku nosím sandály (v létě bez, v zimě s ponožkami), navíc se v práci nemusím přezouvat :). Pouze v případě sněhu nebo deště si vezmu plné - ale nechci sportovní, takže nakonec většinou skončím u Leisera a značky Joseph Siebel. Většinou něco takového http://www.shoeaholicsanonymous.com/sho ... 1193/1.jpg (ale v černé)

MgX: asi máš pravdu. Ono to trochu souvisí s výchovou. Jako dítě, jsem neustále něco musel, začal jsem být na tohle slovo alergický. Když jsem se osamostatnil, zařekl jsem se, že už nikdy se nenechám do ničeho nutit, žádné musíš (jen umřít :P ), žádné přemáhání, přetvařování, podřizování. Uznávám, že jsem se stal asi trochu (hodně :( ) sobecký a souvisí s tím i ta moje šetrnost - ona svoboda není zadarmo. Chce-li být člověk opravdu svobodný, musí na to mít (s hypotékou moc svobodný nejsi). Já když se rozhodnu, že do smrti nebudu pracovat, tak nemusím, nejsem tak vydán na milost a nemilost zaměstnavateli, můžu si dovolit zariskovat (dostal jsem nabídku na práci (asi za rok) v Černé Hoře, pokud to vyjde, nejspíše to přijmu). Ženskou nejspíš nenajdu. Ono, když vezmu v úvahu, že je mi 34, tak můžu uvažovat cca o 30 leté (mladší by mě těžko chtěla). A pokud taková ženská nemá stálého partnera, tak s ní není něco v pořádku (jako se mnou :) ). No co, nikdo nemá v životě všechno.

Nahodou tu chodim kolem, co tu vlastne je a nasel jsem i toto....
tak bych jen zde i kdyz je to stary doplnil ze to neni vubec pravda, te dobe ti bylo 34 let, dnes je ti vic a pises tu jako kdyz nemas sanci mit mladsi? wtf?? co to jako? Ja jsem taky pomerne starej clovek a muzu rict ze neni problem mit 22 roku hezkou slecnu na ulet ^^
Celkove seznameni neni jen dano vzhledem ale tim co clovek vyzaruje a jeho charismatem.
Pokud vyzaruje ze je to financni skudla, hleda jen rodinu tak casem mozna najde podobnou vranu...aneb vrana k vrane seda podobne hnizdo hleda :-D
A fuj hypo bych nechtel to je hnus 8-S
A co se tyce seznamek? Ja co mam zkusenosti tak nejlepsi bylo to, co bylo zadarmo a to lide.cz driv a seznamka.cz. Tam se dalo najit holky na vylet, pritelku, na sex a to vse zdarma. Holky navic platej tobe a ne ty jim.
ripper6
Čtenář

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků