Ako neriesit partnerkinych byvalych

A také rodina, těhotenství, děti, dospívání

Moderátor: Moderátoři Pauza.cz

Odeslat příspěvekod trent 19. 8. 2011 10:57

Tak se ptám znovu. Co po ní chceš?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod techseaman 19. 8. 2011 12:15

suk, vidim, ze to nechapes. tu vobec nie je rec o dovere
techseaman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod hobitt 19. 8. 2011 20:53

suk píše:Vis co? Rozejdi se s ni a najdi si pannu. Takovy zase obcas maj chut vyzkouset i nekoho jinyho... Stejne ti je tahle k hovnu, kdyz ji neveris....

Souhlasím.

-- 19. 8. 2011 21:55 --

techseaman píše:suk, vidim, ze to nechapes. tu vobec nie je rec o dovere

A o čem teda? Prostě jen hledáš "důvody" proč jí nevěřit. Když jí nevěříš, tak proč s ní být?
2010 Renault Laguna Grandtour 2.0 dCi
hobitt
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod techseaman 19. 8. 2011 22:11

sorry, ale som proste taky. pytam sa, som zvedavy. keby jej neverim, tak sa jej nic nepytam a hovorim si svoje. ale vidim, ze ona mi o tom povie, aj ked vie, ze to je tazke, resp. sa na to neodpoveda lahko...thats all folks
techseaman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 20. 8. 2011 07:13

Takže jsi to vlastně uzavřel s tím, že se jí ptáš, ona odpovídá, nic se neděje a všichni jsou happy....? ;-)
Ale co název vlákna a předchozí posty?
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Kirkwood 20. 8. 2011 10:14

Ještě taková malá otázka: Hulíš? Protože většinou vyhulenci nemají snahu cokoliv řešit.. Poněvadž jim je všechno jedno, ono to nějak dopadne a vyřeší se za něj ;-)
Kirkwood
Přeborník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod techseaman 20. 8. 2011 12:15

kirkwood: nemam taku potrebu.
trent: navod si mi nedal, len proste povedal, ze "neriesit".
ok chlapci, diky za "rady". tema uzavreta :potichu
techseaman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 20. 8. 2011 15:15

Nad myšlenkovými pochody některých lidí mu zůstává rozum stát.

Na co by jsi chtěl návod?

Ráno vstaň, vyčisti si zuby, dej si vydatnou snídani, oblékni se. Když začneš myslet na bývalé tvého děvčete, začni raději myslet na to, co bude dneska v práci/ kam pojedete s přítelkou na výlet/ co si dáš k obědu. Když to nezabere, pusť si nějakou hudbu. Když ani to nezabere, seber se a mazej do práce. Stejně jsi tam měl už dávno být, místo toho rozumování o ničem. V zaměstnání se věnuj důsledně a svědomitě svým povinnostem. Máš-li čas, dej si drobnou svačinu a doplň tekutiny a dále se věnuj práci. Na kraviny nebudeš mít čas. A je tu oběd, nepříjemnější část dne. Hezky se napapej, na nic nemysli a sbírej energii. Máš před sebou ještě nejméně 3 hodiny v zaměstnání.
Měl bys už dojíst. Povolená pracovní přestávka je u konce a povinnosti čekají.

Táák, píšťala zazvonila, směna končí, tak rychle odpíchnout odchod a honem domů za milujícím děvčetem. Cestou jí kup květinu. Jistě tě napadne, že nějakou takovou jistě dostala od nějakého bývalého. Na to ale nemysli. Vzpomeň si, že i ty jsi měl nějaké bývalé a navíc, pokud nepoběžíš, ujede ti tramvaj/ autobus. Ještě si udělej malou zastávku. Kup nějaké suroviny na večeři, kterou uvaříš.

Tak a jsi doma. Předej květiny, obejmi děvče a dej jí pusu. Vyzvi děvče, aby s Tebou šlo na procházku/projížďku na kole atp. Zkrátka zabav tělo i ducha nějakou činností. Příjemně se unav, ale ne moc, čeká tě večeře. Doma sprcha a pak rychle do zástěry a k plotně.
Večeře se vydařila, oba jste si pochutnali, doma vládne příjemná atmosféra, ale tebe začíná něco hryzat... Už už se snažíš mluvit na téma sexuálních praktik s minulými, leč čeká tě ještě úklid kuchyně a mytí nádobí(je-li k dispozici myčka, naskládej nádobí tam, a pusť příslušný program). A zase jsme oddálili riziko hloupých řečí a myšlenek. Tak, teď si pusťte nějaký film. Pokud možno, takový, aby jsi u něho trochu přemýšlel a odreagoval se od trápení běžného života.

Ale už je pozdě, film je u konce, venku tma a ty zítra vstáváš opět do práce. Tak honem vyčistit zuby, vyčurat a do hajan. A teď to přijde. Oba váš ovládne chtíč. Pokud je to možné, je dobrý nějaký tlumený zdroj světla, aby jsi na partnerku viděl a viděl jsi to, že to nepředstírá a myslí to vážně a věnuje se právě jen Tobě. To by tě melo uklidnit. Když je konec, tak ji obejmi. Hlavně se neotoč zády a ihned neusni. Pokud ji obejmeš, můžeš usnout(mysli na to, že zítra vstáváš), ale nebudeš za blbce. Tak den máme za sebou a ty spíš.
Konec návodu.

A zkrácená verze: Neřeš hlouposti a věnuj se tomu, čemu máš, nebo bys chtěl. A nebo...když si vzpomeneš na nějaké minulé, tak si vzpomeň i na ty svoje. Také jsi nežil v celibátu.
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod techseaman 20. 8. 2011 19:18

uprimne ti dakujem trente. mas moj obdiv, ze sa ti chcelo nieco taketo plodit
techseaman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 20. 8. 2011 19:59

otázka; jsi schopný si z toho něco vzít nebo "jedním uchem dovnitř, druhým ven"?

(koukni se na můj avatar - smajlík taky neřeší bejvalé partnery ovečky a jak jim to klape)
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod suk 20. 8. 2011 20:06

a to uz spoustu let!
Pokud nesouhlasíte s mým názorem, popřemýšlejte sami nad sebou. Opravdu si myslíte, že já bych se mohl mýlit?
----
You are an inspiration for a birth control...
suk
Sherlock Noha 2010
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod teplice 20. 8. 2011 20:58

no nějakej ten rok už to bude, co si budem povídat :-D
Myšpulín: Nevím mě živě moc neříká, byl jsem tam jen párkrát. Když potřebuju něco kolem PC tak se stejně zeptám v garáži, tam se nebojím že mě sjede někdo ve věku mýho syna :-D
teplice
Ovčák 2009
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod techseaman 21. 8. 2011 01:38

nejaku dobu to uz skusam
techseaman
Návštěvník
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod Slonik 23. 8. 2011 18:26

teplice píše:otázka; jsi schopný si z toho něco vzít nebo "jedním uchem dovnitř, druhým ven"?

(koukni se na můj avatar - smajlík taky neřeší bejvalé partnery ovečky a jak jim to klape)



slovy jedné písně - "s tou ovcí to bylo jen jednou" :-)


Trent: vynikající. A ještě jsi zapomněl dodat další zpestření vztahu a tím je jakousi náhodou počatý potomek. To pak člověk tuplem zapomene myslet na blbosti :-)
Určitě možná s váma tak jakoby nesouhlasím!
Slonik
Expert
Uživatelský avatar

Odeslat příspěvekod trent 23. 8. 2011 20:29

Ano... jistě, při tom bych nemusel s touto zkušeností chodit tak daleko. :hm :-D
Na dva díly vodíku, vždy jeden díl kyslíku. To je nápoj pro bohy, postaví tě na nohy.
trent
NightWriter
Uživatelský avatar

Předchozí stránkaDalší stránka

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků